Yamaha S670

میدرنج های سری S سمپل خور. S650-S750-S950-S670-S770-S970-S775-S975

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

Re: Yamaha S670

پست خوانده نشده

mohamad82 نوشته شده:خیلی ممنونم از جواب شما.تصویر
دوست عزیزم . برای تشکر کردن لطفا از کلید تشکر که زیر هر پست قرار داره استفاده کنید . ممنونم
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
امیرپاشا
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Sa1
کیبرد فعلی: Pa900

پست خوانده نشده

سلام دوستان من چند سوال تخصصی دارم در مورد این دستگاه

اول این که من کیبوردم pa900 و برای کارهای دیجی برنامه میبرم و از ریتمهاش استفاده میکنم برای پر کردن ریتم

اما الان احتیاج به کمی پول دارم و مجبورم دستگاهم بفروشم و تصمیم داشتم یک کیبورد قیمت پایینتر سمپلر مثل pa50 تهیه کنم اما وقتی این دستگاه دیدم کمی نظرم جلب کرد

سوالم این هست که من تعدادی درام کیت تو 900 ساختم و باهاشون ریتم ساختم حالا اون ریتم هارو میخوام روی s670 داشته باشم

آیا امکانش هست درام کیت هارو دوباره برا s670 سمپل بگیرم بچینم و یک فایل میدی از ریتم مورد نظرم در 900 اکسپورت کنم و روی 670 ایمپورت کنم تا اون ریتم ها به همون شکل در 670 اجرا بشه؟

سوال بعدی این که اگر از سایت ارتعاش خرید کنم این آموزشها حضوری داده میشه یا باید در سایت دنبالش باشم؟

آیا نرم افزار ساخت اکسپنشن داخل کارتون دستگاه هست یا باید جدا تهیه کنم؟

آیا امکان ادیت اکسپنشن a2000 و کم کردن حجم آن تا 32 مگ و استفاده آن در 670 با این نرم افزار وجود داره؟

نوع کلاویه های 670 از نوع میدرنج ها هست یا آموزشی ها؟
ممنون از پاسختون
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 230 دفعه

پست خوانده نشده

شما میتونید با S670 سمپل رو همچون دیگر کیبوردهای سمپلر به دستگاه بصورت درام کیت و صدا تزریق کنید و چیدمان کنید.
ولی تبدیل فایل mid به ریتم در هر برندی به این سادگی هم نیست و جزییات بسیاری هستند که نیاز به تنظیم های دقیق و دستی دارد.برای هر برند و هر مدل همین حکایت است.
.
پک های دستساز yep(مثل پکهای a2000) در نرم افزار مخصوص s670 باز میشند ولی بسیاری از سمپل ها و لایه ها و آدرس ها خراب میشوند یاازبین میروند.
در مورد خرید از ارتعاش دو امتیاز وجود دارد. یکی ارائه پک bm5 با نصف قیمت که محبوب ترین پک کیبوردهای یاماها است و دوم اینکه اگر ساکن تهران هستید میتونید با خرید حضوری از توضیحات و آموزش فیزیکی ما برای کارکردهای اصلی دستگاه بهره مند شوید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
امیرپاشا
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

مرسی استاد بهرنگ
راجب ایمپورت فایل میدی در دستگاه کرگ راستش کار پیچیده ای نیست اما نمیدونم s670 هم قابلیت ایمپورت فایلهای میدی رو در محیط ریتم سازی یا در نرم افزار داره یا نه اگر داشته باشه بنظرم مناسبتر از pa50 هست برای من
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

امیرپاشا نوشته شده:مرسی استاد بهرنگ
راجب ایمپورت فایل میدی در دستگاه کرگ راستش کار پیچیده ای نیست اما نمیدونم s670 هم قابلیت ایمپورت فایلهای میدی رو در محیط ریتم سازی یا در نرم افزار داره یا نه اگر داشته باشه بنظرم مناسبتر از pa50 هست برای من
روی یاماها گزینه ای به نام import smf وجود نداره و باید از طریق نرم افزارهای daw مثل کیوبیس و غیره و با داشتن تجربه ی کافی برای این کار midi ها رو به ریتم تبدیل کنید
البته این رو هم عرض کنم که فایل midi که با کیبوردهای یاماها اجرا بشه روی کیبورد های کرگ قابل لود شدن در قسمت import smf نیست و پیغام میده که این فایل midi برای تبدیل شدن به ریتم مناسب نیست
به دلیل اینکه ترتیب کانالهای midi در کرگ و یاماها باهم تفاوت دارن

