FL STUDIO سوال؟

بررسی و بحث درباره نرم افزارهای شرکت Image Line شامل FL Studio
lifemusic
عضو کم کار
عضو کم کار

Re: FL STUDIO سوال؟

پست خوانده نشده

M-S-Studio نوشته شده:دوست عزیز شما با شمارهٔ من تماس بگیر با کامل میل کمکتون خواهم کرد ولی‌ اگه بخوام بنویسم تا جواب بدم شب می‌شه 09188562053 salari

خیلی خیلی لطف کردی حالا اگه شد بعدا زنگ می زنم و ازت می پرسم :)

ولی دوست دارم مدیر عزیز که لطف کردن و جواب دادن ادامه اینها رو هر وقت مقدروه بنویسن چون به درد خیلی ها می خوره مطمئنم به خیلی ها کمک می کنه

مورد یکو تونستم انجام بدم مدیر جان یک دنیا ممنون :) :ymhug:
آواتار کاربر
sa3er
عضو فعال
عضو فعال
کیبرد فعلی: ESi KeyControl 25
کارت صوتی: Fast Track MK II
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

Energy نوشته شده: 2- من می خوام ملودی بسازم از chanel ها و pluging ها تا حالا تونستم استفاده کنم مثلا syntrus و اینا و همچنین تونستم که با piano roll کار کنم و ملودی بسازم ولی کنار گزینه play و stop دو تا گزینه است به اسم pat و song که می زارم روی سونگ هیچی نمی خونه ولی روی pat می خونه
این دلیلش چیه؟ و راه استانداردی برای ملودی ساختن از پایه چیست آیا همون piano roll و صداهای آماده؟

در رابطه با این سوالتون می تونید این فیلم رو مشاهده کنید:
Fruityloops Tutorial - Pattern Playlist Editor
http://www.youtube.com/watch?v=fzD4g_fW3t0
www.erteash.com
تصویر
Persian Electronic Music Community
تصویر
آواتار کاربر
M-S-Studio
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

به این میگن مدیر فعال
آواتار کاربر
M-S-Studio
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

چرا اینجا کسی‌ فعال نیست بابا بی‌ خیال یعنی‌ هیکی مشکلی نداره؟
آواتار کاربر
sa3er
عضو فعال
عضو فعال

پست خوانده نشده

مورد سوم
www.erteash.com
تصویر
تصویر
آواتار کاربر
sa3er
عضو فعال
عضو فعال

پست خوانده نشده

برای مورد 4 می تونید از همون روشی که در باره مورد سوم توضیح داده شده استفاده کنید.

مورد 5 هم اگر براتون مقدور هست فایل رو آپلود کنید و لینکش رو اینجا قرار دهید تا ببینیم که دقیقا مشکل شما چی هست.
www.erteash.com
تصویر
تصویر
آواتار کاربر
M-S-Studio
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

چند بار مشکله شماره ۵ رو خوندم ولی‌ واقعا نفهمیدم چی‌ گفتین واقعا متاسفم نمیتونم جواب بدم این جوری
lifemusic
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

سلام

از راهنمایی های دوستان بسیار ممنونم :ymblushing:

خیلی کمکم کردید

چند بار مشکله شماره ۵ رو خوندم ولی‌ واقعا نفهمیدم چی‌ گفتین واقعا متاسفم نمیتونم جواب بدم این جوری

اول مدیریتت رو تبریک می گم برازندت بود :ymhug:

بعد مشکلم رو فهمیدم اشتباه می کردم از یه خانه قبل تر نمی خونه بلکه به محض اینکه کرسر می رسه به ابتدای ملودی یا اون مستطیل ها یا هر چیز دیگر که اسمش باشه شروع به خوندن می کنه ولی تو dance این جوری نبود

یه سوال دیگه من می خوام kick و hithat و crash های با کیفیت بسازم از کدام قسمت یا plugin باید استفاده کنم سوال دیگه kick ها ی آماده وجود نداره که کیفیت قابل قبولی داشته باشه؟

