Yamaha SX600

میدرنج های سری SX سمپل خور. SX700 - SX900

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
Shahram484848
عضو کم کار
عضو کم کار
تشکر کرده: 2 دفعه

نصب پک روی sx600

پست خوانده نشده

سلام وقت بخیر من تازه کیبوردsx 600خریدم و پک های داخل سایت رو دانلود کردم واسه نصب وارد فلش میشم طبق دستورالعمل ولی داخل فلش چیزی پیدا نمیکنه، بااینکه فرمت کردم ودوباره فایلها رو که پسوندشونppi هست رو میریزم داخلش ولی کیبوردم پیدا نمیکنه، اگه اساتید محترم یه لطف کنن و راهنمایی کنن ممنون میشم
بااحترام
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 230 دفعه

Yamaha SX600

پست خوانده نشده

Shahram484848 نوشته شده: پنج‌شنبه ۵ آبان ۱۴۰۱, ۱۱:۴۱ ق.ظ سلام وقت بخیر من تازه کیبوردsx 600خریدم و پک های داخل سایت رو دانلود کردم
درود.
دقیقا بفرمایید کدام پک ها؟ لینک - نام پک
Shahram484848 نوشته شده: پنج‌شنبه ۵ آبان ۱۴۰۱, ۱۱:۴۱ ق.ظ بااینکه فرمت کردم ودوباره فایلها رو که پسوندشونppi هست رو میریزم داخلش ولی کیبوردم پیدا نمیکنه،
در کیبورد یاماها SX600 برای نصب پک های PPI یا CPI باید
  1. ابتدا وارد MENU2 شوید
  2. سپس گزینه EXPANSION را بزنید
  3. و بعد PACK INSTALATION 
  4. حالا فایل پک را در فلش مموری ببینید و روی آن بزنید و ENTER کنید.
شما برای مشاهده فایل پیوست شده در این پست، دسترسی ندارید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
Shahram484848
عضو کم کار
عضو کم کار

Yamaha SX600

پست خوانده نشده

درود بر استاد گـــرامی ، پگ هایA2000 OR_67 و پگ Oriental62 که از قسمتsx600داخل سایت دانلود کردم طبق دستورالعمل شما انجام دادم اما کیبورد این فایل رو پیدا نمیکنه دوسه تای دیگه هم دان کردم اونهاهم پسوندشونppfبود و کیبورد نمیشناسه تا نصب کنه ممنون میشم راهنماییم کنین 🙏🙏
آواتار کاربر
mr nazari
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Csio SA20
کیبرد فعلی: A3000
میکروفون: P.V
موبایل: نوکیا
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: کرج
تشکر کرده: 37 دفعه

Yamaha SX600

پست خوانده نشده

Shahram484848 نوشته شده: جمعه ۶ آبان ۱۴۰۱, ۱:۱۴ ب.ظ درود بر استاد گـــرامی ، پگ هایA2000 OR_67 و پگ Oriental62 که از قسمتsx600داخل سایت دانلود کردم طبق دستورالعمل شما انجام دادم اما کیبورد این فایل رو پیدا نمیکنه دوسه تای دیگه هم دان کردم اونهاهم پسوندشونppfبود و کیبورد نمیشناسه تا نصب کنه ممنون میشم راهنماییم کنین 🙏🙏
پک ppfرا بانرم افزارyem وبااستفاده ازفایلn27کیبورد خودت بصورت ppi اکسپورت ودر فلش ذخیره کن وسپس ازطریق منوی گفته شده درپستهای بالاتر برکیبوردت نصب کن
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Yamaha SX600

