علاقه مندان به کیبردهای YAMAHA

گفتگوهایی که درباره پیانو و کیبوردهای یاماها عمومیت دارد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، ایمیل و هرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
saeedmv
مدیر بخش تئوری موسیقی و پیانو
اولین ساز: Casio CT-700
کیبرد فعلی: Yamaha-Tyros2
کارت صوتی: M-Audio Fast Track P
میکروفون: Alctron-MC001
نرم افزار: Adobe Audition, Cubase
موبایل: iPhone 5S
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 2 دفعه

Re: علاقه مندان به کیبردهای YAMAHA

پست خوانده نشده

atrin نوشته شده:سلام:
چرا با اینکه یاماها در ایران نمایندگی داره اثری از سینتی سایزرهای و مخصوصا مدل پایین تر مثل mox و غیره در نمایندگیها نیست واقعا آدم کیف میکنه وقتی میبینه نمایندگی کرک همه نوع کیبرد اعم از ارنجر و سینتی سایزر و... رو داره و با قیمت روز میفروشه اما نمایندگی یاماها .....
آترین جان دقیقاً مشکل شما هم مثل داستان موتیف هست! بخاطر طرز تفکر بازاری ، فقط روی بازار کیبورد های مید رنج و کیبورد های پر فروش تر که در مجالس استفاده می شه بیشتر کار می کنن نه کیبورد هایی در استدیوها استفاده می شه مثل سینتی ها. تصویر
Mama, she has taught me well
مامان به من خوب یاد داد
Told me when I was young
وقتی جوان بودم به من گفت
Son, your life’s an open book
پسرم، زندگیت مانند یک کتاب باز است
Don’t close it before it’s done
تا تمامش نکردی آن را نبند ...

behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 230 دفعه

پست خوانده نشده

--- به وضوح اعلام میکنه ک ما فقط پول رو میشناسیم و کاری به خدمات و ساپورت و این حرفا نداریم.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

یه چیز جالب اغا بهرنگ تو --- بودم برای خرید a2000 رفته بودم که دیدم فروشنده --- یک ریتم از ریتم های bm2 شما را گزاشته فکنم ریتم می خونه از هایده بود جالب اینجاست که به همه مردم میگفت اینها همه کار خودمه اگه بازم خواستید بهم بگید والا بهرنگ جان اون موقع من هنوز تو ارتعاش نبودم و حرفشو باور کردم اما تا که وارد این سایت شدم خیلی چیز ها درمورد یاماها وتاشار فهمیدم تصویر
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

shahriyar نوشته شده:یه چیز جالب اغا بهرنگ تو --- بودم برای خرید a2000 رفته بودم که دیدم فروشنده --- یک ریتم از ریتم های bm2 شما را گزاشته فکنم ریتم می خونه از هایده بود جالب اینجاست که به همه مردم میگفت اینها همه کار خودمه اگه بازم خواستید بهم بگید والا بهرنگ جان اون موقع من هنوز تو ارتعاش نبودم و حرفشو باور کردم اما تا که وارد این سایت شدم خیلی چیز ها درمورد یاماها وتاشار فهمیدم تصویر
دوست عزیز و کاربر خوب سایت این ریتم مال bm2 نیست و از پک mbr است. و البته فردی که فرمودی مسلما بهتون دروغ گفته. چون حتی ریتم های پک mbr ساخت آقای مهدی برنجی است.
آواتار کاربر
saeedmv
اولین ساز: Casio CT-700
کیبرد فعلی: Yamaha-Tyros2
کارت صوتی: M-Audio Fast Track P
میکروفون: Alctron-MC001
نرم افزار: Adobe Audition, Cubase
موبایل: iPhone 5S
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 2 دفعه

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:
shahriyar نوشته شده:یه چیز جالب اغا بهرنگ تو --- بودم برای خرید a2000 رفته بودم که دیدم فروشنده --- یک ریتم از ریتم های bm2 شما را گزاشته فکنم ریتم می خونه از هایده بود جالب اینجاست که به همه مردم میگفت اینها همه کار خودمه اگه بازم خواستید بهم بگید والا بهرنگ جان اون موقع من هنوز تو ارتعاش نبودم و حرفشو باور کردم اما تا که وارد این سایت شدم خیلی چیز ها درمورد یاماها وتاشار فهمیدم تصویر
دوست عزیز و کاربر خوب سایت این ریتم مال bm2 نیست و از پک mbr است. و البته فردی که فرمودی مسلما بهتون دروغ گفته. چون حتی ریتم های پک mbr ساخت آقای مهدی برنجی است.
اون دوست عزیزمون رو هم من خوب می شناسم هم بهرنگ جان و دیگر اعضا. ایشون کلاً اینطوری ان. تصویر
ورودی اولیه ایشون هم 100 هزار تومان هست تصویر
Mama, she has taught me well
مامان به من خوب یاد داد
Told me when I was young
وقتی جوان بودم به من گفت
Son, your life’s an open book
پسرم، زندگیت مانند یک کتاب باز است
Don’t close it before it’s done
تا تمامش نکردی آن را نبند ...

behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

saeedmv نوشته شده:اون دوست عزیزمون رو هم من خوب می شناسم هم بهرنگ جان و دیگر اعضا. ایشون کلاً اینطوری ان.
دقیقا سعید جان. واگر تا الآن از خیلی راه ها جلوش رو نگرفته بودیم ، دقیقا میگفت A2000 و Tyros رو هم خودم ساختم.

اینه فروشنده ی نمایندگیِ کیبوردهای یاماها تو ایرانتصویر
مثلا من از قبل با رئیس شرکت --- تماس داشتم که ایشون فرموده بودند که Tyros5 قراره چندتا دونه نمونه وارد کنند. بعد امروز وقتی ب این آقای باهال گفتم "راستی قراره تایروس5 چندتا شرکت بیاره" ، یک دفعه جا خورد و گفت "آره آره من خودم سفارش دادم میخوان برا من بیارن".تصویر
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

جدا شده از نظر شما در مورد ارنجر بعدی یاماها ؟

پست خوانده نشده

به نظر من از عمده ترین مشکلاتی که ارنجر های یاماها و بخصوص تایروس ها دارند و امیدوار بودم که در مدل های بعدی حل بشند به ترتیب اولویت :
1: بدنه خیلی ضعیفشون هستش که با کوچک ترین تماسی با یک جسم رنگشون دچار مشکل میشه و متاسفانه مثل اینکه در تایروس5 هم به این مشکل توجهی نشده .
2: در قسمت Player کیبورد امکان پخش 2 ترک آهنگ مثل امکانی که بر روی Pa2x و Pa3x گذاشته شده و همچنین امکان تغییر تمپوی آهنگ .
3: عدم دسترسی به ترک های Style های خود کیبورد یا اصطلاحا Preset .
البته نمیدونم که متاسفانه چرا شرکت یاماها سیاستی داره که تا به امروز به هیچ کدوم از این موارد توجهی نشده . تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Re: جدا شده از نظر شما در مورد ارنجر بعدی یاماها ؟

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:بدنه خیلی ضعیفشون هستش که با کوچک ترین تماسی با یک جسم رنگشون دچار مشکل میشه و متاسفانه مثل اینکه در تایروس5 هم به این مشکل توجهی نشده .
رضا جان رنگ بدنــه ی یاماها که خودم هم قبلا یکی از مشکلات فیزیکیِ ارنجرهای یاماها گفته بودم ، در A2000 و S950 و S750 و S650 بوضوح درست شده و با توجه به اینکه در سایت رسمیِ یاماها مطالبی درباره رنگ بدنه ی Tyros5 نوشته ، این مشکل در تمام ارنجرهای جدید یاماها نه تنها برطرف شده ، بلکه خیلی بهتر از دستگاه ها دیگه شده.
بطوری که در A2000 و S950 و S650 و S750 شما اگرقسمتی بدنه رو بکنید هم ، رنگ تغییر نمیکنه.
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

Re: جدا شده از نظر شما در مورد ارنجر بعدی یاماها ؟

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:
reza firouzfar نوشته شده:بدنه خیلی ضعیفشون هستش که با کوچک ترین تماسی با یک جسم رنگشون دچار مشکل میشه و متاسفانه مثل اینکه در تایروس5 هم به این مشکل توجهی نشده .
رضا جان رنگ بدنــه ی یاماها که خودم هم قبلا یکی از مشکلات فیزیکیِ ارنجرهای یاماها گفته بودم ، در A2000 و S950 و S750 و S650 بوضوح درست شده و با توجه به اینکه در سایت رسمیِ یاماها مطالبی درباره رنگ بدنه ی Tyros5 نوشته ، این مشکل در تمام ارنجرهای جدید یاماها نه تنها برطرف شده ، بلکه خیلی بهتر از دستگاه ها دیگه شده.
بطوری که در A2000 و S950 و S650 و S750 شما اگرقسمتی بدنه رو بکنید هم ، رنگ تغییر نمیکنه.
بهرنگ جان اگر به این شکل باشه خیلی عالیه ولی همچنان با توجه به پلاستیکی بودن بدنه تایروس5 باز هم من شک دارم که بطور کامل حل شده باشه و اگر هم حل شده باشه در کل منظور من استحکام بدنه تایروس ها بودن که باز هم متاسفانه نمی دونم کی این مشکل حل میشه ,, ای کاش این مشکل در تایروس 3 و 4 حل میشد چون واقعا از همه لحاظ از بهترین کیبوردهای تولید شده تا اکنون هستند و واقعا حیفه که همچین مشکلی رو داشته باشند . . من که به شخصه زجر زیادی می کشم از این مساله .
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

رضا جان شما رنگ بدنه رو گفتی نه استحکام.من حواسم هست.
در این مورد هم مشکل کاملا حل شده و اصلا لزومی نداره دستگاه ها رو پلاستیک بگیرید که بسیار نکته ی جدید و خوبی است.
در مورد جنس بدنه که خدانکنه فلزی بشه. بدترین جنس بدنه فلزی است که هم سنگین میشه . هم خطرات برقی داره . وهم با کوچکترین ضربه فرو میره.
.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مباحث عمومی”

• اطلاعات