ممنون که وقت می گذارید نمی دونم چی جوری باید تشکر کنم. :ymhug: ;)
آواتار کاربر
M-S-Studio
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

سلام ممنون از بابت لطفت

در مورد مشکلی‌ که داری اینو می‌تونم بت بگم
به شما پیشنهاد نمیکنم که کیک بسازی و اینو میگم که سعی‌ کن از کیک آماده استفاده کنی‌ ولی‌ خوب اگه قصد به ساخت داری برای ساخته بیس میتونی از نرم افزار boobass استفاده کنی‌ و برای سخته کیک میتونی از نرم افزار fruit kickاستفاده کنی

‌ و در جواب سوالت ۱۰۰ % کیک های آماده زیاد هست میتونی صداهای ویو شده رو خریداری کنی‌ یا این که از اینترنت دانلود کنی‌ که من بازم پیشنهاد می‌کنم خریداری کنی‌ موجود هست در فروشگاه سایت و خود من هم می‌تونم راهنمایی‌ کنم

Pro kit و drume overkill از شرکت bigfishaudio بسیار مفید خواهند بود که البته اینها بیت هستند یعنی‌kick جدا‌ Hat جدا و گاهی هم لوپ توشون هست

سعی‌ کن اون شکلی‌ که می‌خوای رو با افکت دادن به صداها در بیاری در این ۲ دود که اسم بردم بالغ بر [30000] کیت هست که فکر کنم نیاز شما رو تا سالیانه سال بر آورده می‌کنه

و اگر ریتم آماده خواستی‌ رو می‌تونم stylus rmx از شرکت spectrasonic معرفی‌ کنم که در بازار هست هجمشم الان فکر کنم ۱۷ DVD باشه به هر حل برای شروع به شما پیشنهاد می‌کنم اجزای ریتم رو بشناسی در Fl-Studio دست شما برای ریتم ساختن از هر نرم افزاری باز تره اگر سوالی‌ داشتی در خدمتم
:x
lifemusic
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

سلام و خسته نباشید
ممنون بابت پاسخگویی از زحمات بی دریغت تشکر می کنم نمی خواستم زیاد مزاحم شم ...

اول بگم من بیشتر علاقمند ساختن آهنگای ترنس هستم :|

در مورد ساختن کیک اخه من با این دو تا plugin که گفتی کار کردم ولی نتونستم کیک مورد علاقه ام رو پیدا کنم ببین من کیک های خیلی با کیفیت می خوام
مثلا آهنگهای atb رو می شنوی اگه به کیکش دقت کرده باشی اصلا انگار شنیده نمی شه ولی وقتی با اسپیکر می شنوی یه صدای عمیقه که ما بهش می گیم کیک
چند نمونه الان برات می زارم که یه تیکه چهار پنج ثانیه ای است منظورمو متوجه بشی می گم با هدفون که گوش می دی صداش طوریه که انگار اصلا کیک شنیده نمی شه و خیلی گوش نوازه و صدای عمیقش با اسپیکر قابل شنید نه مثلا بعضی از این کیک ها هستند انگار داری میخ می کوبی خیلی بد و خشکه ولی اینا اصلا اینطوری نیستند

نمونه صداهایی که می گم چند ثانیه است با کیفیت بالا حجماش هر کدوم حدود 150 کیلو بایت به کیک هاش توجه کن!

1- http://energypulse.persiangig.com/audio/11___I_W.wma

2- http://energypulse.persiangig.com/audio ... 0Lover.wma

3- http://energypulse.persiangig.com/audio ... ATB%29.wma

4- http://energypulse.persiangig.com/audio/02___HOL.wma

مثلا اینطوری !

حالا این کیک ها تو فروشگاه یا صداهای آماده ای که می گید هستند ؟
سوال بعدیم که فکر کنم اگه این بپرسم و حل شه حالا حالا ها دیگه مزاحم شما نشم رو بعدا می پرسم

با تقدیم بهترین ها ;)

بازگشت به “Image Line”

• اطلاعات