در کل عرض کنم که بهترین ریتمها روی 670 ساخته شدن و نیازی به ساختن دوباره نیست و با کمی ادیت دلخواه میتونید به ریتم مورد نظرتون برسید
در مورد درام کیتهاتون هم باید عرض کنم که اگر درام کیتتون رو با فرمت kmp از pa900 اکسپورت بگیرید میتونید با نرم افزار awave studio تبدیل به فرمت uvn یا sf2 که برای یاماهاست کنید و روی 670 لود کنید
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
امیرپاشا
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

متشکر استاد
درسته ریتم های زیبای براش ساخته شده ولی باز من ترجیح میدم محدود به دسترنج ریتم سازها نباشم
در مورد فایلهای midi من با نرم افزار سونار کانالهای فایل میدی تغییر میدم و برای دستگاه کرگ آماده میکنم و با فرمت midi01 اکسپورت میگیرم و بدون مشکل در محیط ریتم سازی کرگ قابل دسترس هست
از اونجای که نمیخوام محدود باشم و هیچ اطلاعاتی در زمینه نرم افزار این دستگاه ندارم برای خریدش بسیار دودل هستم
از طرفی ریتمهای زیبای bm5 نشون میده دستگاه قدرت بالای داره از طرفی من نمیتونم محدود به یک پک باشم و خودم هم تا بحال با این نرم افزار و امکاناتی که در اختیارم قرار میده کار نکردم
تغریبا هیچ کسی هم پیدا نکردم تا حضوری کمی اطلاعات راجب این نرم افزار ازش کسب کنم که به چه شکل صداها و درام کیت ها داخلش چیده یا ادیت میشه
اصلا نمیدونم این نرم افزار برای همه خریداران دستگاه هست یا فقط نمایندگی ها و ریتم سازهای شناخته شده
زمانی که a2000 وارد بازار شد خیلی دوست داشتم بخرمش ولی وقتی فهمیدم نرم افزار ساخت اکسپنشن برای عموم خریداران در دسترس نیست از خریدش پشیمون شدم
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

منم مثل شما محدود به ریتمو پک خاصی نیستم و هر روز در حال ادیت کردن ریتمام هستم ولی نرم افزار yem انقد روون و راحته که مطمئنم از کار کردن باهاش لذت میبری
برای سمپلها میتونید انواع فیلترها و افکت ها و لایه بندیها رو تو خود نرم افزار اعمال کنید . با drag & drop کردن موس خیلی راحت میتونید سمپل و درام کیت وارد پکتون کنید و یا حذف کنید . میتونید به اندازه 32 مگابایت چند پک ریتم و صدا رو همزمان در کنار هم داشته باشید. و یه خوبی بزرگتر اینکه از درام کیت پک شماره 1 میتونید تو پک شماره 2 استفاده کنید (به عنوان مثال) . یعنی درام کیتها محدود به همون پکی که لود کردید نیستن
یه خوبی دیگه هم اینکه شما با کامپیوتر خیلی سریع تر از کیبورد سمپل بچینید و یا ادیت کنید و همینطور اینکه استهلاک قطعات کیبوردتون کمتر میشه
کارتون با نرم افزار که تموم شد یه فایل خروجی با فرمت ppi میگیرید و روی کیبورد لود میکنید . حدود 3 تا 5 دیقه لود شدنش طول میکشه . بعد از اون هم هربار کیبوردتون رو روشن کنید 20ثانیه طول میکشه تا بالا بیاد . چه رم سمپل پر باشه چه نباشه
اگر بازم سوالی دارید در خدمتم
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
امیرپاشا
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

قربون دستت خیلی کمکم کردی
فقط متوجه نشدم نرم افزارش داخل کارتون دستگاه وجود داره یا باید جدا تهیه کنم؟
این نرم افزار تو سایت ارتعاش هست دانلود کنم و محیطش ببینم؟
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

امیرپاشا نوشته شده:قربون دستت خیلی کمکم کردی
فقط متوجه نشدم نرم افزارش داخل کارتون دستگاه وجود داره یا باید جدا تهیه کنم؟
این نرم افزار تو سایت ارتعاش هست دانلود کنم و محیطش ببینم؟
خواهش میکنم .
از این صفحه با لینک مستقیم میتونید دانلودش کنید و محیطش رو بررسی کنید
viewtopic.php?p=88469
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
ehsan09352
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: Korg Pa900

پست خوانده نشده

سلام اگر پک ppf داشته باشیم مثلا برای s970 یا s770 میشه تو yem با حذف بعضی ریتم هاش پک رو 32 مگ کرد و رو s670 اجرا نمود؟
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری S”

• اطلاعات