بحث در مورد ارگ و اجراهای زنده

مسائل و موضوعاتی که بین کیبوردها با برندهای مختلف مشترک است

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: YAMAHA PSR 500
کیبرد فعلی: Roland GW-8E V-2
نرم افزار: FL Studio
موبایل: Nokia 1100
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: همین دور و برا

Re: بحث در مورد ارگ و اجراهای زنده

پست خوانده نشده

رضا جون گفتي بلد نبودن خاطره برات بگم حال كني
دوبار تا حالا اين اتفاق واسه من افتاده البته من يه بار فاعل بودم يه با مفعول
اوليش يه بار اون موقع كه تازه i3 اومده بود من يه دونه داشتم توي عروسي يه بابايي اومد پيش من،منم يه نگاه انداختم بهش انداختم گفتم خب اين بابا از قيافش مثل كارگرهاي ساختمونيه يارو اومد يه دو تا سوال الكي از ما پرسيد كه آره اين سازتون چطوريه منم باد انداختم به........م گفتم آره اينجوريه اينجوريه يارو هم يه نگاه انداخت به ما يه نگاه به ساز يه دو سه تا دكمه رو روي ارگ بهم نشون داد از جمله دكمه هاي بالا ارگ كنار اون اسلايدر ها منم تازه ارگ رو گرفته بودم خواستم كم نيارم گفتم من تازه اين ساز رو گرفتم ولي فكر نكنم زياد چيزياي مهمي باشن وگرنه ميزاشتنشون دم دست آقا يارو يه پوز خندي زد و واستاد تك تك واسه من توضيح داد و استفاده شون كرد بعد يه آهنگ واسم زد من از پايين مثل شمع آب شدم چسبيدم به زمين به جون تو اصلأ نميدوني اين بابا اون موقع كرگ رو عين كف دستش حفظ بود بعد ها فهميدم اين آقا نوازنده ي يه گروه موسيقيه بزرگ توي تهرانه كه براي خواننده هاي معروف تو كنسرت هاشون ساز ميزنن حالا چطور اينو فهميدم يه هفته بعد از اين قضيه يه CDمربوط به كنسرت زمستانيه همون سال عليرضا عصار به دستم رسيد اين بابا رو توش ديدم منو ميگي شده بودم عين اسفند رو آتيش ديگه دهن ارگ رو سرويس كردم منو نداشت كه نرفته باشم تك تك منو هارو رفتم و گشتم از اون به بعد هم هروقت ساز جديدي ميگرفتم همين بلا رو سرش ميآوردم
اين از ضايع شدن خودم حالا يكي ديگه هست اونو بعدأ براتون ميگم كه من يه نفر رو ضايع كردم
---------------------------------------------------------------------------
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
mahyarhx
عضو کم کار
عضو کم کار
نرم افزار: fl,neondo
محل اقامت: tehran
تماس:

پست خوانده نشده

وای وای وای هم میخندم داداش سونامی هم عصبی میشم
همین الانشم استرس گرفتم آخه تو اون شرایط خدا هم بیخیالت میشه.
DJ REMIX AND [highlight=#4000ff]PRDOCTION[/highlight] MUSIC FOR YOU
Mahyarhx production
art_hx@yahoo.com
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

ببين مهيار جون من ديگه خيلي وقته كه ديگه واسه كسي خالي نميبندم چون يكي دوبار افه ي استادي و خالي بندي هاي خفني كه كردم بد جور كار داده دستم به همين خاطر سعي ميكنم وقتي تو يه جمعي هستم و ملتش رو نميشناسم يا حتي يه درصد احتمال ميدم يكي از من بهتر توي اون جمع باشه خودم رو دقيقأ‌10برابر كوچيك تر و آماتور تر از اون چيزي كه هستم نشون ميدم اين جوري اگه يكي سوالي ازت بپرسه يا چيزي ازت بخواد كه بزني و نتوني ميگن خوب تازه كاره حق داره بلد نباشه اگه هم جواب بدي تحسينت ميكنن و ميگن اي ول بابا تازه كاره ولي خيلي حاليشه اما اگه خالي ببندي كه من ال ميكنم و بل ميكنم و فلان و بيسار اگه نتوني جواب گو باشي دهنت آسفالته
در ضمن از من يه چيزي به نصيحت گوش كن هم شما هم اونهايي كه ميخوان در آينده مجلس برن من يه چيزي حدود 9يا10سال سابقه نوازندگيه مجلسي دارم اين تجربه به من ميگه كه اگه مجلس ميري واسه كلاس و افه و تريپ كه هيچ اما اگه ميخوايي نون بخوري بهترين مجالس مجالسه كوچيك بي كلاس و حدالامكان مجالسي هستن كه قاطي نميشن يعني مردها و پسرها........ببخشيد زنها و مردا قاطي نميشن چون پسر و دختر تا بهم ميرسن جرقه ميزنن ولي آتيش اين جرقه دامن اركستر به خصوص نوازنده رو ميگيره يه بار ديگه هم گفتم توي همين تايپيك بود فكر كنم اركستر مثل مرغه توي عذا و عروسي در همه حالات سرش رو ميبرن
خود من الان يه چيزي حدود دو سه ساله كه ديگه مجلس عقد و جشن تولد و پارتي نميگيرم حتي مجالسي كه حدس ميزنم امكان داره قاطي بشه هم نميروم يا اگه برم سعي ميكنم زياد شلوغش نكنم چون دردسره. من اگه بخوام ديد بازي كنم ميرم خيابون خودمو به دردسر نميندازم واسه ديد زدن و كلاس اومدن نهايتأ تور زدن يه..........دهن خودم رو سرويس كنم راحت دوتا عروسي ميگيرم هم نونش بيشتره هم ديگه فشار كاريه پارتي و جشن تولد و امثال اون رو نداره در يه كلام آقا ما نه طاووس ميخوايم و نه جور هندستون ميكشيم
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
ashkan54
عضو سایت
عضو سایت
تماس:

پست خوانده نشده

gone
mahyarhx
عضو کم کار
عضو کم کار
تماس:

پست خوانده نشده

دوست خوبم. سونامی داداشی من چرا انقدر بد بینی به مسایل؟ من نگفتم میرم دختر بازی کنم که من حتی کارم این نیست پولم تاحالا نگرفتم و نیازی به دختر بازی این چیزا نیست انقدر خدارو شکر برام زیاده که . . . اما مهم نفسمه که هیچ وقت گمراه نشدم
شما هم 10 ساله نوازندگی میکنی منم 11 ساله اگه بیوگرافی بخونیم میبینیم نباید الکی قضاوت کنیم

البته من درکت میکنم. شما مجالسی میری و رفتی که مردونه بوده و چیزی به عنوان روحیه صفر میزنه اونجا
پس شما معلوم شد که نوازنده های مجاز و دولتی هستید اگر اشتباه نکنم
در ضمن من مهیار اچ ایکسم .هه هه هه ;) یه نگاه به PMC و ... کنی سابقه کارم معلوم میشه
اما تا الان ادعا کردم؟
ببین ناراحت نشو از دستم ولی یکم مجاز میزنی و من فکر کردم سبک کارید مالتی تسکینه B-)
Mahyarhx production
art_hx@yahoo.com
mahyarhx
عضو کم کار
عضو کم کار
تماس:

پست خوانده نشده

از حرفت ناراحت شدم. میگم که اون دنیا جواب پس ندی
Mahyarhx production
art_hx@yahoo.com
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

دوست خوبم. سونامی داداشی من چرا انقدر بد بینی به مسایل؟ من نگفتم میرم دختر بازی کنم
مگه من گفتم ميرم دختر بازي گفتم سرم رو ميندازم پايين كارم رو ميكنم چون ديگه چشم و گوشم پر از انواع و اقسام دختره اون شما بودي توي اون پستت كه الان ويرايشش كردي گفتي نميدونم رفتم كجا چند تا دختربود منم خالي بسته بودم كه پيانو ميزنم آخرش هم ضايع شدم
من و شما دوتا نوانده ايم يكي مثل شما حرفه اي يكي هم من آماتور هر كدوم روش كارو اخلاق خودمون رو داريم
اما يه چيزي بهت ميگم شما از من نشنيده بگير توي فروم كسي، كسي رو نميشناسه پس يا پستي رو نزن يا اگه چيزي نوشتي تا تهش پاش وايسا و پاكش نكن اونور سر اون قضه خاله زنك بازي هم بهت گفتم اينجا هم بهت ميگم ولي ظاهرأ شما.......

اما مهم نفسمه که هیچ وقت گمراه نشدم
خواهش ميكنم حاج آقا نظر لطفتونه

شما هم 10 ساله نوازندگی میکنی منم 11 ساله اگه بیوگرافی بخونیم میبینیم نباید الکی قضاوت کنیم
منم توهيني نكردم گفتم واسه اونا كه تازه ميخوان بيان تو اينكار شما كه استاد مايي

البته من درکت میکنم. شما مجالسی میری و رفتی که مردونه بوده و چیزی به عنوان روحیه صفر میزنه اونجا
پس شما معلوم شد که نوازنده های مجاز و دولتی هستید اگر اشتباه نکنم
Error
بيشتر توضيح بده منظورت رو نفهميدم

در ضمن من مهیار اچ ایکسم .هه هه هه یه نگاه به PMC و ... کنی سابقه کارم معلوم میشه
اما تا الان ادعا کردم؟
شما اصلأ بتهوون باش مگه من حرفي زدم
اما اگه منظورت از PMCشبكه ي PMCهستش من معمولأ عادت ندارم وقتم رو صرف نگاه كردن و گوش كردن به چرنديات يه مشت آدم تازه كار كنم PMC رو هم تا زماني نگاه ميكردم كه فقط كاراي خواننده ها و نوازنده هاي كار درست رو پخش ميكرد نه الان كه به گه كشيده شده همش شده بچه بازي

ببین ناراحت نشو از دستم ولی یکم مجاز میزنی و من فکر کردم سبک کارید مالتی تسکینه
مهيار چند كلاس سواد داري اصلأ جمله سازي بلدي چرا متن هات و پست هات اينقدر گنگ و نا مفهومه يه جوري پست بزن آدم منظورت رو بفهمه لااقل بتونه جوابت رو بده البته اگه علاقه اي نداري جواب پست هات رو بگيري بهتره اصلأ پست نزني

از حرفت ناراحت شدم.
مگه ناراحت شدن يا نشدنت مهمه ما داريم بحث ميكنيم توي بحث هم خرما خيرات نميكنن كل كل ميكنن و از هم چيز ياد ميگيرن اين قانون بحث و تبادل نظره

میگم که اون دنیا جواب پس ندی
ببخشيد ولي تا اون جايي كه من يادمه قرار نيست اون دنيا به شما جوابي پس بدم
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 235 دفعه

پست خوانده نشده

دوستان من دقیقا نمیدونم باید چکار کنم!دلیلش هم نمیتونم بگم.
شما مسلما اگر از نزدیک همدیگه رو ببینید کلی باهم هال میکنید و میگید و میخندید.پس باهم بیشتر دوست باشید.
منصور هم اینجا تقریبا پیشکسوته و زحمت میکشه و من بهش افتخار میکنم.
ولی اقا مهیار هم صددرصد منظوری نداره و طبیعتا واسه خودش استادی هست.
بخاطر من بزنید همدیگه رو شل و پل کن . ی . د ............ ببخشید ببوسید.((-:
بابا من این تایپیک رو زدم که خاطرات و جزئیات مراسم ها رو بهم بگیم.
البته به بعضی خاطراتش نمیشه اشاره کرد چون بد آموزی دارن.
ممنون.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

آقا بهرنگ من تسليم هر چي شما بگي من برميگردم به رويه كاريه خودم و كار خودم رو ميكنم تمام
آواتار کاربر
reza523573
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: PSR A3
کیبرد فعلی: PSR A1000
کارت صوتی: Genious
موبایل: 1100
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: شیراز

پست خوانده نشده

سونامی جون بی خیال بابا.
من به این عشق امشب اومدم که یه خاطره باحال دیگه بخونم(مال خودم که زیاد باحال نبود)
راستی یه سری از این دوستان خل و چل ما داریم که میانگین سوادشون زیر دیپلم هست میگن بیا برای ما توی جشن تولد و این جور مجلس های کوچیک بزن.
هرچی من میگم بلد نیستم میگن تو داری کلاس میزاری.
نمی دونم چه کار کنم؟؟؟!!!
حالا می دونم برم اونجا الکی از خودم به قولی بداهه نوازی کنم هم اینا حال می کنن. ولی می ترسم از رسوایی.
یک از این دوستام اومده بود تجسم کنید با ریتم های A3 یک حالی می کرد میگفت اینو قرض بده به من برم عروسی باهاش اصلا لازم نیست آدم آهنگ بزنه!!!!!!!!!!!!!
سعدیا حب وطن گرچه حدیثی است شریف
نتوان مرد به سختی که من اینجا زادم
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مباحث مشترک”

• اطلاعات