Roland E-A7

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

farhadsabad
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: roland ea7

Re: Roland E-A7

پست خوانده نشده

پس فورمت کیتهای رولند ea7 چیه؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

farhadsabad نوشته شده:پس فورمت کیتهای رولند ea7 چیه؟
STL
UDK
UST
SVD
و...
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
farhadsabad
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

الان برنامه ای هست ک مثلا ksf یاkmp رو تبدیل به این فرمتها کرد؟
soprano
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کیبورد
کیبرد فعلی: رولندea7
موبایل: 09371231597
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

سلام
وجدانن این چه مسخره بازییه.یعنی یه آموزش ریتم ساختن برای رولند ea7 رو نباید رسما تو این سایت بزارند تا اونایی که این کیبورد رو دارن لنگ چهارتا ریتم نباشن.اگر مسله پول خب بگین.من خودم نصف راهو رفتم به مشکل برخوردم ولی دوست دارم خود ناظر این سایت یا هرکسی که بلده آموزش گام به گامش رو بزاره.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

soprano نوشته شده:سلام
وجدانن این چه مسخره بازییه.یعنی یه آموزش ریتم ساختن برای رولند ea7 رو نباید رسما تو این سایت بزارند تا اونایی که این کیبورد رو دارن لنگ چهارتا ریتم نباشن.اگر مسله پول خب بگین.من خودم نصف راهو رفتم به مشکل برخوردم ولی دوست دارم خود ناظر این سایت یا هرکسی که بلده آموزش گام به گامش رو بزاره.
این چه طرز صحبت کردن هست؟ اینکه شما چیزی رو بلد نیستی مشکل هیچ کسی در هیچ سایتی نیست. شما دنبال این هستی که یه دوره حرفه ای آموزش رو با چندتا عکس و نوشته یاد بگیرید که چنین چیزی رو باید برید به رولند بگید.
یک ریال از جیبشون حاضر نیستن خرج کنن اعتراض هم میکنند.
farhadsabad
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
این چه طرز صحبت کردن هست؟ اینکه شما چیزی رو بلد نیستی مشکل هیچ کسی در هیچ سایتی نیست. شما دنبال این هستی که یه دوره حرفه ای آموزش رو با چندتا عکس و نوشته یاد بگیرید که چنین چیزی رو باید برید به رولند بگید.
یک ریال از جیبشون حاضر نیستن خرج کنن اعتراض هم میکنند.
ایشون نگفتن مفتی منم حاضرم یاد بگیرم یک هفتس ک سوال پرسیدم جواب نگرفتم
اگه مشکل هزینس یه دفه بگین فلان مبلغو بدین آموزشو بگم
من یا امثال من ک دور هستن چه گناهی دارن ؟ یپ
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

بنده که شما رو نمیشناسم! ولی شما کاملا من و کارهای من رو میشناسید.
توی تمام این انجمن(از جمله همینجا) بنر و تبلیغ گذاشته برای آموزش و آموزش با توضیحات کامل و دقیق.
دیگه چطور باید بگیم؟

الان اکثر عزیزان برای آموزش یاماها میان کلاس. برای رولند کسی درخواست نداده. اگر شما برای آموزش کارایی های EA7 تمایل دارید در خدمتم. پیام خصوصی بدید.
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

شما مگه خودت تا حالا چیزی مجانی به کسی یاد دادی تو این سایت که توقع داری همه دست به سینه وایسن تا شما سوال بپرسی و بیان به صورت مقاله و عکس و فیلم برات تشریح کنن ؟؟
بنده از سال ۸۸ تو این سایت هستم هیچوقت انقد طلبکارانه صحبت نکردم که شما دو روزه اومدی انقد طلبکاری !!
واقعا نمیفهمم چطور توقع دارید طرف تجربه پونزده بیست ساله رو بیاد دو دستی تقدیم کنه بهتون .
گرچه تا الان هم خیلی مطالب تو سایت ارتعاش به رایگان آموزش داده شده و تاپیکهاش هم موجوده میتونید مطالعه کنید . که صد البته وظیفه هیچکس نبوده این مطالب رو بذاره و همه از روی عشقشون به نوازندگی و کیبورد این کار رو کردن . از جمله خود بنده
بعضی وقتا یه سری کم لطفیایی میکنید که آدم از همه چیز دلسرد میشه
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
saeedfakhri
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: casio pt-80
کیبرد فعلی: psr-a3000
کارت صوتی: roland m16dx
میکروفون: alto
نرم افزار: adobe
موبایل: samsong j72016
محل اقامت: خوزستان

Re: پک BHM1 برای رولند EA7

پست خوانده نشده

با سلام خدمت دوست عزیز ،چرا واقعا ما ایرانی ها عادت کردیم از یه جا خرید کنیم و از جای دیگه انتظار لطف بی دریغ داریم ؟
اگر دوستان از مراجع تخصصی و کاردان خرید کنند نه اطلاعات دروغ میشنون و نه در به در نکات کاربردی میشن
امیدوارم رولند هم سیستم قفل رو برای برنامه سازان تهیه کنه تا همه چیز غانونمند بشه و هر کس مزد زحمتش رو دریافت کنه به امید اون روز برای رولند و حتی کُرگ و ما بقیع برند ها
soprano نوشته شده:سلام وخسته نباشی خدمت همه فعالان این سایت.

بهرنگ جان بنده یه کیبورد رولند ۷ خریداری کردم در عرض یک هفته با چهاروعده غذا تونستنم کل منوهای این کیبورد رو تا ۹۸% پیدا کنم.ودرحال حاضر فقط یه مشکل برای من باقی مونده که اگر لطف بکنی راهشو رو بهم بگی.

من ریتم رو روی کوانتاز ۱/۶۴ تنظیم میکنم ضرب رو روهم میزنم آکورد بیس رو هم تنظیم میکنم بعدش ذخیره میکنم.حالا میخوام برم روی min2 همین چیزایی که روی mine 1 ذخیره کردم رو کپی میکنم روی mine2 ودوباره ذخیره میکنم.ولی وقتیوارد منوی یوزر میشم وفایلی رو که ذخیره کردم رو اجرا میکنم mine1 درست اجرا میشه ولی وقتی mine 2 رو اجرا میکنم ناقصه .اگر زحمتی نیست یا فیلم آموزشی ویا عکس ویا توضیح بدین.

باتشکر
آواتار کاربر
rahmani_music
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: قارمون
کیبرد فعلی: Roland
نرم افزار: Cubase
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده

پست خوانده نشده

خسته نباشید دوستان.من توی شهر تبریز اولین طرفدار رولند هستم.پک مخصوصی برای G70 و سمپلرSP-555 هم ساخته ام که چند ساله دارم استفاده میکنم.E-A7 کیبورد فوقالعاده ایه.در اینده خیلی نزدیک من هم ریتمها و صداهای خوبی در اختیار علاقمندان خواهم گذاشت.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ارنجر”

• اطلاعات