جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

قوانين انجمن

پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند.
برای موصق بودن مقایسات حتما باید سایت های منبع عنوان شوند.
برای خواندن قوانین سایت اینجــا را کلیک کنید.

+ ارسال پاسخ
 صفحه 3 از 3 |      1, 2, 3
 موضوع پست: Re: مقایسه pa600 - pa900 - pa3LE - pa4x
پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه تیر 3, 96 3:26 am 
آفلاين
عضو سایت
عضو سایت
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن 7, 88 1:16 am
کیبرد فعلی: korg pa80
سلام . من که اینجا چیزی به نام مقایسه ندیدم همه نظرات شخصیشون رو جای مقایسه کارشناسی بیان کردن ! یعنی فرق 600 و 800 و سه ایکس فقط سخت افزازشونه ؟ مقایسه یعنی مزایا و معایب هر کدوم جداگانه مطرح بشه تا کاربر بدونه کدوم بهتر و کدوم به صرفه تر هست مثلا 800 چی داره که 600 نداره ؟ یا برعکس
من میخوام یه 600 بگیرم فقط میدونم قیمتش به صرفه تره لطفا از امکانات و محدودیت هایی این دو مدل بگید و اینکه آیا سمپل گیری و گلچین ریتم در این مدلها تفاوتی داره یا نه ؟

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه تیر 4, 96 10:21 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S970 - EA7
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
دوست گرامی مشخص است که انجمن برای نوشتن نظرشخصی هر فرد است. اونها که نمیتونند نظر شما رو بنویسند. نظر خودشون رو مینویسند.

در مورد سمپل که سوال فرمودید ، pa600 اصلا سیستم سمپل گیری نداره و فقط میتونه سمپل های مدل های قبل از خودش رو اجرا کنه.
ولی pa800 سمپلر دارد.
با این وجود رم سمپل pa600 بیشتر از pa800 است.

pa600 پخش Audio دارد و ضبط Audio ندارد. در pa800 باید برد mp3 نصب کنید تا دارای ضبط و پخش Audio شود.

کیفیت پخش صدا در pa600 و pa900 بسیار افتضاح و مایوس کننده است ولی در pa800 کیفیت پخش صدا بسیار بهتر است. حتی اکثر اوقات در بلندگوهای pa900 صدای ناهنچار تق تق شدید از اسپیکر ها پخش میشود که در pa800 چنین چیزی نداریم.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه تیر 4, 96 11:43 am 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند 6, 94 11:42 am
حالت من: Drunk
اولین ساز: A1000
کیبرد فعلی: S670
نرم افزار: cool edite
موبایل: nokia
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند اهنگسازي
رتبه امتیاز - آزمایشی
با سلام اخیرا یه OS واسه 600 اومده که با نصب اون 600 هم سمپلر میشه یعنی علاوه بر پخش سمپل عملیات اینپورت و اکسپورت سمپل رو هم انجام میده
اما واقعا صدا نداره در مقابل 800

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه مرداد 6, 96 7:10 pm 
آفلاين
ناظم
ناظم
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه تیر 4, 89 2:11 pm
حالت من: Artistic
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
ramin1358 نوشته است:
سلام . من که اینجا چیزی به نام مقایسه ندیدم همه نظرات شخصیشون رو جای مقایسه کارشناسی بیان کردن ! یعنی فرق 600 و 800 و سه ایکس فقط سخت افزازشونه ؟ مقایسه یعنی مزایا و معایب هر کدوم جداگانه مطرح بشه تا کاربر بدونه کدوم بهتر و کدوم به صرفه تر هست مثلا 800 چی داره که 600 نداره ؟ یا برعکس
من میخوام یه 600 بگیرم فقط میدونم قیمتش به صرفه تره لطفا از امکانات و محدودیت هایی این دو مدل بگید و اینکه آیا سمپل گیری و گلچین ریتم در این مدلها تفاوتی داره یا نه ؟

یکی از تفاوت های مهم سری ۶۰۰ و ۹۰۰  با سری ۸۰۰ و ۲ایکس  نرم افزار اونهاست
در سری ۸۰۰ نرم افزار قدیمی با سرعت لود بسیار پایین رو شاهد هستیم همراه با کم بودن تعداد یوزرها . مثلا یک ست ۶۴ مگابایتی روی pa800 حدود ۲۵ دقیقه طول میکشه تا لود بشه . در ضمن ست های مربوط به کیبوردهای بالاتر روی ۸۰۰ و ۲ایکس قابل اجرا نیست . مزیت مدلهای ۸۰۰ و ۲ایکس سخت افزار بسیار با کیفیت و بدنه و کلاویه عالی هست
و اما در سری ۶۰۰ و ۹۰۰ نرم افزار بسیار بهتر و کاملتر هست . سرعت لود یک فایل ۶۴ مگابایتی روی این مدلها حداکثر ۲ دقیقس . تعداد صفحات یوزر بیشتر از مدلهای قبلی هست . و ستهای مربوط به کیبورد pa3x روی این مدلها قابل اجراست . در عوض این مدلها یعنی ۶۰۰ و ۹۰۰ و pa3x Le سخت افزار به شدت بی کیفیتی دارند در برابر سریهای قدیمی ‌. از مشکلاتش هم میشه ضعیفتر بودن و بیکیفیت تر بودن صدای خروجی ، ضعیفتر بودن کلاویه و بدنه ، استفاده از مادربوردهای بی کیفیت چینی رو عنوان کرد
به هر حال دو انتخاب دارید
1- سخت افزار عالی با نرم افزار قدیمی در سری ۸۰۰ و pa2x
2- نرم افزار عالی با سخت افزار ضعیف در سری ۶۰۰ و ۹۰۰ و pa3 le

ره رستگــاری همینست و بس

مشخصات

+ ارسال پاسخ  صفحه 3 از 3 |      1, 2, 3
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 3 از 3

تعداد پست ها:  24 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: