جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

+ ارسال پاسخ
 صفحه 32 از 34 |      1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  
 موضوع پست: Re: Yamaha S670
پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه اسفند 26, 95 1:06 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
نماد کاربر
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S970 - reface
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2015
موبایل: Galaxy-S4 mini
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
فکر میکنم جواب های قبلی کاملا واضح و گویا بودند در مورد لود کردن و فایل و پاک شدن.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه فروردین 26, 96 6:56 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: يکشنبه دی 5, 95 10:25 pm
کیبرد فعلی: yamaha s-670
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
با سبلام
استاد من از کیبوردم راضی هستم ولی یه چیزی وافعا خسته ام کرده من به صدای باغلاما الکتریک خیلی علاقه دارم شاید حدود 40 تا 50 سمپل SF2 صدای مختلف این ساز رو دانلود کردم و رو کیبورد اوردم ولی نمی دونم اخه چرا صدا خیلی بی کیفیت و بد فرمه شما یه لحظه این ادرس ببینید http://www.aparat.com/v/HbuTM
خواهش می کنم بفرمایید من می تونم این صدای باغلاما رو روی کیبوردم S670 داشته باشم  ممنون میشم باور کنید چندین ماهه تلاش کردم نتونستم خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه فروردین 26, 96 7:56 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
نماد کاربر
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
دوست گرامی
اولا اون کیبورد قیمتش ۶۱۰۰ تومنه و کیبورد شما ۲۳۰۰. این اولین انتظار نابجای شما.
دوما ما نمیدانیم شما چه صدایی رو از کجا و چطور ریختید روی دستگاه. قطعا نتوانستید بخوبی این کار رو انجام بدید.
سوما نمونه های بسیار فوق العاده ای از صدای باقلاما دوستان برای یاماها دارند و من مشاهده کردم که میزنند.
سوما مطلبی که همیشه همه جا به کرات گفته شده اینه که اکثر نوازندگان تحت تاثیر نوازندگی خوب در کلیپ ها تصور میکنند این قدرت صدا یا کیبورد است. همین صدا را میتونید روی pa50 یا s670 داشته باشید
من خودم علاقه ای به سازهای ترکی ندارم که براتون نمونه بذارم ولی این تبهر اوپراتور کیبورد است که صدای مورد نظرش رو بسازد. دقیقا در کرگ هم هیچ صدای نی انبان و عود و سنتوری به خوبی یاماها ساخته نشده که مورد علاقه من است. آیا این یعنی کرگ ساز بدی است؟!

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه فروردین 26, 96 8:04 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
نماد کاربر
در ضمن من یقین ندارم ولی شک دارم به این کلیپ.
دوستان هم نظر بدهند چرا اینقدر کابل و فیش به پشت pa900 وصل شده!!!!!
احتمالا این صدای VST باشد و کیبورد MIDI شده باشه.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه فروردین 27, 96 5:01 pm 
آفلاين
ناظم
ناظم
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه تیر 4, 89 2:11 pm
حالت من: Artistic
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
shahin_2000 نوشته است:
با سبلام
استاد من از کیبوردم راضی هستم ولی یه چیزی وافعا خسته ام کرده من به صدای باغلاما الکتریک خیلی علاقه دارم شاید حدود 40 تا 50 سمپل SF2 صدای مختلف این ساز رو دانلود کردم و رو کیبورد اوردم ولی نمی دونم اخه چرا صدا خیلی بی کیفیت و بد فرمه شما یه لحظه این ادرس ببینید http://www.aparat.com/v/HbuTM
خواهش می کنم بفرمایید من می تونم این صدای باغلاما رو روی کیبوردم S670 داشته باشم  ممنون میشم باور کنید چندین ماهه تلاش کردم نتونستم خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید

شاهین عزیز فقط دانلود کردن و لود سمپل روی کیبورد کافی نیست . ممکنه این آقای نوازنده صدا رو افکت خاصی گذاشته باشن . یا اکولایز کرده باشن . شما احتمالا صداها رو بدون افکت استفاده میکنی فکر میکنی بی کیفیت هستن . در ضمن این سمپل رو من قبلا داشتم  اسمش هم 4telli هست این صدا‌. تنها مزیتی که این سمپل داره  نت Do رو خود سمپلش پیچ داره داخل صدا و به گوش شما زیبا به نظر میرسه وگرنه خیلی چیز خاصی نیس . اتفاقا بدون افکتش رو که گوش میکنی یه سمپل کاملا بی کیفیت و نویز دار هست و برای همین هم من استفاده نکردم ازش . این سمپل تو اکثر ستهای کرگ موجوده . شما بی زحمت 4telli رو توی گوگل سرچ کن قطعا پیداش میکنی

ره رستگــاری همینست و بس

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه فروردین 27, 96 1:35 am 
آفلاين
کارشناس امور خارجی
کارشناس امور خارجی
نماد کاربر
تاريخ عضويت: يکشنبه آذر 14, 89 7:03 pm
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-S970
موبایل: Nokia Lumia 820
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
در ادامه بحث صدای باغلاما، یه صدایی شبیه همین که نت Do پیچ داشته باشه رو پک  Frank.v که برای آ2000 گلچین کرده بودن موجوده. البته صداهای باغلامای زیادی روی پکهای یاماها وجود داره. تو پک سرکان- پک eagle vision و ....
البته اون صدای تو کلیپ به نظر من هم خیلی قشنگ بود. در ضمن یه صدای ویولون عالی هم تو کلیپ بعدیش داره خیلی احساسی و یه غمی توش داره که متاسفانه رو یاماها من ندیدم. اگه کسی این سمپل رو داره لطف کنه برای ارتعاشی ها بذاره. شاید هم به قول بهرنگ وی اس تی باشه.

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه اردیبهشت 9, 96 7:03 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
سلام
از زحمات دوستان عزیز که راهنمایی کردن ممنونم - این سمپل رو بالاخره پیدا کردم ولی بیچاره شدم اینقدر وقت گذاشتم بله به گفته دوستمون نت DO دارای پیچ هستش و این زیبایی رو داره  من این سمپل رو قرار می دم که دوستان عزیز بتونن استفاده کنند این سمپل دقیقا روی s670 مثل همون کلیپ بود
البته امروز اینترنت خیلی ضعیفه  ولی در حال اپلود هستم

این هم لینک سمپل 4telli

http://s8.picofile.com/file/8293491618/ ... O.ppf.html

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه اردیبهشت 9, 96 7:43 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
یه سوال دارم
چطور میشه سمپل رو از پک ppf  استخراج کرد به فرمت های دیگه نه ppf . اگر ممکنه دوستان راهنمایی کنند
و در ضمن چرا در  برنامه  یاماها اکسپنشن منیجر من قسمت ادیت  سمپل ، صدا خاموش است و نمیشه سمپل رو امتحان کرد و گوش داد

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه اردیبهشت 9, 96 7:48 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
بازم مزاحم دوستان بشم
ایا این سمپل رو دارید
https8.picofile.comfile8293492068sample1.wav.html

من این صدا رو از توی دمو در برنامه اپارات از یک کلیپ جدا کردم و به این صورت دراوردم یعنی یه جورایی سمپل گیری از توی کلیپ پخش دمو اگر دوستان دارند لطف کنند .

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه اردیبهشت 9, 96 8:13 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
نماد کاربر
shahin_2000 نوشته است:
یه سوال دارم
چطور میشه سمپل رو از پک ppf  استخراج کرد به فرمت های دیگه نه ppf . اگر ممکنه دوستان راهنمایی کنند
و در ضمن چرا در  برنامه  یاماها اکسپنشن منیجر من قسمت ادیت  سمپل ، صدا خاموش است و نمیشه سمپل رو امتحان کرد و گوش داد
نمیتونید PPF  را به فرمت دیگری تبدیل کنید دوست گرامی

مشخصات YIM

+ ارسال پاسخ  صفحه 32 از 34 |      1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 32 از 34

تعداد پست ها:  339 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190, Mr.Energy
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: