Yamaha S970

میدرنج های سری S سمپل خور. S650-S750-S950-S670-S770-S970-S775-S975

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
orbit
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: korg pa600
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

Re: Yamaha S970

پست خوانده نشده

سلام .‌ از این نظر نگران نباشید . الان دیگه جوری شده که فراوونی ریتمهای یاماها کمتر از کرگ نیست . دوستان زیادی ریتمساز هستن برای یاماها
ست های کرگ هم تکراری توشون زیاد هست .
بله درسته ستهای کرگ تکراری زیاد دارن اما اومدیم و یاماها کیبورد جدیدتری بعد از s970 داد بیرون با رم یک گیگ یا بیشتر اونوقت آیا ما که s970 با رم 512 مگ رو داریم هنوز هم ساپورت ریتم و برنامه میشیم یا همگی تمرکز روی رم یک گیگ یا بیشتر میکنن
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

orbit نوشته شده:بله درسته ستهای کرگ تکراری زیاد دارن اما اومدیم و یاماها کیبورد جدیدتری بعد از s970 داد بیرون با رم یک گیگ یا بیشتر اونوقت آیا ما که s970 با رم 512 مگ رو داریم هنوز هم ساپورت ریتم و برنامه میشیم یا همگی تمرکز روی رم یک گیگ یا بیشتر میکنن
یاماها سیستم سمپلینگش به دو صورت هست .
۱. سری قدیمی که تو کیبوردهای تایروس ۲ و ۳ و ۴ به صورت مستقیم سمپل میگرفت خود کیبورد
۲. سری جدید که مخصوص مدلهای a2000 و a3000 و تایروس ۵ و ۶۷۰ و ۷۷۰ و ۹۷۰ هست و از طریق نرم افزار جداگانه پک ساخته میشه و روی کیبورد لود میشه
اگر مدل جدیدی بعد از ۹۷۰ هم بیاد حتما ریتم و سمپلهای مدلهای قبلی رو اجرا میکنه . ساپورت ریتم ۹۷۰ به این زودیها تمام نخواهد شد چون محصول ۲۰۱۵ هست. چون پکی که با سیستم سمپلینگ‌ جدید ساخته بشه روی همه مدلهایی که عرض کردم
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

orbit نوشته شده:بله درسته ستهای کرگ تکراری زیاد دارن اما اومدیم و یاماها کیبورد جدیدتری بعد از s970 داد بیرون با رم یک گیگ یا بیشتر اونوقت آیا ما که s970 با رم 512 مگ رو داریم هنوز هم ساپورت ریتم و برنامه میشیم یا همگی تمرکز روی رم یک گیگ یا بیشتر میکنن
  1. یاماها حداقل تا 3 سال دیگه هیچ مدلی جایگزین S970 و S770 تولید نمیکنه
  2. همین الان ریتم و صداهای یاماها در مواردی بیشتر از کرگ هست
  3. در کرگ هم مدل های پایین تر رم کمتری دارند و همین حکایت هست.مثل رم pa600 نسبت به pa900 یا pa3x
  4. بخاطر داستان قفل پک ها ، الان سرعت افزایش ساپورت یاماها درحال شدت گرفتن هست
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
Mr_Amir
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: PSR-A3
کیبرد فعلی: PSR-S970

پست خوانده نشده

سلام خدمت دوستان . میخواستم ببینم S970 مثل Pa4 قابلیت Chord Sqeuncer رو داره ؟ چون تو مجلس نمیشه موقع ویالن زدن هم با پیچ بند کار کرد هم آکورد گرفت . میشه کاری کرد خود دستگاه آکورد بگیره ؟
Oriental-Keyboardist
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Yamaha PSR-510
کیبرد فعلی: Yamaha PSR-510

پست خوانده نشده

عرض سلام ادب خدمت اساتيد محترم.
تازه عضو فروم شدم.ماشالا همگي استاد و اهل فن هستن.بنده از كودكي علاقه بسيار زيادي به ساز كيبورد داشتم دارم وخواهم داشت.به جرات ميگم توي عمرم به خيلي چيزا علاقمند بودم و اين علاقه بمرور فروكش كرد اما علاقه من به اين ساز در طول زمان كم نشده كه هيچ بيشتر و بيشتر هم شده.تقريبا از 12 سالگي وبدون هيچ استادي نوازندگي كيبورد رو شروع كردم.درسته كه اكادميك دنبال ياد گيري اين ساز نرفتم ولي خيلي از قوانين و موضوعات مرتبط با اين ساز رو بصورت كامل تجربي و شخصي ياد گرفتم.
واقعا ببخشيد كه اين موضوعات رو تو اين تاپيك مطرح كردم. گفتم شايد بتونم بخشي از احساسم رو به موسيقي بگم.
خيلي دلم ميخواد ي ساز جديد بخرم. هنوز پولم جور نيست اما در مورد ساز هاي برند هاي مختلف مدتهاست كه كلي تحقيق كردم. طوري كه الان ميتونم تقريبا هر مدلي رو بذارم جلوم و خيلي راحت تو منوها گشت و گذار كنم و تنظيم مورد نظرم رو پيدا كنم.
علاقه خاصي به برند ياماها از گذشته دارم.نميدونم چرا اما كيفيت بسياربالاي صدا ساخت و طراحي برام مساوي با ياماهاست.البته با احترام به ساير برند ها رولند و كرگ عزيز.

تو اين مدت ويديو هاي زيادي از كيبورد هاي ياماها ديدم و بعد از مقايسه زياد به دو مدل برخورد كردم كه بينهايت ازشون خوشم اومده. A3000 و S 970 هر كدوم از اين ساز ها قابليت هايي دارن كه طرف مقابل نداره. هر دو بشدت دلفريبن. آدم كمال گرايي مث من واقعا تو انتخاب بدجور ميمونه.صداي هاي شرقي اس آرت خارق العاده آ 3000 و اسكيل تيون دم دست و البته جوي استيك مخصوص. قابليت مونو لگاتو. و از طرفي صداهاي غربي زيبا افكت هاي گيتار.مايك اينپوت و ولوم هاي لايو كنترل كه براي كاراهاي دي جي خيلي كاربرد داره و كارهاي خيلي جالبي ميشه باهاش كرد تو اس 970 انتخاب رو واقعا سخت كرده.من نوازندگي غربي رو خيلي دوست دارم اما نميتونم از صداي هاي اس آرت فوق العاده زيباي اس آرت هم بگذرم. خوانندگي رو دوست دارم و نميتونم از ميكرفون اس 970 هم بگذرم.تصویر

شايد بگين هم خدا رو ميخواي هم خرما رو . واقعيتش اينه كه آرهتصویر
نظر خودم رو اس 970 هست بشرطي كه تو زمينه شرقي هم بتونه قوي عمل كنه.صداهايي از آ 3000 شنيدم كه مو بتنم سيخ شده اگه اين صدا ها رو نشه تو اس 970 پيدا كرد...تصویر خلاصه كه حسابي گيج شدم. بين اين دو گزينه گزينه كاملتر به نظر دوستان كدوم هست؟
Mr_Amir
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: PSR-A3
کیبرد فعلی: PSR-S970

پست خوانده نشده

دوستان کسی پاسخ نمیده ؟
goli
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: trumpet
کیبرد فعلی: Yamaha PSR S970
نرم افزار: fl studio & adobe audition
موبایل: Samsung Note3
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

من 750 داشتم همچین چیزی ندیدم والا ولی اگرم چیزی باشه تو تنظیمات آکورد دنبالش بگرد .ساز ندارم که دقیق بهت بگم ولی همونجا که نوع انگشت گزاری برای آکورد هستا اونجا دنبالش بگرد تصویر
آواتار کاربر
Rahavash
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: کیبورد yamaha psr630
کیبرد فعلی: ....!؟
موبایل: poco x6 pro 5g
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: آلمان
تشکر کرده: 11 دفعه
تماس:

پست خوانده نشده

Oriental-Keyboardist نوشته شده:عرض سلام ادب خدمت اساتيد محترم.
تازه عضو فروم شدم.ماشالا همگي استاد و اهل فن هستن.بنده از كودكي علاقه بسيار زيادي به ساز كيبورد داشتم دارم وخواهم داشت.به جرات ميگم توي عمرم به خيلي چيزا علاقمند بودم و اين علاقه بمرور فروكش كرد اما علاقه من به اين ساز در طول زمان كم نشده كه هيچ بيشتر و بيشتر هم شده.تقريبا از 12 سالگي وبدون هيچ استادي نوازندگي كيبورد رو شروع كردم.درسته كه اكادميك دنبال ياد گيري اين ساز نرفتم ولي خيلي از قوانين و موضوعات مرتبط با اين ساز رو بصورت كامل تجربي و شخصي ياد گرفتم.
واقعا ببخشيد كه اين موضوعات رو تو اين تاپيك مطرح كردم. گفتم شايد بتونم بخشي از احساسم رو به موسيقي بگم.
خيلي دلم ميخواد ي ساز جديد بخرم. هنوز پولم جور نيست اما در مورد ساز هاي برند هاي مختلف مدتهاست كه كلي تحقيق كردم. طوري كه الان ميتونم تقريبا هر مدلي رو بذارم جلوم و خيلي راحت تو منوها گشت و گذار كنم و تنظيم مورد نظرم رو پيدا كنم.
علاقه خاصي به برند ياماها از گذشته دارم.نميدونم چرا اما كيفيت بسياربالاي صدا ساخت و طراحي برام مساوي با ياماهاست.البته با احترام به ساير برند ها رولند و كرگ عزيز.

تو اين مدت ويديو هاي زيادي از كيبورد هاي ياماها ديدم و بعد از مقايسه زياد به دو مدل برخورد كردم كه بينهايت ازشون خوشم اومده. A3000 و S 970 هر كدوم از اين ساز ها قابليت هايي دارن كه طرف مقابل نداره. هر دو بشدت دلفريبن. آدم كمال گرايي مث من واقعا تو انتخاب بدجور ميمونه.صداي هاي شرقي اس آرت خارق العاده آ 3000 و اسكيل تيون دم دست و البته جوي استيك مخصوص. قابليت مونو لگاتو. و از طرفي صداهاي غربي زيبا افكت هاي گيتار.مايك اينپوت و ولوم هاي لايو كنترل كه براي كاراهاي دي جي خيلي كاربرد داره و كارهاي خيلي جالبي ميشه باهاش كرد تو اس 970 انتخاب رو واقعا سخت كرده.من نوازندگي غربي رو خيلي دوست دارم اما نميتونم از صداي هاي اس آرت فوق العاده زيباي اس آرت هم بگذرم. خوانندگي رو دوست دارم و نميتونم از ميكرفون اس 970 هم بگذرم.تصویر

شايد بگين هم خدا رو ميخواي هم خرما رو . واقعيتش اينه كه آرهتصویر
نظر خودم رو اس 970 هست بشرطي كه تو زمينه شرقي هم بتونه قوي عمل كنه.صداهايي از آ 3000 شنيدم كه مو بتنم سيخ شده اگه اين صدا ها رو نشه تو اس 970 پيدا كرد...تصویر خلاصه كه حسابي گيج شدم. بين اين دو گزينه گزينه كاملتر به نظر دوستان كدوم هست؟

دوست عزیز خوش آمدین امیدوارم از مطالب سایت استفادہ کنید
در مورد کیبوردھا سلیقہ اے ھست جدا از چند مزیت 970 در کل ب نظر من سلیقہ ھستش ببینید واقعا چے از کیبورد میخواید مدلھاے جدید یاماھا ھمہ مسبت ب قیمتشون بسیار عالے ھستم
☆☆☆بہ آیندہ خود وفادار باشید نہ بہ گذشتہ خود ☆☆☆
(R-R)
apaachii
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamaha400
کیبرد فعلی: yamaha s970

پست خوانده نشده

با سلام خدمت دوستان من تازه این ساز را تهیه کرده ام میخواستم بدانم چطور میشود همزمان دو پک را روی کیبورد نصب کرد یک پک با حجم 416مگ ودیگری با حجم 45مگ که دستگاه پس از نصب پک اول در نصب پک دوم دستگاه درخواست پاک کردن پک اول رامیکند با تشکر از شما
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

apaachii نوشته شده:با سلام خدمت دوستان من تازه این ساز را تهیه کرده ام میخواستم بدانم چطور میشود همزمان دو پک را روی کیبورد نصب کرد یک پک با حجم 416مگ ودیگری با حجم 45مگ که دستگاه پس از نصب پک اول در نصب پک دوم دستگاه درخواست پاک کردن پک اول رامیکند با تشکر از شما
نرم افزار یاماها کلا 3 پنجره دارد. فایل n27 کیبوردت رو داخل پنجره عمودی سمت چپ باز کن. بعد پکهات رو در پنجره بالایی باز کن. حالا روی گیزینه n27 کیبوردت توی پنجره عمودی سمت چپ کلیک کن و صبر کن تا خط سبزرنگ از حرکت بایستد. در نهاست تیک سبز رنگ پک مورد نظرت رو بزن(باید سبز بشه) و دکمه اکسپورت پک رو بزن که پک ر با فرمت ppi یا cpi ذخیره کنه.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری S”

• اطلاعات