مشاوره خرید کیبورد آموزشی مناسب

برای سوال ، مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید کیبرد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

momikorg
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: YAMAHA PSR-520
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-630

Re: مشاوره خرید کیبورد آموزشی مناسب

پست خوانده نشده

beygloo جان هر دو پست را به مباحث مربوطه در آدرس های زیر انتقال دادم :

viewtopic.php?f=85&t=4844

viewtopic.php?f=90&t=8492

با تشکر
آواتار کاربر
mr nazari
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Csio SA20
کیبرد فعلی: A3000
میکروفون: P.V
موبایل: نوکیا
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: کرج
تشکر کرده: 37 دفعه

Re: مشاوره براي خريد كيبرد 1

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:
Greight نوشته شده:دوستان من ميخوام موسيقي رو هم تئوري و هم عملي با تکيه به کيبورد ياد بگيرم. به عنوان اولين کيبورد چي پيشنهاد مي کنيد؟ بودجه هم حوالي 1 تومن.
ضمن خوش امد.

در حال حاظر جديد ترين و بهترين کيبورد آموزشيِ موجود Yamaha-E443 است که قابليت هاي خوبي داره و روي LCD هم مواردي داره براي هنرجو هاي موسيقي.اينجا را بخوانيد

واي اگر يک کيبوردِ آموزشيِ 76 کلاوي ميخواييد ميتونيد يکي از مدل هاي CASIO-WK رو تهيه کنيد.گرچه اين مدل ها کيفيت و ساپورتِ برنامه، در حد ياماها ندارند ولي کلاوي هاي خوبي دارند به نسبت.

یاماها a3هم خوبه تصویر
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

Re: راهنمای خرید E443

پست خوانده نشده

Greight نوشته شده:دوستان من میخوام موسیقی رو هم تئوری و هم عملی با تکیه به کیبورد یاد بگیرم. به عنوان اولین کیبورد چی پیشنهاد می کنید؟ بودجه هم حوالی 1 تومن.

سلام دوست عزیز من هم به عنوان یه کیبورد اموزشی yamaha e443 رو پیشنهاد میکنم چون خودم هم از نزدیک دیدم هم کار کردم e443
صدای پیانو بسیار زیبایی داره و برای اموزش از این صدای پیانو بسیار خوبه رو صفحه lcd این کیبورد شما هر نتی را بنوازید کیبورد به نمایش در میاره ریتم های پایه خوبی هم داره حتی من چند تا ریتم ایرانی خوب هم توش دیدم در کل کیبورده بسیار عالی برای اموزش هست
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
آواتار کاربر
Greight
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: ندارم
تماس:

پست خوانده نشده

ممنون از همه ی دوستان. عذر میخوام که پست های جدید رو ندیده بودم و پاسخ ندادم.
بهرنگ عزیز s650 رو پیشنهاد دادن که با بررسی هایی که در حد خودم کردم کیبورد بسیار خوبی نسبت به قیمتش هست، اما سوال من اینه که این قابلیت "آموزشی" چقدر مفید و موثره و آیا ارزش داره روی کیبورد e443 هزینه کنم با توجه به اینکه قیمت s650 احتمالا بالا خواهد رفت؟
آواتار کاربر
MNS
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: Casio-CT637
کیبرد فعلی: Tyros 3
کارت صوتی: Realtek HD
نرم افزار: LMMS, Anvil, PriMus, Audacity
موبایل: Huawei Mate 9
زمينه تخصص: نرم افزارهاي آهنگسازي
محل اقامت: آلمان، اشتوتگارت

پست خوانده نشده

Greight نوشته شده:ممنون از همه ی دوستان. عذر میخوام که پست های جدید رو ندیده بودم و پاسخ ندادم.

بهرنگ عزیز s650 رو پیشنهاد دادن که با بررسی هایی که در حد خودم کردم کیبورد بسیار خوبی نسبت به قیمتش هست، اما سوال من اینه که این قابلیت "آموزشی" چقدر مفید و موثره و آیا ارزش داره روی کیبورد e443 هزینه کنم با توجه به اینکه قیمت s650 احتمالا بالا خواهد رفت؟

دوست عزیز
این قابلیت Y.E.S یا Yamaha Educational Suit به شما امکان یادگیری نوت خوانی را میدهد. همچنین یک سری آهنگ های معروف غربی را در این حین به شما یاد میدهد.
در صورتی که نوت خوانی / تایمینگ و... را بلد نیستید پیشنهاد میشه که ابتدا یک کیبورد آموزشی تهیه کنید تا اصولی یاد بگیرید.
ولی اگر میخواهید که بصورت آماتور و فقط محض تفریح کیبورد بنوازید میتوتید مستقیم یک کیبورد خرفه ای بخرید.
در ضمن این هم خیلی مهمه که هدفتون از خرید کیبورد چیه. خیلی ها از کیبورد به عنوان پیانو دیجیتال استفاده میکنند که در این صورت E443 نیاز پیانو توازی شما را بر طرف م
می کند و در آینده اگر هر از گاهی لازم شد چند آهنگ ایرانی هم بزنید تا خد قابل قبولی ریتم ایرانی سری 1000 و 2000 را ساپورت میکند.
اما اگر به فکر پیانو نوازی و یا یادگیری اصولی نیستید وفقط به کارهای زنده فکر میکنید بهتر است همون s650 را انتخاب کنید.
A.Mohammadi
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کاسیو
کیبرد فعلی: ندارم !
موبایل: نوکیا
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: مشگین شهر

مشاوره ی خرید کیبورد آموزشی

پست خوانده نشده

باسلام و خسته نباشید خدمت اساتید و اعضای فروم ارتعاش

برای خرید یک کیبورد آموزشی (و همنچنین اورینتال) برای پسر 9 ساله ام نیاز به راهنمایی عزیزان دارم. راستش خودم حدود 25 سال پیش یه ارگ کاسیو کوچولو داشتم :) و تقریبا از نواختن کیبورد و اصطلاحات و فنون و .... هیچی نمی دونم. قبل از ثبت نام در این انجمن ،بیشتر مطالب مربوط به کیبوردهای آموزشی و ارنجرها رو خوندم و بهره مند شدم .
برای خرید چون ساکن شهرستانم و هر چند تلفنی با دوست و همشهری عزیز، آقای رجایی ، که متخصص KORG هستند مشورت کردم که ایشان یاماها A3 دست دوم و A300 آکبند را برای آموزش پیشنهاد کردند اما با خواندن مطالب این فروم و توضیحات مفید اساتید ، یاماها E443 کیبورد جدیدتری است، هر چند بیشتر از بودجه مورد نظرم است.
از طرفی دو کیبورد Gem wk1-bandari دست دوم برای خرید در دسترس است. یکی با بدنه مشکی و یکی نقره ای ، عکس زیر برای کیبورد نقره ای است :

تصویر
کیبورد نقره ای دست یک مبتدی است که فقط عکسش را دیده ام . کیبورد مشکی را از نزدیک دیده ام و ظاهرا سالم است
آیا این کیبورد در رنگ نقره ای هم تولید شده ؟ و یا احتمال دارد رنگ شده باشد ؟
و سوال آخر : هر دو عزیز برای فروش ، 700 هزار قیمت داده اند ؟ آیا خرید این ساز با این قیمت به صرفه است؟ یا اساتید گزینه های دیگری را پیشنهاد می کنند ؟
سقف بودجه یک میلیون برای کیبورد و آداپتور ....
.
پیشاپیش ممنون
............
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 229 دفعه

پست خوانده نشده

ضمن خوش امد.جناب A.Mohammadi مطالب شما رو خوندم ولی برای کاربرانی که در اینده اینجا را میبینند باید بگویم غیر از همین تاپیک که توش هستیم ، این مبحث هم برای مقایسه E443 و A300 بسیار خوب است.
اما در مورد شما باید بگویم با بودجه 1میلیون ، بهترین گزینه ی فعلی Yamaha-E443 است و اگر نیاز به توضیح داشتید توی تاپیک های مربوطه بسیار کامل و دقیق به این دلایل اشاره شده. این هم صفحه اخصاصی E443 در فروشگاه ارتعاش.بین مدل هایی که نام بردید ، یعنی A3 و A300 و WK1 و E443 باید بگم E443 بسیار بسیار بالاتر و بهتر است از بیشتر لحاظ.
بنظر من اصلا فکر اون 3 مدل دیگه رو هم نکنید که گرچه نسبت به هم مزایا و معایبی دارند ، ولی هر3 بسیار قدیمی شده اند و صداها و امکانات بروزی ندارند یا مثلا هیچ ریتم و تنوع برنامه ای براشون نیست. شما حدود 100 الی 150 تومن بیشتر هزینه کنید ، ولی E443 حداقل تا 3سال دیگه براتون بروز و عالیه.

