جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

+ ارسال پاسخ
 صفحه 1 از 2 |    1, 2  
 موضوع پست: انتقاد از سایت ارتعاش
پست خوانده نشدهارسال شده در: سه شنبه مهر 23, 92 4:28 pm 
آفلاين
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
نماد کاربر
تاريخ عضويت: چهارشنبه مهر 10, 87 8:05 pm
حالت من: Bored
اولین ساز: گیتار
کیبرد فعلی: کاسیو
کارت صوتی: firestudio project
میکروفون: AKG
نرم افزار: Reason -Record-FL-SONAR-CUBASE
موبایل: HTCDesire.Galaxynote
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
با سلام
من یه انتقادی از سایت ارتعاش دارم
اینه که واقعا سطح انجمن سایت پایینه نه این که من خودم خیلی از نظر موسیقی سطحم بالا باشه نه من کوچیک همتونم اصلا  از موسیقی چیزی نمیدونم در مقابل شما دوستان...
اما سطح انجمن پایینه چون سطح کاربرا و افراد عضو توو انجمن پایینه.
دوستانی که کارموسیقی انجام میدن کاراشونو بزارن تو سایت البته موسیقی های حرفه ای نه کارایی که مثل من میشنم تو اتاقم میزنم میخونم.
اگه کارای خوب و افراد حرفه ای پاشون به انجمن باز شه واسه کسایی مثل من که از موسیقی اطلاعات کمی دارن خیلی خوب میشه و باعث ارتقاع و کثب تجربه و بالا رفتن انگیزه واسه کار کردن میشه

ممنونم از همه ی دوستان

مشخصات YIM WWW

موضوع پست: Re: انتقاد از سایت ارتعاش
پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 23, 92 12:48 am 
آفلاين
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه اردیبهشت 8, 90 12:11 am
حالت من: Bored
اولین ساز: PSR-640
کیبرد فعلی: A2000
کارت صوتی: createve-blaster
نرم افزار: magix
موبایل: LG-4XHD
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
farzadhiden نوشته است:

از موسیقی چیزی نمیدونم در مقابل شما دوستان...

سلام دوست عزیز

شما که حرف بالا رو میفرمایید چطور از کار کسایی که از شما بیشتر میدونن ایراد میگیرد و میگید سطحشون پایینه معمولا کسی صاحب نظره که خودش صاحب اثر باشه نه اینکه هیچگونه کار حالا چه حرفه ای چه عادی از خودش به نمایش نگذاشته باشه و کلا خودش رو هم یه مبتدی معرفی کنه بعدشم بیاد از چیزی که خودش توانایی ساختشم نداره ایراد بگیره وبگه سطحشون پایینه دوست عزیز یه نکته رو به طور کلی بهت میگم اینکه زمانی از کار کسی ایراد بگیر که بتونی بهتر از کار طرف درست کنی یا حداقل هم سطحشو بسازی نه در حالی که خودتم قبول داری در مقابلش هیچی بخوای کارشو سطح پایین بدونی
در ضمن اینجا همه موسیقی در حد کیبوردی که تو خونه دارن و باش مجلس میرن دارن کار میکنن برای همینم کارهای موجود در انجمن در همین رنج و سطح هستن که البته بیشتره کارها حرفه ای هستن و زیبا ساخته شدن ولی در کل اون کاری که شما منظورته طرف توی استدیو انجام میده و میشینه البوم میده بیرون و نمیاد اینجا دمو بزاره برا بقیه

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 23, 92 4:06 am 
آفلاين
عضو فعال
عضو فعال
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه شهریور 17, 90 3:16 am
حالت من: Relaxed
اولین ساز: Casio-CT637
کیبرد فعلی: Tyros 3
کارت صوتی: Realtek HD
نرم افزار: LMMS, Anvil, PriMus, Audacity
موبایل: Huawei Mate 9
زمينه تخصص: نرم افزارهاي آهنگسازي
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
دوست عزیز منظورتون از این که سطح کارها پایینه چیه؟ کار سطح بالا را چی تعریف میکنید؟ من تعدادی از کارهای شما را گوش دادم.
خیلی هم خوب بود. ولی به هیچ وجه توی ژانر موسیقی کیبورد که اکثرا شاد و پاپ هست نبود. حالا ما بیایم بگیم سطح موسیقی کلاسیک از پاپ بالاتره؟
این حرف خنده دار نیست؟ (با احترام)
یادمه قبلا دوستی جایی سوالی کرده بود و مطلبی نوشته بود با عنوان "آیا چیزی به نام  موسیقی فاخر وجود دارد؟ "
جواب خیر است چون نمیتونین موسیقی سبک های مختلف را با هم مقایسه کنید. هر کسی این ادعا را بکنه از "مفهوم" سبک های موسیقی درک درستی نداره. (باز هم با احترام)  

سبک موسیقی که اکثر کیبوردیست های ما دنبال میکنن هم پاپ و یه چیزی حدود پاپ کلاسیکه. و این که شما باید توقع کیفیت اجرای ارنجر را داشته باشین و این یعنی چیزی در حد کیفیت اجرای زنده. یعنی نوازنده زده و همون موقع هم ضبط کرده.

اگر دنبال اجرای استودیویی هستین که کسی پول خرج استودیو نمیکنه بعد مجانی بزاره تو اینترنت.

دوست عزیز من صادقانه جوابتونا دادم و نظرما گفتم. امیدوارم که یه وقت بد برداشت نکنید.  

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 24, 92 12:30 pm 
آفلاين
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
تاريخ عضويت: شنبه اردیبهشت 3, 90 10:16 am
رتبه امتیاز - آزمایشی
نقل قول:
اما سطح انجمن پایینه چون سطح کاربرا و افراد عضو توو انجمن پایینه
دوست گرامی اینجا انجمن کیبردنوازان(بییشتر ارنجر) و کارهای ارائه شده در سطح کیبرد هستش  و کار بارنرم افزار کمتر صورت میگیره و ما و مدیر سایت نمیتونیم بلندگو بدست بگیریم و از کسی خواهش کنیم وارد سایت بشن اما تا اونجایی که من میدونم مدیریت سایت و کاربران و مدیران بخشهای مختلف از از متخصصان وارد شده به انجمن استقبال گرمی به عمل میارن و همه شاد خواهند بود اگه یک متخصص واقعی وارد انجمن بشه
با سپاس

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 24, 92 4:28 pm 
آفلاين
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
تاريخ عضويت: يکشنبه آبان 21, 90 12:54 am
حالت من: Bookworm
اولین ساز: A3
کیبرد فعلی: PA800 & A2000
موبایل: HTC Butterfly
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشی
farzadhiden نوشته است:
سطح انجمن سایت پایینه نه این که من خودم خیلی از نظر موسیقی سطحم بالا باشه نه من کوچیک همتونم. اما سطح انجمن پایینه چون سطح کاربرا و افراد عضو توو انجمن پایینه.
ممنون از فرزاد عزیز بابت این انتقادش. ولی فرزاد جان یه کم بی انصافیه اگه سطح انجمن و کاربرا رو پایین بدونی. شما یه انجمن سطح بالا رو مثال بزن و با ارتعاش مقایسش کن. تعداد سایتهائی که بطور تخصصی دارن برای موسیقی و کیبرد فعالیت میکنن خیلی محدوده حتی کمتر از اتعداد انگشتان یک دست. کرگ ای... که از اسمش معلومه فقط برای کرگه. همه چ... رو هم اگه انجمن حساب کنیم باز اونم برای کرگه. ولی ارتعاش برای هر برندی صفحه و مطلب داره. شما یه انجمن پیدا کن برای مدلهای کم کاربری مثل کاسیو و رولند به اندازه ارتعاش مطلب مفید داشته باشه. حالا یاماها و کرگ که دیگه جای خود دارند.
شما بحثهای سایتهای دیگه رو ببین اکثرا به حاشیه رفتن. توی هر بحثی یه انتقادی از سایر برندها کردن و فقط برند خودشونو تبلیغ کردن. این که نشد بحث تخصصی. توی ارتعاش تقریبا هر مدلی از هر برندی رو که ببینی یه بررسی تخصصی از امکاناتش گذاشته شده. من اکثر متخصصینی که سراغ دارم ، توی ارتعاش عضون. بعضی از اونائی هم که توی ساتهای دیگه میبینید عرض اندام میکنن به خاطر فعالیت قبلیشون توی ارتعاشه و از اینجا اوج گرفتن و بزودی سرشون به سنگ میخوره و برمیگردن. من واقعا به ارتعاش و کاربراش تعصب خاصی دارم. چون واقعا تو کار خودشون متخصصن.
به نظر من بهتر بود شما اینطوری انتقاد میکردین که: یه مدتیه که اعضای سایت فعالیتشون کمتر شده. مثلا رتبه شما توی ارتعاش "عضو فعال" هست. ببینید این روزها واقعا در حد رتبتون فعالیت میکنید؟ البته تنها شما نیستید. خیلی از دوستان در حد رتبشون فعالیت نمیکنن و این موضوع قابل تامله ولی به زیر سئوال بردن سطح انجمن نه.
امیدوارم همه دوستان تحلیل درستی از موضوعات داشته باشن نه این که بخاطر کم کاری سایر دوستان و کاربران، بیان سایت و انجمن رو زیر سئوال ببرن.

