Yamaha Genos

ارنجرهای سری جنوس یاماها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
yamaha PSR-62
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: PA80
کیبرد فعلی: PSR-A3000
میکروفون: Max
نرم افزار: FL STUDIO
موبایل: Nokia
زمينه تخصص: اينترنت

Re: Yamaha Genos

پست خوانده نشده

sashabanx نوشته شده:منظورم از مدل تعداد کلید هاش بود
پنج اکتاو و غیره
و حالا این کیبرد چند کلید(key) تولید میشه؟

با سلام
اینجور که در اخبار آمده : 61-76-88 کلاویه
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

پست خوانده نشده

تصویرتصویرتصویرتصویر
تبریک ویژه بنده به بچه های گل ارتعاش و علاقه مندان کیبوردهای یاماها!
تصویر
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
آواتار کاربر
korgpa4x
متخصص korg
متخصص korg
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: كرج

پست خوانده نشده

كي وارد ميشه اين غول......؟؟؟؟؟؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

آقای فخری توقع شما کاملا درست است و اگر خاطرت باشد بنده هم برای این مسئله در کنارت بودم. چه در سمینارها چه بعد جدا از آن. الیرغم اینکه بنده ، شما و تمام متخصصین قدیمی یاماها براشون صفحه لمسی اولویت نبوده و نیست ولی بهرحال انتظار این میرفت که بالاخره روزی یاماها ارنجرهای خودش رو صفحه تاچ مزین کنه.
چیزی که من سالهای سال برای یاماها دوستان خبرهای خوب داشته ام اینه که برای جنوس هم امیدوارم بتونم اطلاعات ظریف و ریزه کاری های اون رو کم کم معرفی کنم.
فعلا به غربیلک - دو دکمه inc و exc و دکمه exit امیدوار باش. همینطور به دکمه های regist memory
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

دقیقا حسین جان حرف اکثر ما همینه که اصلا صفحه تاچ شدن فقط باکلاس کرده دستگاه رو و هیچ اهمیتی برای شخص من نداشت.
همینطور با پیچ بند مدولیشن استاندارد خیلی کارها میشد کرد که این جویی ستیک نمیکنه متاسفانه.
ولی در مورد دکمه های پنل خیلی خوشم اومد. بخصوص 6عدد ولوم قابل برنامه ریزی و 6 عدد دکمه قابل برنامه ریزی که نه تنها برای ما بلکه برای دوستان نابینا هم عالیه.
saeedfakhri
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: casio pt-80
کیبرد فعلی: psr-a3000
کارت صوتی: roland m16dx
میکروفون: alto
نرم افزار: adobe
موبایل: samsong j72016
محل اقامت: خوزستان

پست خوانده نشده

دقیقا با نظرات جناب atashi و بهرنگ موافقم ،من بیشتر کارهای ظریفی رو که با مدولیشن تایرس3 انجام میدادم حالا با پیچبند a3000 نمیتونم انجام بدم
و بهرنگ جان باز هم میگم تاچ شدنش برای نابینا و کمبینا مشکلی نیستش مساله این هستش که اکثر صنایع دنیا بدون این که بخوای یاداوری کنی میدونن که باید محصولاتشون رو برای ما دسترس پذیر کنن حالا کم یا زیاد مثلا شرکت مایکروسافت که غولی هست در نوع خودش صفحه خوان ویندض 10 رو مجهز به صدای طبیعی انسان کرده بخاطر قشر ما ،ایا شمایی که کاربر ویندض هستین این امکان باعث آزارتون شده ؟یا اصلا اطلاع از این امکان جدید داشتین ؟قطعا نداشتین چرا چون نیاز بهش ندارین !من کمبینا که نیاز دارم بهش خب فعالش میکنم و شما که بینا هستین میزارین که غیر فعال باشه .
حالا ما نمی خواهیم که صدای انسان پخش بشه از genos یه صدای روباتیک هم کافی هست و کلی طرح برای این کار تو ذهن من هستش.

حالا یه سوال به نظر شما باجو استیک شدن پیچبند یاماها چه قدر احتمال نظراتی رو که من دادم که لگاتو ،درامکیت های or منتاج و a3000 و حتی وجود صداهای شرقی بر روی genos بعید نیست با توجه به حرکت هایی که یاماها اخیرا انجام داده صحیح هست و عملی ؟دوست دارم دوباره نظراتتون رو بدونم
خوده من تقریبا اطمینان دارم که این نظرات من رو روی genos میبینیم !
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

قابل توجه دوستان.
پیشاپیش بگم.
اگر موتور صدای جنوس AWM 2 باشه یعنی یک تحول بزرگ. اصطلاحا یعنی دیگه تمامه.
این نوع موتور صدا در یاماها تابحال فقط روی سینت سایزرهایش بوده که قابلیت ویرایش و ساخت صدا را بصورت کاملا حرفه ای به کاربر میده از جمله صداسازی MOTIF و moXF که از همین موتور صدا بهره میبرند.
در مورد جوی ستیک برداشت من اینه که این حرکت یاماها خیلی معنی داره. حسی از لبه شمشیر به من میده که رو به صورت کرگ گرفته و میگه : نگاه کن منم میتونم از این فیلمها بازی کنم که با اضافه کردن ده تا صدا و بیست تا ریتم مثلا جنوس اورینتال تولید کردم.
پس برعکس قبلا که من اعتقاد داشتم یاماها هرگز تایروس اورینتال نمیزنه ، الان اعتقاد دارم این حرکت میتونه به معنای یک جنوس اورینتال در چند سال پیش رو باشه.
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 95 دفعه

پست خوانده نشده

[quote="saeedfakhri"]دقیقا با نظرات جناب atashi و بهرنگ موافقم ،من بیشتر کارهای ظریفی رو که با مدولیشن تایرس3 انجام میدادم حالا با پیچبند a3000 نمیتونم انجام بدم
و بهرنگ جان باز هم میگم تاچ شدنش برای نابینا و کمبینا مشکلی نیستش مساله این هستش که اکثر صنایع دنیا بدون این که بخوای یاداوری کنی میدونن که باید محصولاتشون رو برای ما دسترس پذیر کنن حالا کم یا زیاد مثلا شرکت مایکروسافت که غولی هست در نوع خودش صفحه خوان ویندض 10 رو مجهز به صدای طبیعی انسان کرده بخاطر قشر ما ،ایا شمایی که کاربر ویندض هستین این امکان باعث آزارتون شده ؟یا اصلا اطلاع از این امکان جدید داشتین ؟قطعا نداشتین چرا چون نیاز بهش ندارین !من کمبینا که نیاز دارم بهش خب فعالش میکنم و شما که بینا هستین میزارین که غیر فعال باشه .
[quote="saeedfakhri"]

آقای فخری عزیز. این قابلیت به نام Narrator در سیستم عامل های ویندوز موجوده و اتفاقا در برخی موارد خیلی هم کاربردیه. به نظر من شما می تونین به شرکت یاماها ایمیل بزنین و خواسته های خودتونو براشون بفرستین. مطمئنا در آینده لحاظ می کنن. من خودم چند بار برای تبدیل پک اورینتال برای S970 ایمیل زده بودم و جالبه که جواب هم می دن. حالا نمی خوام بگم که به خاطر ایمیل من و بقیه (چون چند نفر از کاربرهای انجمن یاماها هم نامه درخواست فرستاده بودن) این پک برای 970 و 770 منتشر شد ولی بی تاثیر هم نیست. اگه تو نوشتن نامه مشکل دارین می تونم کمکتون کنم.
saeedfakhri
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: casio pt-80
کیبرد فعلی: psr-a3000
کارت صوتی: roland m16dx
میکروفون: alto
نرم افزار: adobe
موبایل: samsong j72016
محل اقامت: خوزستان

پست خوانده نشده

خب داره جالب میشه و هیجان انگیز وقتی بهرنگ جان یاماها رو مشکوک میبینه یعنی من و بهرنگ به یه چشم انداز داریم نگاه می کنیم
این اولین نفر و حالا نفرات بعد کیا هستن ؟راستی بهرنگ من هدس میزنم مُتُر صدای genos و امپش عوض شده البته تا واقعیت وجودش هنوز باید صبر کنیم ولی من از شنیدن دمو اول حس کردم صدایی غیر از صدای اشنا یاماها دارم میشنوم و امیدوارم درست شنیده باشم
و مطلب بعد یه شخصی در شیراز هستش به نام ش.ص که خیلی عجیبه برای من که این شخص کیبورد و یا هر محصول جدیدی رو که هنوز وجود خارجی نداره و یا هنوز ندیده میگه من هفت هشتاش رو تا حالا فروختم
و همین حرف رو برای genos هم به مردم داره میگه
و خوده من روی سینت جنودی i با این شخص اشنا شدم و جریانش مفصل و خارج این تایپیک هستش
راستی نریم ازش خریداری کنیم و به شرکت یاماها مادر بفروشیم !!!!!؟؟؟؟؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

سعید جان برخی افراد ناتوان و پر ادعا که چیزی برای ارائه ندارند ، ناچار هستن با این روش های غیرحرفه ای خودشون رو برای آماتور ها کمی بزرگ جلوه کنند و برای حرفه ای ها سوژه خنده کنند.
شما توجهی به این مسائل نکن. چون هیچکس نتونست با میلیون ها میلیون پول و فرصت توانایی شما و بچه های ارتعاش رو پیدا کنه.
اگر این عزیزان استعداد و توانایی داشتند ؛ برای مدلهایی که هیچ چیز براشون ساخته نشده میساختند. مثل مونتاژ و موتیف و a350 و e453
برای ارتباط با موضوع تاپیک هم بهتره دعاکنیم جنوس همین سیستم قفل را برای پک هایش داشته باشه وگرنه من یکی هیچ چیزی برای اون نخواهم ساخت که قابل کپی باشه برای فروشندگان سودجو.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری Genos”

• اطلاعات