سوالی بود حتما بپرسید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
mohamadrhm
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: nadaram
موبایل: honor3c

پست خوانده نشده

سلام دوستان خسته نباشید
من علاقه دارم که کیبرد یاد بگیرم و ادامه بدم خواستم ازتون راهنمایی بگیرم که چه مدل کیبردی بگیرم که برای یاد گیری خوب باشه و همچنین منو تا مرز حرفه ای شدن ببره و اینشاله الگه حرفه ای شدم یه کیبرد درست و حسابی میخرم در ضمن سازی که معرفی میکنید ترجیحا" بتونم باش آهنگای سبگ هیپ هاپم بزنم چون به این سبک علاقه دارم
بودجمم کمه ترجیحا" به صرفه ترین کیبرد رو معرفی کنید
اگه حتی کیبرد دسته دوم به نظرتون خوبه بخرم یه مدل بگید که بگیرم...در کل اگه میشه یه راهنمایی برای یه فرد که میخاد تازه شروع کنه ارائه بدید بهم مرسی
در ضمن من 20 سالمه به نظرتون برای شروع نوازندگی سنم بالا نیست؟؟ تصویر
حدود 8 سال پیش رفتم آموزش کیبرد ولی ولش کردم
یک ماه گیتار و یک ماه هم ویلون آموزش دیدم ولی متاسفانه به دلیل بی انگیزگی و تنوع طلبی ولشون کردم امیدوارم این یکیو ول نکنم دیگه!
ممنون
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 229 دفعه

پست خوانده نشده

mohamadrhm نوشته شده:سلام دوستان خسته نباشید
من علاقه دارم که کیبرد یاد بگیرم و ادامه بدم خواستم ازتون راهنمایی بگیرم که چه مدل کیبردی بگیرم که برای یاد گیری خوب باشه و همچنین منو تا مرز حرفه ای شدن ببره

در ضمن من 20 سالمه به نظرتون برای شروع نوازندگی سنم بالا نیست؟؟
سلام. خیلی خوش امدید. بهتره محدوده قیمت مد نظرتون رو هم مشخص کنید.

ارزان ترین دستگاه آکبند برای شما Yamaha-E443 است بنظر من.
ویا S650 ویا A2000
از قدیم هم گفتند هرچه بیشتر پول بدهید ، بیشتر آش میخورید.
بازهم سوالی بود در این زمینه بپرسید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
mohamadrhm
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: nadaram
موبایل: honor3c

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
mohamadrhm نوشته شده:سلام دوستان خسته نباشید
من علاقه دارم که کیبرد یاد بگیرم و ادامه بدم خواستم ازتون راهنمایی بگیرم که چه مدل کیبردی بگیرم که برای یاد گیری خوب باشه و همچنین منو تا مرز حرفه ای شدن ببره

در ضمن من 20 سالمه به نظرتون برای شروع نوازندگی سنم بالا نیست؟؟
سلام. خیلی خوش امدید. بهتره محدوده قیمت مد نظرتون رو هم مشخص کنید.

ارزان ترین دستگاه آکبند برای شما Yamaha-E443 است بنظر من.
ویا S650 ویا A2000
از قدیم هم گفتند هرچه بیشتر پول بدهید ، بیشتر آش میخورید.
بازهم سوالی بود در این زمینه بپرسید.

محدوده قیمت حداکثر پولم به همون e443 برسه ولی اگه با یه چیز ارزون ترم مثل e343 کارم راه بیوفته خوبه...
یه چیزی باشه که حداقل تا دوسال نیاز به تعویض نداشته باشه
به نظرتون e343 بگیرم ممکنه تا دوسال آینده به مشکل برنخورم؟؟؟؟چون بخوام e443 بگیرم باید پول قرض کنم
در ضمن سازهای casio به نظرتون چطوره؟؟چون من نگاه کردم قیمتاش خوب بود و امکاناتشم خوب بود نسبت به قیمتش
در ضمن یه سوال خیلی مبتدیانه;به این ساز ها میشه هدفون وصل کرد؟؟چون احتمالا" گاهی نمیشه با صدای بلند تویه خونه کار کرد
ممنون تصویر تصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “راهنمای خرید کیبرد”

• اطلاعات