مشاوره براي خريد كيبرد 1

برای سوال ، مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید کیبرد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

Hamed Sedighi
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: FUMA MA-21
کیبرد فعلی: KORG Krome 61
کارت صوتی: Fast Track Pro
نرم افزار: Flstudio 12
موبایل: SONY
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: کرمان
تماس:

Re: مشاوره براي خريد كيبرد 1

پست خوانده نشده

orbit نوشته شده:سلام دوستان مدتی هست بدجور تو فکر خرید pa3x le هستم واسه مجلس میخام نظر دوستان چیست ؟؟؟؟؟

به نظر من 970 بخرید
آواتار کاربر
korgpa4x
متخصص korg
متخصص korg
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: كرج

پست خوانده نشده

orbit نوشته شده:بله کاملا درسته ولی از لحاظ قیافه خیلی برام مهمه ساز و فعلا پول انچنان ندارم بخام 3 بگیرم ولی تا شش و ششصد و هفتصد میتونم هزینه کنم یه کارکرده تمیزشو گیر بیارم Le

s970 بهترين گزينست براتون
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

orbit نوشته شده:سلام دوستان مدتی هست بدجور تو فکر خرید pa3x le هستم واسه مجلس میخام نظر دوستان چیست ؟؟؟؟؟
قطعا خریدن این دستگاه با این قیمتهای فضایی کرگ اشتباه است. اون هم pa3 le که یک حقه نامگذاری است. این درواقع pa900-le است چون کاملا pa900 است.
پیشنهاد من با اطمینان s970 است که از لحاظ امکانات و کیفیت از pa3x هم بالاتر است.
توجه کنید اکثر نوازندگان خارج از اینترنت هیچ اطلاعات کاملی از کیبوردهای جدید یاماها ندارند و فقط بر اساس شایعات و احساسات به شما درمورد یاماها حرف میزنند.
رم سمپل 512 مگابایت و لود کردن چندین پک همزمان با صدها ریتم و سمپل برای این دستگاه در کنار قیمت بسیار متعادل آن ، هیچ تردیدی برای نخریدنش در برابر کیبوردهای گران قیمت کرگ باقی نمیذاره.
واژه bm5 را در قسمت سرچ سایت آپارات بنویسید و ببینید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
badrian
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: gem
کیبرد فعلی: yamaha1000
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

سلام دوستان من مبتدی هستم تازه دارم نواختن کیبورد رو یاد بگیرم ولی دوست دارم کیبوردم اورینتال باشه شرقی شرقی شما چه مدلی واسه خرید پیشنهاد میدین حداکثر تا قیمت1.700.000
آواتار کاربر
STUDIO SIMA
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: همه ایران سرای من است

پست خوانده نشده

badrian نوشته شده:سلام دوستان من مبتدی هستم تازه دارم نواختن کیبورد رو یاد بگیرم ولی دوست دارم کیبوردم اورینتال باشه شرقی شرقی شما چه مدلی واسه خرید پیشنهاد میدین حداکثر تا قیمت1.700.000

با سلام
دوست عزیز با این قیمت پیشنهادی کیبرد آنچنان جالبی نمی توانید خرید کنید بهتره قدری بودجه را افزایش دهید .با این شرایط یا باید PSR A1000 که خیلی قدیمی هست تهیه نمایید یا PSR A350 .که بعد از گذشت مدت کوتاهی نیاز به ارتقا کیبور پیدا می کنید . ولی بهتره در ابتدا مشخص نمایید به چه سبک قصد یادگیری داری و کاربری شما از کیبورد چیه تا دوستان بهتر بتوانند شما را راهنمایی نمایند .ولی پیشنهاد بنده خرید کیبورد PSR S670 می باشد . در بحث کیبوردهای سمپل خور دیگه اورینتال معنای آنچنانی نداره این مبحث بیشتر برای زمانهای قدیم بوده؛ مگر نحوه استفاده پیچ بند کیبورد که آن هم خیلی نباید مشکلی برای شما ایجاد نماید.با تشکر

البته به کیبورد دست دوم یاماها PSR A2000 هم می توانی نیم نگاهی داشته باشی ولی بنده هنوز اسرارم بر روی PSR S670 هستش.
آواتار کاربر
yamaha PSR-62
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: PA80
کیبرد فعلی: PSR-A3000
میکروفون: Max
نرم افزار: FL STUDIO
موبایل: Nokia
زمينه تخصص: اينترنت

پست خوانده نشده

badrian نوشته شده:سلام دوستان من مبتدی هستم تازه دارم نواختن کیبورد رو یاد بگیرم ولی دوست دارم کیبوردم اورینتال باشه شرقی شرقی شما چه مدلی واسه خرید پیشنهاد میدین حداکثر تا قیمت1.700.000

درود بر شما
شما که قصد خرید ساز دارید بهتر است کمی بیشتر هزینه کنید تا بعدا مجبود نشوید ساز را تعویض کنید و برای خرید ساز جدید هم کلی هزینه کنید . همین اول یک ساز خوب بگیرید و خودتان را راحت کنید .
پیشنهاد من A3000 است که یک ساز جدید و کارآمد شرقی است .
فعلا با این هزینه مدل های قدیمی و از کار افتاده ای مثل OR700 و A1000 پیش و روی شماست که پیشنهاد می کنم دور و بر آنها نروید . اگر یک میلیون بیشتر هزینه کنید می توانید A2000 را هم خریداری کنید .
آواتار کاربر
mr nazari
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Csio SA20
کیبرد فعلی: A3000
میکروفون: P.V
موبایل: نوکیا
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: کرج
تشکر کرده: 37 دفعه

پست خوانده نشده

سلام...مقداری افزایش ریال داشته باشید.a2000 گزینه مناسب و قابل قبول است..اورینتال کامل
amirreza1
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: sa20
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: ندارم
میکروفون: ندارم
نرم افزار: ندارم
موبایل: سامسونگ
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

با سلام خدمت دوستان ، قصد خرید کیبورد دارم و از آ3000 خوشم اومده منتها فهمیدم وکال نداره البته میخوام کاملا شرقی باشه تو محصولات سایت s970 دیدم که جالبتره و وکال داره میکروفون میخوره ولی خیلی گرونه (البته برا پسرم میخوام که مبتدی هم هست) حالا موندم لطفا راهنمایی کنید. ازدوستان و آقایان مخصوصا آقایان نظری و بهرنگ . با سپاس
ش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

amirreza1 نوشته شده:با سلام خدمت دوستان ، قصد خرید کیبورد دارم و از آ3000 خوشم اومده منتها فهمیدم وکال نداره البته میخوام کاملا شرقی باشه تو محصولات سایت s970 دیدم که جالبتره و وکال داره میکروفون میخوره ولی خیلی گرونه (البته برا پسرم میخوام که مبتدی هم هست) حالا موندم لطفا راهنمایی کنید. ازدوستان و آقایان مخصوصا آقایان نظری و بهرنگ . با سپاس
مسلما قیمت بیشتر S970 دلیل خوبی برای کامل تر بودنش است و بخصوص پرطرفدار تر بودن.
اقت قیمت A3000 طی یک ماه گذشته و تغییر نکردن قیمت S970 نشانه بسیار واضحی از بازار خوب S970 در برابر A3000 است.
البته این دلیل بر بد بودن A3000 نیست ولی دلیل خوبی است که سعی کنید S970 بخرید چون تمام صداها و ریتم های A3000 هم دارد.
اگر براتون قیمت مهم است و میخوایید ارزان باشه گزینه S770 هم میکروفون داره و هم قیمتی کمتر از A3000

لزا حتما پیشنهاد میکنماین صفحه را مطالعه کنید
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
panel123
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: pa80
تماس:

خرید کیبورد

پست خوانده نشده

سلام
من به موزیک خیلی علاقه دارم و می خوام که یک کیبورد خریداری کنم و در کلاسهای آموزشی شرکت کنم و از اونجا که هیچ سررشته ای از کیبوردها ندارم نمی دونم که چه کیبوردی خریداری کنم اما می خوام کیبوردی بخرم که سالهای بعد که حرفه ای هم شدم بتونم از آن استفاده کنم یعنی یه چیز حرفه ای می خوام مبلغی هم که براش کنار گذاشتم 3 تا 5 میلیونه
دوستان خواهشا راهنماییم کنید
تابلو برجسته
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “راهنمای خرید کیبرد”

• اطلاعات