آرام قدم برداری برای "زندگی کردن"

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 24, 92 10:21 pm 
آفلاين
عضو فعال
عضو فعال
نماد کاربر
تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد 31, 90 4:43 pm
حالت من: Bashful
اولین ساز: Casio SA-25
کیبرد فعلی: Privia PX100-Tyros 3
موبایل: One XL
فرزاد جان شما خودت تو اینترنت بگرد،بین سایتهایی که بیشتر فعالیتشون تو محدوده کیبورد و نوازندگی و آهنگسازی با اونه یه مقایسه ای بکن مطمئن باش نظرت عوض میشه
البته گفتم بین سایتهای فعال تو زمینه کیبورد...چون سایتهای دیگه زیادن که بحثشون کلا با ارتعاش متفاوته و هم سبک کار اعضاش و هم تعداد اعضاش خیلی خیلی با ارتعاش فرق داره،مسلما بی انصافیه بخوای ارتعاش رو با اون سایتا مقایسه کنی...
اما در مقایسه با سایتای مخصوص کیبورد ارتعاش واقعا حرف اول رو میزنه،هم اطلاعات بچه ها،هم اخلاقشون و حتی سطح نمونه کارهایی که میذارن

بازم میگم،خودت اینترنت رو بگرد اونوقته که به حرفم میرسی

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه آذر 17, 92 1:50 am 
آفلاين
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
تاريخ عضويت: شنبه اردیبهشت 3, 90 10:16 am
رتبه امتیاز - آزمایشی
سلام:
ما بیرون گود نشستیم و میگیم لنگش کن و از مشکلات مدیر وسایت خبر نداریم اما اوسا چرا فروشگاه سایت پر از انواع ارنجره و از سایر مدلها خبری نیست و حتی توضیحی برای دوستداران سایر مدلها برای تهیه کیبردشون داده نمیشه با اینکه خیر سرمون ما در ایران نمایندگی یاماها هم داریم
با سپاس

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه آذر 18, 92 10:25 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S970 - EA7
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
atrin نوشته است:
سلام:
ما بیرون گود نشستیم و میگیم لنگش کن و از مشکلات مدیر وسایت خبر نداریم اما اوسا چرا فروشگاه سایت پر از انواع ارنجره و از سایر مدلها خبری نیست و حتی توضیحی برای دوستداران سایر مدلها برای تهیه کیبردشون داده نمیشه با اینکه خیر سرمون ما در ایران نمایندگی یاماها هم داریم
با سپاس
ممنون از نظرت مازیار جان.
ما کیبوردی رو ک برای فروش داریم میذاریم توی فروشگاه.
مورد دیگه هم اینکه من واقعا دست تنها هستم آقای مازیار. اگر برات بشمارم ک از صبح تا شب و از شب تا صبح چقدر گیر کار و زندگی هستم میگی این مطالب رو چطوری میرسی بذاری تو سایت.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: سه شنبه دی 9, 93 8:33 pm 
آفلاين
کارشناس امور خارجی
کارشناس امور خارجی
نماد کاربر
تاريخ عضويت: يکشنبه آذر 14, 89 7:03 pm
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-S970
موبایل: Nokia Lumia 820
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
من هم متوجه نشدم که سطح انجمن پایینه یعنی چی؟؟؟؟
این همه آموزش - ریتم و پک حرفه ای - نرم افزار های روز دنیا مربوط به کیبوردها
سطح پایین یعنی اینها؟!!!!!!! پس سطح بالا چیه دیگه.
من تو انجمن اصلی یاماها هم فعالیت دارم و همچنین چند تا سایت ترک ولی به جرات می گم سایت ارتعاش چیزی کم نداره که بیشتر هم داره.
من فکر می کنم شما فقط مد نظرت آهنگسازیه که اگه اینطوریه باید بری سراغ انجمنهای آهنگسازی نه انجمنی که غالب فعالیتش در مورد کیبورده.

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه دی 12, 93 11:57 pm 
آفلاين
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
نماد کاربر
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 92 4:39 pm
حالت من: Energetic
اولین ساز: Csio SA20
کیبرد فعلی: 3000 , PA4X وقانون
میکروفون: P.V
موبایل: نوکیا
عزیزم، نیمه پرلیوان رو هم ببینی ، بد نیستا

مشخصات

+ ارسال پاسخ  صفحه 1 از 2 |    1, 2  
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 1 از 2

تعداد پست ها:  19 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: