جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

قوانين انجمن

1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش

+ ارسال پاسخ
 صفحه 35 از 35 |      1 ... 31, 32, 33, 34, 35
 موضوع پست: Re: ريتم سازي در کیبردهای Yamaha
پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه آذر 15, 97 5:50 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: يکشنبه آذر 19, 96 5:53 pm
اولین ساز: a1000
کیبرد فعلی: yamaha S970
کارت صوتی: -
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
behrang نوشته است:
sami45 نوشته است:
سپاسگزارم
اما سوالم اینجاست من پکی رو خریداری کردم که تو قسمت اکورد ها پریکاشن وجود داره ینی صدا یا اکورد بیس نیست ضرب و سنج هستش و با تغییر اکورد تغیری در اون کانال ایجاد نمیشه و دقیقا مثل دوتا کانال درام ستاپ هستش حتی انقدر قوی هست که کلا دوتا کانال درام ستاپ رو خاموش میکنم ریتم تقریبا بدون اونا هم کامله مثلا یکی از ریتم ها تو قسمت اکورد ۳ تا درام داره
یکی تو کانال پد و دوتا توی کانال های PHR1  و 2  که مثلا اصلا اکورد خاموش باشه کلا کیک و بیس نداریم و با گرفتن آکورد ریتم پر میشه و بیس کیک پشت پرکاشن قرار میگیره

این چجوری پس امکان پذیره؟
کاربر گرامی اولا تایید نشدن پست شما دلیل بر بی احترامی کردنتون نمیشه که حمله کنید به سایت چون اینجا کسی موظف و متعهد به پاسخوگیی نیست و هرکس پاسخی بده تنها لطف کرده.
در مورد سوالتون هم توضیح میدم که یک سری ریتم موجود هست از مدل های قدیمی تر یاماها که با چند ترک درام کیت ذخیره شدند. میشه روی اون ریتمها ساخت ولی این کار اونقدر بی دلیل است که بنده هیچ وقت استفاده نکردم.

استاد بهرنگ عزیز اگه این ریتمهارو ندیدین که تو قسمت آکورد میارن پریکاشن میذارن پیشنهاد میکنم حتما یه سری لز ریتمای آقای مهدی زرین رو بگیرین و نگاه کنین که ایشون کرمانجی کار هستن
یا شماها واقعا این ریتمارو ندیدین یا اطلاعاتتون ناقصه اصلا به هر دلیلی من میخوام این کارو انجام بدم و اینو تو پکی که خریدم دیدم و دارم باهاش کار میکنم

منم نگفتم حتما کسی باید سوال منو جواب بده خیلی ساده میتونید بگین نمیدونیم
دلیلی نداره بیاین بگین این نمیشه و ... چون من پکی رو که خریدم دیدم همه کرمانجی کار ها هم با همچین پک های آشنا هستن
چیزی که واضح هست تا جایی که متوجه شدم آقای بهرنگ این پک ها و ریتم هارو ندیدین که تو قسمت آکورد جدا از دو تراک درام ستاپ پرکاشن گذاشتن و با عوض کردن آکورد تغییری درش ایجاد نمیشه و دقیقا مثل همون دوتا تراک درام ستاپ عمل میکنه پیشنهاد میکنم همه دوستانی که با یاماها کار کردن و متوجه منظور من شدن که امیدوارم منظورمو رسونده باشم برن و یه نگاهی تو پک های کرمانجی بکنن و اگه چیزی دستگیرشون شد مارو راهنمایی کنن

مشخصات

+ ارسال پاسخ  صفحه 35 از 35 |      1 ... 31, 32, 33, 34, 35
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 35 از 35

تعداد پست ها:  341 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190, Mr.Energy
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: