psr 630-730-640-740

ارنجرهای قدیمی از PSR تا سری S های غیر سمپل خور

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
Moein.S
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: كيبورد
کیبرد فعلی: YAMAHA-PSR_640
نرم افزار: FL_Studio 9.0
موبایل: Nokia_N72
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

Re: موقت 1

پست خوانده نشده

مرسی از راهنماییت دوست عزیز پس یعنی شما میگی که وقتی قلاپی رو باز کردم سانگ و پد و ریتم ها هم مستقیم باهم اونجا باشه؟خود دستگاه شناسایی میکنه؟
آواتار کاربر
MEHDY
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: YAMAHA

پست خوانده نشده

سلام دوست من ببین شما اگه بخوای اطلاعات روی فلاپی مرتب باشه می تونی فولدر بندی کنی مثلا ریتمهای ایرانی در یک فولدر وریتمهای پاپ در یک فولدر دیگر ورجیسترها در یک فولدر وبه همین ترتیب پدو.... ولی برای هر چیزی که شما احتیاج داری فرضا ریتم ، باید اول از روی ال سی دی کیبوردت قسمت style (ریتم )رو انتخاب کنی وبعدبه سربرگ نگاه می کنی وارد قسمت فلاپی میشی وبعد فولدر ریتمهای مورد نظر را انتخاب می کنی تا بهت ریتمها رو نشون بده و اگه روی یک فلاپی سانگ و ریتم و پد داشته باشی وفولدر هم ایجاد نکرده باشی وبخوای فرضا سانگهای روی فلاپی رو ببینی اول باید وارد قسمت سانگ کیبوردت بشی و از سربرگ ، فلاپی رو انتخاب کنی وبعد خود کیبورد سانگها رو نشون میده وبقیه چیزا مثل ریتم وپد و.... رو نشون نمیده پس برای هر چیزی که شما بخوای باید اول وارد قسمت مربوطه بشی چه فولدر ایجاد کرده باشی ، چه همه چیزا رو با هم روی فلاپی ریخته باشی وفولدر ایجاد نکرده باشی
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 230 دفعه

پوشه بندی درفلاپی psr640

پست خوانده نشده

Moein.S نوشته شده:اینکه من بخوام داخل فلاپی اطلاعات بریزم و لود کنم رو کیبورد.ست ها و سانگ و پد ها رو چطور فولدر بندی کنم رو فلاپی؟
(البته این مورد درمورد کیبورد640 هستش).
معیین جان psr640 و psr740 در فلاپی پوشه بندی نمیکنند و تایجایی که یادمه پوشه ها رو هم نمیخونند.
پوشه بندی و کلا سیستم ساختار درختی در ارنجرهای یاماها از psr1000 شروع شد.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: ایران
تماس:

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:
Moein.S نوشته شده:اینکه من بخوام داخل فلاپی اطلاعات بریزم و لود کنم رو کیبورد.ست ها و سانگ و پد ها رو چطور فولدر بندی کنم رو فلاپی؟
(البته این مورد درمورد کیبورد640 هستش).
معیین جان psr640 و psr740 در فلاپی پوشه بندی نمیکنند و تایجایی که یادمه پوشه ها رو هم نمیخونند.
پوشه بندی و کلا سیستم ساختار درختی در ارنجرهای یاماها از psr1000 شروع شد.
بله دقیقا همون مطلبی که بهرنگ گفت درسته. من زمانی که psr 630 داشتم توی فلاپی وقتی ریتم ها پوشه بندی میشد اصلا اجرا نمیکرد و خطا میداد اما زمانی که بدون پوشه بندی داخل فلاپی میریختم و لود میکردم اجرا میکرد. معین جان شما میتونی هر کدوم از صداها و ریتم ها (البته تا 4 عدد ریتم) و مولتی پدها رو وارد حافظه دستگاه کنی و بعد از طریق منوی دستگاه یک ریجستر بسازی که متشکل از 2 یوزر با نام های متفاوت و هر یوزر دارای 32 بانک صدا و مولتی پد و 4 عدد ریتم هستش بعد اون رو روی فلاپی ذخیره کنی و بعد از لود کردن استفاده کنی.
موفق باشی...
Moein.S
عضو کم کار
عضو کم کار

Re: psr 630-730-640-740

پست خوانده نشده

مرسی از راهنماییتون اما یه مشکل دیگه دیشب واسم پیش اومده موقع لود کردن ریتم اینکه این دستگاه که سه تا یوزر ریتم (استایل)داره که یوزر آخری من الان هرریتمی رو توش لود میکنم ریتم اجرا هم میشه منتها صدایی از دستگاه نمیاد حتی صدا هم همزمان با اون میاد اما صدای ریتم نمیاد ولی درحال اجراست میخواستم بدونم مشکل از کجاست.ناگفته نمونه که این یوزر رو قبل اینکه این ریتم ها روش لود بشه ریتم خود دستگاه کپی کرده بودم و کمی تو بخش ادیتش رفتم حالا نمیدونم مشکل از کجاست اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه..
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: ایران
تماس:

پست خوانده نشده

Moein.S نوشته شده:مرسی از راهنماییتون اما یه مشکل دیگه دیشب واسم پیش اومده موقع لود کردن ریتم اینکه این دستگاه که سه تا یوزر ریتم (استایل)داره که یوزر آخری من الان هرریتمی رو توش لود میکنم ریتم اجرا هم میشه منتها صدایی از دستگاه نمیاد حتی صدا هم همزمان با اون میاد اما صدای ریتم نمیاد ولی درحال اجراست میخواستم بدونم مشکل از کجاست.ناگفته نمونه که این یوزر رو قبل اینکه این ریتم ها روش لود بشه ریتم خود دستگاه کپی کرده بودم و کمی تو بخش ادیتش رفتم حالا نمیدونم مشکل از کجاست اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه..
دوست عزیز اطمینان دارید که این ریتم مخصوص کیبرد شماست؟ برای مثال ریتم های A1000 روی psr 630 اجرا نمیشه مگر اینکه با درام کیت های جنرال یاماها ساخته شده باشه و اگر با درام کیت های شرقی A1000 باشه به هیچ عنوان اجرا نمیشه و مشکلی مشابه مشکل شما پیش میاد. لطفا چک کنید و خبر بدین تا اساتید سایت راهنماییتون کنن.
آواتار کاربر
مهدی-موزیک
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: casio ctk4000
کیبرد فعلی: کیبوردمون کجا بود!!!
کارت صوتی: ............
میکروفون: ...........
نرم افزار: fl studio
موبایل: galaxy pocket
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: خراسان شمالی-اسفراین

پست خوانده نشده

والله اینطور که شما میگی اشکال از ریتم نیست.احتمالا یوزر مشکل داره .به نظر من شما کیبوردتوreset کن .فکر میکنم درست بشه.ولی همه ی اطلاعات و تنظیماتی که ذخیره کرده باشی پاک میشه.و دستگاه مثل روز اول که تولید شده میشه. شاید هم ریتم انتخابی شما ،ریتم مخصوص کیبوردتون نیست.البته شما خودت میگی که چندتا ریتم رو امتحان کردی و فقط همون یوزر مشکل داره.
حالا یکم شما صبر کن که دوستان بیان و نظر بدن.شاید پیشنهاد بهتری داشته باشن و شاید بدون نیاز به reset مشکل حل بشه.
Moein.S
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

خب یکسری از ریتم های من برای 1000 هستش ولی خب گلچین شده و تست شده است روز قبلش تست کردم و اونا که اجرا نمیشد حذف کردم.اما امروز فلاپی مخصوص صدا و ریتم 640 رو از فروشنده گرفتم ام اینسری وقتی ریتم پخش میشه صدا تق تق که نمیدونم واس کوانتز هستش و تنظیم ریتم چیه این صدا که تو ریتم سازی هم هستش اون صدا پخش میشه..
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 230 دفعه

پست خوانده نشده

ممنون ازمهدی و مجتبی.مهدی جان نفهمیدیم آخر بعیده مشکل از ریتم باشه؟ یااحتمالا مشکل از ریتمه؟(شوخی)آقای معیین بنظر من اگر بلد هستی اول تمام صداهاو ریتمهات رو در فلاپی ذخیره کن(البته ریتمات خودشون توفلاپی هستن).بعد ازروش تست دستگاه آخرین گزینه که Reset Factory است رو انتخاب کن.همون چیزی که مهدی گفت میشه و دستگات پاکه پاک میشه.ولی راه ساده تر اینه که از داخل منوی ریتم سازیه640 یوزرهای ریتمت رو delete کنی و بعد چندتا ریتم که مطمعن باشی مال خود640 است رو توی یوزرها جک کنی.چون به گفته ی صحیح مجتبی این مشکلی که شماداری دقیقا مثل اینه که ریتم مخصوص 640 نباشه درام کیت هاش وفقط آکورد اجرا میشه.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
Moein.S
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

نمیدونم والا.اگه مشکل از تنظیمات باشه ریسیت کنم فق صدا ها و ریتم های یوزر حذف میشه؟بقیه صدا ها و ریتم ها که واس خود دستگاه هستش سرجاش میمونه؟
درظمن این مشکل امروز با فروشنده مطرح کردم گفت به احتمال زیاد چون ریتم ها از کامپیوتر ریختم به فلاپی بعد تو دستگاه لود کردم یوزر ویروسی شده..اگه با ریسیت حل نشه باید os عوض کنه..منظورش همون سیستم عامل هستش؟ایا این کار نیازه؟چقدر هزینه اش میشه؟
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “قدیمی و دیگر”

• اطلاعات