جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

+ ارسال پاسخ
 صفحه 14 از 17 |      1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  
 موضوع پست: Re: Yamaha Genos
پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 19, 96 11:21 am 
آفلاين
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه اردیبهشت 17, 89 11:19 am
حالت من: Artistic
اولین ساز: CASIO SA21
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-S970
کارت صوتی: M-AUDIO C600
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: STUDIO ONE
موبایل: HTC EYE
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
saeedfakhri نوشته است:
سلام خدمت دوستان
در یک پست برتریت پیچبند genos نسبت به a3000 این جور عنوان شد که بر روی این کیبورد دکمه هلد اضافه شده که باعث میشه حالت های نستالژیک مدلیشن تایروس ها رو باز هم زنده نگه داشت

و a3000 این امکان رو ندارد !جالب هست که بهتون بگم نه تنها این امکان رو داره بلکه از نظر من فعلا خیلی پیشرفته تر از genos  هم کاربرد و کار کرد داره ظاهرا !!
چرا میگم فعلا چون به عقیده من تا زمانی که یک کیبورد تولید شده وارد کشور نشه و زیره دست یکی از متخصصینش به طور مداوم قرار نداشته باشه نمیشه قطعی در موردش نظر داد و از امکانات و معایبش به صورت دقیق حرف زد
در ضمن اگر نیاز بود من کاملا در مورد این سیستم یا در تایپیک a3000 و یا همینجا به صلاح دید بهرنگ توضیح کامل رو میدم ؟

سعید جون من اصلا متوجه این که نوشتی نشدم
دکمه هولد و نستالژیک رو اصلن نفهمیدم

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 19, 96 1:33 pm 
آفلاين
عضو سایت
عضو سایت
تاريخ عضويت: سه شنبه اردیبهشت 22, 94 4:09 pm
اولین ساز: casio pt-80
کیبرد فعلی: psr-a3000
کارت صوتی: roland m16dx
میکروفون: alto
نرم افزار: adobe
موبایل: samsong j72016
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشی
EHSAN-TAALE نوشته است:
saeedfakhri نوشته است:
؟

سعید جون من اصلا متوجه این که نوشتی نشدم
دکمه هولد و نستالژیک رو اصلن نفهمیدم

احسان جان دوست عزیزم ،منظورم این هستش که توی جینوس دکمه ای بنام هلد بالای پیچبندش قرار داره که تا حدی میشه کار کرد های مدلیشنی  که در همه کیبورد های دو پیچبند یاماها برای نگه داشتن مدلیشن در هر اندازه مورد نظر انجام داد رو روی جینوس با قرار دادن هلد خواستن تا حدی هنوز این امکان برای نوازنده فراهم باشه :"ولی توی a3000 چنین دکمه ای وجود نداره درسته ؟

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه مهر 19, 96 1:10 am 
آفلاين
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه اردیبهشت 17, 89 11:19 am
حالت من: Artistic
اولین ساز: CASIO SA21
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-S970
کارت صوتی: M-AUDIO C600
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: STUDIO ONE
موبایل: HTC EYE
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
saeedfakhri نوشته است:

احسان جان دوست عزیزم ،منظورم این هستش که توی جینوس دکمه ای بنام هلد بالای پیچبندش قرار داره که تا حدی میشه کار کرد های مدلیشنی  که در همه کیبورد های دو پیچبند یاماها برای نگه داشتن مدلیشن در هر اندازه مورد نظر انجام داد رو روی جینوس با قرار دادن هلد خواستن تا حدی هنوز این امکان برای نوازنده فراهم باشه :"ولی توی a3000 چنین دکمه ای وجود نداره درسته ؟

اهان
درسته همینطوره
مشکل فنری بودن مدولیشن رو حل کرده توی جینوس

هر حالتی بودی اون دکمه رو فشار میدی بعد دستگیره رو رها میکنی
اینطوری از لحاظ مکانیکی دستگیره برمیگرده اما بصورت نرم افزاری حالت صدا رو حفظ میکنه

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه مهر 20, 96 9:56 am 
آفلاين
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
تاريخ عضويت: چهارشنبه خرداد 3, 91 1:54 pm
حالت من: Roflmao
اولین ساز: trumpet
کیبرد فعلی: Yamaha PSR S970
نرم افزار: fl studio & adobe audition
موبایل: Samsung Note3
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشی
تو میدی های نوویشن یه مدلی بود که میتونستیم کلن ماجولیشن را ا از حالت فنری در بیاریم فک کنم MKII  بود
اگه  مثل اون باشه خوبه

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه مهر 20, 96 2:40 pm 
آفلاين
عضو سایت
عضو سایت
تاريخ عضويت: سه شنبه اردیبهشت 22, 94 4:09 pm
اولین ساز: casio pt-80
کیبرد فعلی: psr-a3000
کارت صوتی: roland m16dx
میکروفون: alto
نرم افزار: adobe
موبایل: samsong j72016
رتبه امتیاز - آزمایشی
EHSAN-TAALE نوشته است:
saeedfakhri نوشته است:

؟

اهان
درسته همینطوره
مشکل فنری بودن مدولیشن رو حل کرده توی جینوس

هر حالتی بودی اون دکمه رو فشار میدی بعد دستگیره رو رها میکنی
اینطوری از لحاظ مکانیکی دستگیره برمیگرده اما بصورت نرم افزاری حالت صدا رو حفظ میکنه

خب احسان جان حالا من میگم در a3000 نه تنها این امکان وجود داره که ظاهرا هم کسی جز من بهش پی نبرده ،بلکه از دیدگاه من فعلا ،تا قبل از تست کار کرد این سیستم جینوس به صورت عملی در ایران.
این سیستم "خیلی کامل تر از اون هم هست در a3000 !!!

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه مهر 20, 96 6:07 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S970 - EA7
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
behzad67 نوشته است:
در هر صورت نداشتن hard disk یه نکته منفیه ,حتی اگه از طریق usb ممکن بشه که احتمالا میشه, بازم یه نقطه ضعفه. البته از نظر امکانات دیگه از تایروس 5 خیلی سرتره.
در ابتدا من هم تصور منفی راجب نداشتن هارد داشتم که با نظر آقای طالع و بررسی بیشتر خودم متوجه شدم نه تنها منفی نیست ، بلکه بسیار هوشمندانه این ارتقای مثبت برای جنوس انجام شده.
توضیح :
به نام آن وسیله کار نداشته باشید که هارد باشد ، فلش باشد ، یا هرچه... کاربرد مهم است که همان است و حتی بهتر.
  1. اتصال هارد تایروس به کامپیوتر برای خیلی ها سخت بود و یک روش ساده نداشت که الان شما خیلی راحت USB را به کامپیوتر متصل میکنید.
  2. امار خرابی های هارد مکانیکی زیاد نبود ولی کم هم نبود و بهتره بدانید ازکار آفتادن هارد در تایروس ها باعث بالا نیامدن دستگاه هم میشد.ولی حالا اولا USB ابزار مکانیکی نداره - دوما خراب هم بشه قیمت زیادی نداره.
  3. هارد در تایروس برای ذخیره دراز مدت اطلاعات بود که همین کار روی فلشUSB زیر دستگاه ، داخل یک محقظه دربسته مقدور است.
  4. در مواقع نیاز نمیتونستید هارد را جدا کنید که برخی اطلاعات خصوصی در دسترس هرکسی نباشه. مگر اینکه با پیچ گوشتی دریچه زیر را باز کنید و هارد را جدا کنید که قطعا میدونیم جدا کردن یک هارد دیسک از USB سخت تراست.ولی حالا هر زمان خواستید میتونید حافظه USB را جدا کنید.
البته با این همه همچنان باید دستگاه را از نزدیک بررسی کنیم
چون هنوز تکلیف HARD RECORDER  برای جنوس کاملا روشن نشده

درضمن حافظه 60 گیگابایتی USER در جنوس قطعا بی دلیل نیست و تغییرات اساسی سیستم باید بررسی شود از نزدیک.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه مهر 20, 96 6:19 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
saeedfakhri نوشته است:
خب احسان جان حالا من میگم در a3000 نه تنها این امکان وجود داره که ظاهرا هم کسی جز من بهش پی نبرده ،بلکه از دیدگاه من فعلا ،تا قبل از تست کار کرد این سیستم جینوس به صورت عملی در ایران.
این سیستم "خیلی کامل تر از اون هم هست در a3000 !!!
سعید جان در هیچ کدام از ارنجرهای یاماها بصورت فیزیکی دکمه ای بالای پیچ بند یا هرجای پنل وجود نداره که حالت مدولیشن رو قفل کنه.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه مهر 20, 96 10:08 pm 
آفلاين
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
تاريخ عضويت: جمعه بهمن 19, 91 12:23 am
اولین ساز: melodika
کیبرد فعلی: tyros 5
رتبه امتیاز - آزمایشی
behrang نوشته است:
behzad67 نوشته است:
در هر صورت نداشتن hard disk یه نکته منفیه ,حتی اگه از طریق usb ممکن بشه که احتمالا میشه, بازم یه نقطه ضعفه. البته از نظر امکانات دیگه از تایروس 5 خیلی سرتره.
در ابتدا من هم تصور منفی راجب نداشتن هارد داشتم که با نظر آقای طالع و بررسی بیشتر خودم متوجه شدم نه تنها منفی نیست ، بلکه بسیار هوشمندانه این ارتقای مثبت برای جنوس انجام شده.
توضیح :
به نام آن وسیله کار نداشته باشم که هارد باشد ، فلش باشد ، یا هرچه...
  1. اتصال هارد تایروس به کامپیوتر برای خیلی ها سخت بود و یک روش ساده نداشت که الان شما خیلی راحت USB را به کامپیوتر متصل میکنید.
  2. امار خرابی های هارد مکانیکی زیاد نبود ولی کم هم نبود و بهتره بدانید ازکار آفتادن هارد در تایروس ها باعث بالا نیامدن دستگاه هم میشد.ولی حالا اولا USB ابزار مکانیکی نداره - دوما خراب هم بشه قیمت زیادی نداره.
  3. هارد در تایروس برای ذخیره دراز مدت اطلاعات بود که همین کار روی فلشUSB زیر دستگاه ، داخل یک محقظه دربسته مقدور است.
  4. در مواقع نیاز نمیتونستید هارد را جدا کنید که برخی اطلاعات خصوصی در دسترس هرکسی نباشه. مگر اینکه با پیچ گوشتی دریچه زیر را باز کنید و هارد را جدا کنید که قطعا میدونیم جدا کردن یک هارد دیسک از USB سخت تراست.ولی حالا هر زمان خواستید میتونید حافظه USB را جدا کنید.
البته با این همه همچنان باید دستگاه را از نزدیک بررسی کنیم
چون هنوز تکلیف HARD RECORDER  برای جنوس کاملا روشن نشده

درضمن حافظه 60 گیگابایتی USER در جنوس قطعا بی دلیل نیست و تغییرات اساسی سیستم باید بررسی شود از نزدیک.

بهرنگ جان شما همه نکات مثبت hard external را برشمردید ولی یکی از نکات منفی اینه که چنین هاردی هیچ وقت از نظر سرعت با
hard internal برابری نمیکنه حتی اگر از نوع ssd باشه. اما همانطور که گفتی در عمل باید دید

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه مهر 20, 96 10:14 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
آره. بهرحال یک هارد فابریک که خود یاماها گذاشته میتونه خیلی بهتراز انواع فلش مموری های چینی داخل بازار ایران باشه و باید یک فلش درجه یک خریداری بشه. ولی کلا نکات مثبت این سیستم حداقل روی  کاغذ بیشتر از نکات منفی آن است.
من فکر میکنم همان یوزر ۶۰ گیگابایتی بی ربط نیست با این قضیه

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه مهر 20, 96 10:53 pm 
آفلاين
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
تاريخ عضويت: چهارشنبه آبان 7, 93 11:14 pm
حالت من: Asleep
اولین ساز: نداشتم
کیبرد فعلی: psr 630
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشی
با این قیمت گذاری روی جینوس ما منتظر کیبرد ميدرنجى بنام
PSR G1   میمونیم

مشخصات

+ ارسال پاسخ  صفحه 14 از 17 |      1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 14 از 17

تعداد پست ها:  161 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190, Mr.Energy
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: