تبدیل pa500 به سمپلر

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 230 دفعه

Re: تبدیل pa500 به سمپلر

پست خوانده نشده

h5432 نوشته شده:این که یه شرکت بیاد محصول شرکت رقیب رو زیر سوال ببره سند خوبی برای هیچ چیز نیست !
مااصلا کاری با جالب بودن یا نبودنش نداریم.

این مطلبی که سینا لینک منبعش رو هم گذاشت دیگه هیچ توضیحی نداره.خیلی زیبا و واضح و کاملا با احترام داره میگه ما هیچ دخل و خرجی در پروژه ی این pa500 های دستکاری شده نداریم.
h5432 نوشته شده:شرکتی که بیشتر درآمدش از راه فروش 50 تبدیلی و v4 و .... هست و کلی ازشون تعریف میکنه و ...... . خودم یه 50v4 دارم که توی 90% مجالس هنگ میکنه !
این pa500 هم زیاد فرقی با همون 50 نمیکنه و من فکر میکنم کسی که کیبردش ازهر 10تا اجرا توی9تاش هنگ کنه ، خیلی قبل از اینها فروخته بودش.پس pa50 هم به این بدی نیست و در همون کلاس pa500 است.
h5432 نوشته شده:...البته تا وقتی مدرک و سندی ارائه بدن.
مدرک از چی ارائه بدن؟
مگه چی گفتن که مدرک ارائه بدن؟
چیزی که هرکس دیده و کلی هم توی همین سایت ازش عکس و دمو گذاشته شده ، مثلا کیتهای الکترونیکی بسیار ظعیف این دستگاه است که دقیقا انگار یه بچه لحیم کاریشون کرده.
دکمه های ربع پرده است که خیلی ظایع و زشت بلااستفاده روی کیبرد هستن.
قضیه ی رم 256 بود که هرجا رفتیم گفتند و دیدیم 64 است
خودمون (بهرنگ و مرتضی و علی رضا) برای همه فیلم گذاشتیم که با این دستگاه کار کردیم که دیگه کسی نیاد هی بلف بزنه (من خودم از نزدیک با این دستگاه کار کردم).
خود سازنده که بهتره اسم نیاد گفته رم 256 یک دروغ بوده و 64 است
و خیلی چیزهای دیگه که گفته شده.
دیگه مدرک چی لازمه؟؟
درسته هنوز خبر از منفجر شدن و سوختن هیچ pa500 تبدیلی شنیده نشده.
h5432 نوشته شده:یه نفر اومده سرمایه گذاری کرده و ......... . دمشونم گرم بخاطر این ساپورت قوی که از محصولاتشون میکنن . تا حالا ندیدم کسی با سند و مدرک یه مشکل از کار ایشون بگیره ( نمیگم نداره شایدم داشته باشه )
هادی جان یطوری حرف میزنی انگار ملت همه به ایشون توهین کردن و شما حالا داری دفاع میکنی ازش؟
همه از کار ایشون تشکر کردن از جمله همینجا و همون سایتی که فقط گفته این دستگاه رو ما نساختیم.
در مورد سند هم در بالا گفتم اونقدر سند و مدرک در مورد مشکلات این دستگاه گذاشته شده که حتی میشه اینده رو دقیقا در مورد این دستگاه حدش زد ولی نمیشه به زبان گفت.
h5432 نوشته شده:من خودم با 500 سمپلر کار کردم .
خروجی شفاف و خوبی داره .
ما فیلم گذاشتیم که توی تهران با این کیبرد کار کردیم و اصلا خروجی خاصی نداشت و صدای شفافی هم نشنیدیم و حتی خوبی های اون رو هم گفتم. البته خروجی هم کاملا سلیقه ای
h5432 نوشته شده:صفحه نمایش کیفیت خوبی داره.
صفحه نمایش هم دقیقا همون pa800 هست.حالا خوب وبدش بستگی داره با چی مقایسه بشه.
h5432 نوشته شده:اگه خوب از اب دربیاد جانشین 50 همین 500 سمپلر هست.
تا الان که با وجود این همه برنامه ها و ریتم های 800 و 80 که بهش میخوره کمتر کسی میره طرف این کیبرد بی اعتبار و دستکاری شده.حداقلش طرف ما که تا اسم این دستگاه میاد مشتری اه و اوه میکنه.
روی همون pa500persian معمولی ریتم های بسیار قشنگ و متوعی ساخته شده که قابل اطمینان تر هم هست.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

واقعأ خنده داره ! یه سایت بیاد یه عالمه تبلیغ کنه که pa500 سمپلر شد فلان شد بهمان شد !!! بعدشم جلو چشم همه بگه ما هیچ مسئولیتی نداریم !!!!! مردم هم که دور از جون شما پشت گوششون مخملیه !! واقعا اینا دیگه آخرشن به قرآن !!!!
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg
کیبرد فعلی: .
کارت صوتی: ....................
میکروفون: RODE NT1-A
نرم افزار: ریزون
موبایل: نوکیا زپرتی

پست خوانده نشده

در مورد 500 سمپلر نمیدونم چی بگم چون تا حالا از نزدیک باهاش کار نکردم.... البته یکی از دوستان این کیبورد رو داره و اگر آورد پیشم حتما تست خواهم کرد ببینم چطوره. ...!
فقط پیشا پیش میگم که هر کیبوردی رو که به اینصورت دستکاری میکنند دوست ندارم..... !
امیدوارم که یه بار دیگه تجربه 50 تبدیلی تو کشور تکرار نشه ...! که باز میشه همون سمپلهای 80 و 50 که توی 500 سمپلر بریزن با همون درامکیتهای قدیمی... تصویر
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: ایران
تماس:

پست خوانده نشده

دوستان کیبوردی که دل و روده اش رو بریزن بیرون و اونو از حالت اورجینال خارج کنن واقعا چندش آوره. این سمپلر شدن pa 500 persian مثل تولید پژو RD ایران خودرو هستش.... تصویر
اتاق پژو... موتور پیکان... تصویر تصویر
خودتون دیگه تا آخرشو رو بگیرین من چی گفتم... تصویر
SinaA2000
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: PSR-640
کیبرد فعلی: A2000
کارت صوتی: createve-blaster
نرم افزار: magix
موبایل: LG-4XHD
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: خوزستان-
تماس:

پست خوانده نشده

ببخشید ولی نظرم رو میگم . امیدوارم کسی دلخور نشه.
این که یه شرکت بیاد محصول شرکت رقیب رو زیر سوال ببره سند خوبی برای هیچ چیز نیست !
اونم چه شرکتی ؟
شرکتی که بیشتر درآمدش از راه فروش 50 تبدیلی و v4 و .... هست و کلی ازشون تعریف میکنه و ...... . خودم یه 50v4 دارم که توی 90% مجالس هنگ میکنه ! و ...........
حالا اینکه همین شرکت بیاد درباره محصول رقیب که من فکر میکنم جای 50 رو میگیره بد بگه کاملا عادیه و دلیل بر اثبات چیزی نیست البته تا وقتی مدرک و سندی ارائه بدن.

یه نفر اومده سرمایه گذاری کرده و حالا به هر شکلی برای کسانی که بودجه 800 یا 2ایکس رو ندارن کاری کرده که بتونن با بودجه کمتر یه چیزی تو همین مایه ها رو داشته باشن . دمشونم گرم بخاطر این ساپورت قوی که از محصولاتشون میکنن . تا حالا ندیدم کسی با سند و مدرک یه مشکل از کار ایشون بگیره ( نمیگم نداره شایدم داشته باشه )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ببین هادی جان همینجور که میبینی وهمه میگن این دستگاه اصلا 500نیست هم از لحاظ سخت افزاری وهم از لحاظ نرم

افزاری ،فقط وفقط بدنه 500رو داره با کلی دکمه بی استفاده وبی مصرف که فکر کنم خودتم اینو موقع کار کردن باهاش

متوجه شدی حالا بنظر تو این که بیان یه کیبرد مطمن وسالم رو ببرن دل و رودشو بریزن بیرون و با قطعاتی که اصلا معلوم

نیست ساخت کجاهستن ؟ایا قابل اطمینان هستن؟و.........ده ها سوال دیگه که برای هرکی که میخواد این کیبرد رو بخره
ویا این بلا رو به سر کیبوردش بیاره پیش میاد ، بنظر تو این کارشون هنره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! تیزرهای تبلیغاتی زیادی از

این کیبرد بیرون اومده که توی هرکدومشون یه اسم روی دستگاه گذاشتن pa800،pa2xاگه قراره فقط برای اینکه میزان

رم سمپل این دستگاه شبیه یه دستگاه دیگه(pa2x)باشه اسم اون دستگاه رو بزارن روش حتما پس فردا میرن یه رم 512

میزارن براش بعد بهش میگن pa3x تصویر البته ما که هرچی دیدیم تاحالا همش 64 بوده یعنی همون 256 هم که

همش تاکید میکردن رم سمپل این دستگاه 256 هستش براش نزاشتن حالا بماند الباقی حرفای راستی که در اینده

دروغ از اب در میانتصویر از بابت ایراد گرفتن با سند و مدرک که دیگه نیازی به گفتن نیست همین دکمه های بی مصرف

وتعویض کامل بردها و قطعات با قطعات بی نام و نشون و غیر قابل اطمینان خودش بزرگترین سند هستش، راستی هادی

جان شما که با 500تبدیل شده به pa800،pa2x وتا پس فردا pa3xکار کردی بجز خروجی و صفحه نمایش که چیزای عادی

و سلیقه ای هر دستگاه هستن اگه اطلاعاتی در مورد قطعات داخلیش دستگیرت شده به ماهم بگو (سازندشون

کیه ،ساخت کجا هستن ،جنسشون ظعیف نیست ؟ اخه خیلی دوست دارم بدون اینارو کی ساخته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

راستی رم سمپلش هم میگن قرارخودشون1024 براش بسازن درسته تصویر (شوخی)
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

سیناجان از دکمه نقل قول استفاده کن. حتما تایپیک راهنمای سایت رو نخوندی.
دوستان کسی یادش هست اون عکس از برد ولحیمکاری pa500تبدیلی کجاست؟قبلا یکی گذاشته بود.فکرکنم صفحه های اول همین تایپیک باشه،یا تایپیک تعمیرات.
آواتار کاربر
h5432
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: yamaha psr-80
کیبرد فعلی: pa 800 & PA 50V4
میکروفون: shure
موبایل: sony sp
تماس:

پست خوانده نشده

اون عکس از برد و مدارها رو دوباره بزارید . من که ندیدم . فک کنم خیلیا هنوز ندیدن . خب اگه بد لحیم کاری شده باشه که یه ضعف بزرگ سخت افزاریه .
البته این پروژه اول راهه و هرچه بگذره طبیعتا از مشکلات کم میشه .
سینا جان رم 256 هم هست ! اتفاقا من دو هفته پیش میخواستم یه دست دومش رو واسه گروهمون بخرم ! قیمت 1900000 ! با سیستم عامل 2ایکس هم بالا میومد !
-------------------------------------------------------
به جز خروجی و صفحه نمایش من چیش رو بهت بگم ؟ این دوتا خیلی عادی و سلیقهاین ؟ البته تا حدی اره - مثلا صفحه نمایش اگه تاچش خوب نباشه یا نورش خوب نباشه این سلیقه ایه ؟ حالا خروجی تا حدودی درسته.
من که بردهاشو نمیبینم که !
بقیه چیزا هم که 500 هست.
-------------------------------------------------------
اینقدر هم به اون چار تا دکمه اسکل گیر ندین . واسه یکی که بخواد اینو بگیره و مجلس بره هیچ اهمیتی نداره .
در ضمن هرکی هم خیلی حساسه میتونه یه 500 ساده رو تبدیل کنه .
------------------------------------------------------
به احتمال 80% تا چند روز دیگه یکیش میاد دستم . ازش دمو میزارم
تصویر
SinaA2000
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: PSR-640
کیبرد فعلی: A2000
کارت صوتی: createve-blaster
نرم افزار: magix
موبایل: LG-4XHD
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: خوزستان-
تماس:

پست خوانده نشده

هادی جان ماکه نگفتیم تاچ یانور صفحش خوب نیست مشکل اینجاست بعضی هستن مثل استاد عزیزمون اقای نوعی که اوس بهرنگ گفت به دلیل مشکل بینایی کار کردن با صفحه نمایش تاچ براشون ممکن نیست برا همین گفتم شاید کسی خوشش بیاد شایدم کسی که مشکل بینایی داشته باشه نتونه باهاش راحت کار کنه تصویر
آواتار کاربر
h5432
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: yamaha psr-80
کیبرد فعلی: pa 800 & PA 50V4
میکروفون: shure
موبایل: sony sp
تماس:

پست خوانده نشده

سینا جان قربون اون a2000 بنگالیت برم . بحث سر صفحه نمایش لمسی و غیر لمسی که کاملا جداست . اتفاقا آقای نوعی یه بکاپ هم برای 500 پرشین ساختن . پس میتونن کار کنن باهاش !
البته شما اگه خودت باهاش کار کرده بشی متوجه میشی که واقعا صفحه لمسی برای همچین سیستم عامل پیچ در پیچ و پیچیده ای مناسبه . با دکمه نمیشه با این سیستم عامل کار کرد.
البته من 15 دقیقه بیشتر باهاش ور نرفتم . حالا ایشالا میاد دستم همه چی رو دربارش بهتون میگم.
تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

از سینای عزیز تشکر میکنم که اینقدر به من لطف داره و خواهش میکنم از این پس دیگه برای نظرات و نوشته هاش توی ارتعاش یکذره کمتر من رو منبع قرار بده و دیگه تصویر از لغاتی مشابه "اوسا" و از اینگونه رو کمتر بکار ببره که متاسفانه خیلی ها روی من حساس هستن (شایدم حسود)و خوششون نمیاد کسی از من همایت کنه. تصویر (منظورم هیچ شخص خاصی نیست)
h5432 نوشته شده:حالا ایشالا میاد دستم همه چی رو دربارش بهتون میگم.
هادی جان نظرات و حرفهای تو کاملا مورد توجه و اهمیته دوست عزیزم.
فقط سعی کن بعد از گذشت حدود 4سال از عمر pa500 و pa800 چیز جدیدی برامون بنویسی.چون دیگه همه این دو مدل رو میشناسند و در مورد pa500دستکاری شده هم تقریبا همه چیز گفته شده ، حتی من توی فیلم هایی که از سفر تهران گذاشتم نشون دادم داریم با این مدل کار میکنیم و خیلی راحت و صحیح ریتم های pa800 و سمپل ها رو اجرا میکنه.
در واقع باید هم اجرا کنه چون همون pa800 است با بدنه ی pa500 و بدونه میکروفون و ووکال هارمونی وبرای همین هم دقیقا عین قضیه pa50 شما سمپل رو مستقیم نمیتونید بهش بدید و فقط از طریق فایل wave با فلش مموری import کنید
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ارنجر”

• اطلاعات