پست خوانده نشده

Shahram484848 نوشته شده: پنج‌شنبه ۵ آبان ۱۴۰۱, ۱۱:۴۱ ق.ظ فرمت کردم ودوباره فایلها رو که پسوندشونppi هست رو میریزم داخلش ولی کیبوردم پیدا نمیکنه
دوست عزیز شما یکبار میفرمایید ppi بعد میفرمایید ppf.
فایل های ppf و cpf را باید در نرم افزار YEM باز کنید و به ppi یا cpi تبدیل کنید. بعد بریزید روی دستگاه.
شما حتما مقاله کامل و کاربردی زیر که ارتعاش تهیه کرده مطالعه بفرمایید در همین مورد :
http://www.erteash.ir/news/pack_format
آواتار کاربر
Shahram484848
عضو کم کار
عضو کم کار

Yamaha SX600

پست خوانده نشده

-*- سلام مجدد به تمامی اساتید عزیز/از راهنماییتون بسیار سپاسگزارم با راهنمایی شما عزیزان موفق شدم پگ روتغییر فرمت بدم ونصب کنم فقط یه سوال رم کیبوردم 96 مگ جا داره یه پگ نصب کردم 67 مگ بود رفتم پگ بعدی رو که 23 مگ بود نصب کنم اخطار داد قبلی پاک میشه خواستم ببینم این طبیعیه؟یعنی میشه دوسه تا پگ نصب کرد که جمعشون به اندازه رم داخلی بشه یا نه در هر دفعه فقط یکبار میشه نصب کرد؟/ تشکر فراوان از راهنماییتون
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Yamaha SX600

پست خوانده نشده

Shahram484848 نوشته شده: یک‌شنبه ۸ آبان ۱۴۰۱, ۱۰:۰۰ ب.ظ رم کیبوردم 96 مگ جا داره یه پگ نصب کردم 67 مگ بود رفتم پگ بعدی رو که 23 مگ بود نصب کنم اخطار داد قبلی پاک میشه خواستم ببینم این طبیعیه؟یعنی میشه دوسه تا پگ نصب کرد که جمعشون به اندازه رم داخلی بشه یا نه در هر دفعه فقط یکبار میشه نصب کرد؟/ تشکر فراوان از راهنماییتون
در تمام کیبوردهای دنیا (تا این لحظه) کاربر فقط میتونه یک پک یا ست نصب کند ولی در کیبورد ارنجرهای سالهای اخیر یاماها شما با استفاده از نرم افزار YEM میتونید با توجه به ظرفیت رم سمپل دستگاهتون چتدین پک را بطور یکجا نصب کنید و بطور همزمان استفاده کنید. 
در مورد فرمت پکهای قابل گلچین لینک راهنما را برای شما در پست قبل گذاشتم جناب شهرام.
Keivann
عضو کم کار
عضو کم کار

نور ال سی دی SX600

پست خوانده نشده

با سلام

از دوستان یک سوال داشتم
ظاهرا نور  ال سی دی SX 600 قابل تنظیم نیست . درسته؟
من تو ستینگ و منوال دستگاه نتونستم چیزی پیدا کنم همینطور تنظیمات مشابهی که برای تنظیم نور بقیه کیبوردها هست رو روی 600 امتحان کردم نشد. 
نور صفحه ال سی دی برای شبها اگر چراغها خاموش باشه خیلی زیاده واقعا چشم رو اذیت می‌کنه. 
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Yamaha SX600

پست خوانده نشده

Keivann نوشته شده: شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۲, ۱:۵۶ ب.ظ ظاهرا نور  ال سی دی SX 600 قابل تنظیم نیست . درسته؟
شما در PSR-SX600 یک نمایشگر رنگی با کیفیت عالی در مقایسه با PSR-S670  دارید که اگر گزینه ای برای تنظیم نور نمایشگر در آن باشد در Menu2 < Utility  در یکی از Confing ها است. اگر آنجا نبود پس یعنی ندارد.
Keivann
عضو کم کار
عضو کم کار

Yamaha SX600

پست خوانده نشده

اوکی ممنون
بله درسته نور SX600 تنظیم نمیشه، دوباره Utility رو چک کردم کانفیگ ال سی دی نداره.
ولی همانطور که گفتید کیفیت ال سی دی ش واقعا خوبه، شفافیت و نوع رنگ هاش و وضوحش عالیه.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری SX”

• اطلاعات