جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

+ ارسال پاسخ
 صفحه 36 از 37 |      1 ... 33, 34, 35, 36, 37  
 موضوع پست: Re: Yamaha S670
پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه دی 4, 96 12:45 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S975 - EA7 - Genos
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
محمد ودیعتی نوشته است:
ممنون آقا بهرنگ اما منظور من پاساژ یا دکمه Fill In نیست مشکل تغییر واریشنه یعنی مثلا از A به B من میخوام روی همین ضرب به طور مثال از 6.8 برم به بندری که متاسفانه نمیشه و با تاخیر انجام میشه
به اون نمیشه گفت تاخیر جناب ودیعی عزیز. جواب مشابه قبل است. سیستم کیبورد بطور هوشمند چند دهم ثانیه صبر میکند تا ریتم بعدی "سرضرب" اجرا شود. یعنی درواقع این باعث میشود تمام هشت ترک ریتم و ده ها و صدها نت در یک لحظه و سرضرب و دقیق اجرا شوند. غیر از این مشکل بود.
* سرضرب یعنی دقیقا روی یکی از BAR ها.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه دی 4, 96 1:34 pm 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند 6, 94 11:42 am
حالت من: Drunk
اولین ساز: A1000
کیبرد فعلی: S670
نرم افزار: cool edite
موبایل: nokia
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند اهنگسازي
رتبه امتیاز - آزمایشی
ممنون آقا بهرنگ

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: سه شنبه دی 12, 96 2:05 pm 
آفلاين
عضو سایت
عضو سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: دوشنبه دی 7, 94 12:42 pm
حالت من: Volatile
اولین ساز: ht3000
کیبرد فعلی: pa900
موبایل: sony
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشی
ممنون از توضیحات شما آقای بهرنگ عزیز

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه شهریور 1, 97 9:19 am 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
رتبه امتیاز - آزمایشی
باسلام خدمت دوستان و آقا بهرنگ عزیز دوتا  سوال دارم اول چرا توی کیبوردهای یاماها بعد از ضبط ملودی نمیشه اکتاو و تیون یه صدا رو تغییر داد ؟ دوم  توی بخش میکسر چرا پس از تغییر ولوم و یا تغییر  بعضی افکتهای یه ملودی که از قبل ضبط شده  وقتی که اونو سیو میکنم ذخیره میشه اما بعد از انتخاب یه ملودی دیگه تمام این تنظیمات به حالت اول برمیگرده ! من تابحال توی هیچ کیبورد یاماهایی نتونستم اینکارو انجام بدم نه توی قسمت song creat نه توی قسمت song setting خصوصا الآن توی s670 اما توی کرگ میشه ممنون که جواب بدین

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه شهریور 2, 97 8:55 pm 
آفلاين
متخصص korg
متخصص korg
نماد کاربر
تاريخ عضويت: دوشنبه اردیبهشت 14, 94 7:04 pm
حالت من: Angelic
کیبرد فعلی: همه مدل های کرگ
خوب توی هیچ مدل کرگی هم نمیشه همزمان ریتم و سانگ و مولتی پد رو باهم پلی کرد ولی توی یاماها میشه.

مشخصات WWW

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه شهریور 4, 97 3:02 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
درود.
محمد ودیعتی نوشته است:
اول چرا توی کیبوردهای یاماها بعد از ضبط ملودی نمیشه اکتاو و تیون یه صدا رو تغییر داد ؟
چرا... چونکه بلد نیستید.  توی تمام مدل های یاماها از PSR1000 قدیمی تا الن میشه این کار رو کرد از داخل song creator

محمد ودیعتی نوشته است:
دوم  توی بخش میکسر چرا پس از تغییر ولوم و یا تغییر  بعضی افکتهای یه ملودی که از قبل ضبط شده  وقتی که اونو سیو میکنم ذخیره میشه اما بعد از انتخاب یه ملودی دیگه تمام این تنظیمات به حالت اول برمیگرده ! من تابحال توی هیچ کیبورد یاماهایی نتونستم اینکارو انجام بدم نه توی قسمت song creat نه توی قسمت song setting خصوصا الآن توی s670 اما توی کرگ میشه ممنون که جواب بدین
جناب ودیعی عزیز خواهش میکنم وقتی چیزی رو مطلع نیستید و درخواست کمک یا سوال دارید اطلاعات نادرست منتشر نکنید چون باعث گمراهی دیگران میشود. یک کیبورد رده پایین یاماها رو با کل محصولات یک برند دیگه مقایسه میکنید؟!

اولا باید از لاین های افکت دستگاهتون اطلاع داشته باشید بعد با کمی تفکر متوجه میشید اصلا درخواست شما مبنی بر تقسیم بندی افکت ها برای چندین پارت (شامل پارت های صدا و ترک های ریتم و ترک های سانگ)منطقی نیست. در یاماها ۲ خط افکت عمومی وجود دارد و چند خط افکت اختصاصی بنام DSP که بسته به هر مدل تعدادش فرق داره. ولی در اکثر ارنجرهای کرگ ۲ الی ۴ خط افکت برای song وجود داره که از برخی مدل های یاماها بسیار کمتر هست.

دوما حالا شما ۲ افکت عمومی برای همه ۱۶ ترک دارید و چند افکت اختصاصی برای چند ترک دیگر که باید تنظیم کنید برای کدام ترک ، کدام افکت DSP تنظیم شود. مثلا در مورد مدل genos شما 2 افکت عمومی دارید و 28 افکت اختصاصی که در هیچ ارنجری نصف این تعداد هم وجود ندارد.
در تایروس غیر از ۲ عمومی ، تعداد خط افکت اختصاصی ۹ عدد هست (۲ عدد مخصوصی ریتم فقط)
در s970 تعداد خط افکت اختصاصی  4 عدد و الی اخر...

حالا شما باید این افکت ها را قبل از رکورد برای ترک ها انتخاب کنید و بعدا میتونید غلظت و ولوم اونها رو تغییر بدید.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه شهریور 11, 97 3:37 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
محمد ودیعتی نوشته است:
ممنون اقا بهرنگ اولا که شما به عنوان مدیر سایت باید نسبت به طرز سوال کاربران مبتدی کمی صبور باشید ثانیا منظور من هم از اینکه گفتم من نتونستم یعنی اینکه بلد نیستم ! میشه شما راهنمایی دقیق تری بفرمایید در s670 در قسمت song creator چه دکمه هایی رو بزنم تا بتونم اکتاو و تیون صداهای ملودی یه سانگ ( right 1 و right 2 ) رو بعد از ضبط تغییر بدم ؟
مثلا قبل از رکورداکتاو و تیون 0 بوده حالا بعد از رکورد میخوام به 1- تغییر کنه ممنون میشم جواب بدین
شما مبتدی نیستی و اانگار داری به ما اطلاعات میدید نه سوال.

با دکمه های ترانسپوز داخل منوی song creator میتونی اکتاو ترک ها رو بالا و پایین کنی.
درضمن یک کیبورد ارزان قیمت یاماها را خریدید که جدول step edit یا event edit نداره. شما میتونی مدل بالاتری بخرید که از داخل جدل همه اینها رو تغییر بده. حتی psr1000 هم این جدول رو داشت‌

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه شهریور 11, 97 7:54 pm 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
رتبه امتیاز - آزمایشی
ممنون اقا بهرنگ من فکر میکردم بلد نیستم اما با توضیحات شما فهمیدم که که این کیبورد توانایی این کارو نداره متاسفانه برای همین کیبورد رده پایین باید بالای ۵ میلیون هزینه کنیم

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه شهریور 11, 97 11:58 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
محمد ودیعتی نوشته است:
ممنون اقا بهرنگ من فکر میکردم بلد نیستم اما با توضیحات شما فهمیدم که که این کیبورد توانایی این کارو نداره متاسفانه برای همین کیبورد رده پایین باید بالای ۵ میلیون هزینه کنیم
شما اگر فکر میکردی بلد نیستی سوال میکردید. ولی هر چیزی رو کهبلد نیستی فوری میگی نداره.
و الان هم با وجود توضیح من برای بار چهارم تکرار کردی نداره. در نتیجه دنبال جواب و راه حل نیستی. بلکه دنبال چیز دیگری هستی که در صورت تکرار مانع فعالیت شما خواهد شد.

در ضمن شما کیبورد رو با قیمت ۲ میلیون خریدی و ارتباطی به شما نداره که بعدا چقدر شده.
و الان هم که S670 شده 5 میلیون یک کیبورد 5 میلیونی شده 10 میلیون و یک کیبورد ۱۲ میلیونی شده 20 میلیون. پس باز هم شما در حد یک کیبورد سطح پایین رو خرید کردی.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه شهریور 12, 97 8:06 am 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
رتبه امتیاز - آزمایشی
استاد گرامی علیرغم اینکه به شما احترام میزارم اما باید بهتون بگم متاسفانه شما رابطه خوبی با کاربر ندارید به همین علت روز بروز تعدادشان کمتر میشه چند نفر دیگه هم تابحال به حالت قهر از این سایت رفته اند من هروقت یه سوال از شما کردم درجواب متلک شنیدم حالا هم که تهدید به ممانعت از فعالیت میکنید این طرز برخورد در شان یه مدیر نیست حتی از لحاظ سنی من پدر شما حساب میشم اگر هم باز گفتم نمیشه علت اینه که علیرغم اینکه خواسته بودم دقیق توضیح بدین شما فقط گفتین در بخش song creator دکمه های ترانسپوز رو بزن خب من زدم خودتون هم بزنین ببینین چه اتفاقی میفته ؟ فقط ترانسپوز کم و زیاد میشه درحالی که منظور من اکتاو و تیونینگ بود ! اگر واقعا عملیه دقیق بگین بعد از وارد شدن به سانگ کریتور کدوم سربرگ و انتخاب کنم و بعد و بعد..... غیر از قسمت سانگ کریتور در بخش میکسر هم چهار گزینه ضروری مثل تغییر اکتاو تغییر تیونینگ تغییر مقدار پیچ بند زمان پخش یک سانگ غیر فعال میشه که یکی از نقاط ضعف کیبوردهای یاماهاست از اینها که بگذریم شما نماینده یاماها و یکی از عاملین فروش این کیبورد هستین تصویر این کیبوردرو برای  فروش در راس تبلیغات تون گذاشتین اما زمان پاسخگویی اونو رده پایین حتی کمتر از یاماها 1000 که مربوط به 20 سال پیشه به حساب میارین آدم واقعا به صحت گفته هاتون  شک میکنه با همه این موارد چنانچه بودن من و امثال من باعث ضررو زیان به منافع شما میشه میتونین دسترسی رو مسدود کنین .

مشخصات

+ ارسال پاسخ  صفحه 36 از 37 |      1 ... 33, 34, 35, 36, 37  
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 36 از 37

تعداد پست ها:  363 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190, Mr.Energy
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: