سوال در مورد کیبورد و fl studio

بررسی و بحث درباره نرم افزارهای شرکت Image Line شامل FL Studio
آواتار کاربر
mohamad82
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: casio ht3000
کیبرد فعلی: yamaha
نرم افزار: fl studio
موبایل: sony-huawei
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد

سوال در مورد کیبورد و fl studio

پست خوانده نشده

سلام ی سوال دارم
وقتی کیبوردو وصل میکنیم به لب تاپ توی اف ال چجوری باید انتخابش کنیم که صداهای کیبورد رو ظبط کنه؟
وقتی کیبورد رو وصل میکنیم صدای کیبورد ظبط میشه یا باید پلاگین اون صدا رو داشته باشیم؟
من این سوال رو توی یک تاپیک پرسیدم ولی متاسفانه جوابی نگرفم امیدوارم دوستان این جا جواب منو بدن
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

Re: سوال در مورد کیبورد و fl studio

پست خوانده نشده

mohamad82 نوشته شده:سلام ی سوال دارم
وقتی کیبوردو وصل میکنیم به لب تاپ توی اف ال چجوری باید انتخابش کنیم که صداهای کیبورد رو ظبط کنه؟
وقتی کیبورد رو وصل میکنیم صدای کیبورد ظبط میشه یا باید پلاگین اون صدا رو داشته باشیم؟
من این سوال رو توی یک تاپیک پرسیدم ولی متاسفانه جوابی نگرفم امیدوارم دوستان این جا جواب منو بدن
سلام . اگر کمی صبر کنید دوستان حتما پاسختون رو میدن . تصویر
شما وقتی کیبورد رو به کامپیوتر وصل میکنید باید درایور مربوط به کابل midi/usb رو هم نصب کنید . که از سایت یاماها برای هر مدل جداگانه قابل دانلود است
وقتی هم این کارو انجام بدین نرم افزار کیبوردتون رو به عنوان میدی کنترلر میشناسه
اگر میخواید از صداهای خود کیبوردتون استفاده کنید نباید از طریق میدی وصل کنید . باید از طریق کابل audio این کارو انجام بدین
من با fl کار نکردم . ولی بیشتر نرم افزارها روندشون همینه . وقتی کابل usb/midi رو وصل کردین باید وارد قسمت midi setup بشید و ورودی و خروجی میدی نرم افزارتون رو بذارید روی مدل کیبوردتون که اسمش اونجا هست . مثلا بذارید روی yamaha s670
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
goli
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: trumpet
کیبرد فعلی: Yamaha PSR S970
نرم افزار: fl studio & adobe audition
موبایل: Samsung Note3
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

ساده ترین راهش اینه که از خروجی کیبوردت(مثلا از هدفون) وصل کنی به ورودی میک یا line in و ورودی یکی از کانالهات توی میکسررا میگزاری روی لاین این
آواتار کاربر
mohamad82
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

Mr.Energy نوشته شده:
سلام . اگر کمی صبر کنید دوستان حتما پاسختون رو میدن . تصویر
شما وقتی کیبورد رو به کامپیوتر وصل میکنید باید درایور مربوط به کابل midi/usb رو هم نصب کنید . که از سایت یاماها برای هر مدل جداگانه قابل دانلود است
وقتی هم این کارو انجام بدین نرم افزار کیبوردتون رو به عنوان میدی کنترلر میشناسه
اگر میخواید از صداهای خود کیبوردتون استفاده کنید نباید از طریق میدی وصل کنید . باید از طریق کابل audio این کارو انجام بدین
من با fl کار نکردم . ولی بیشتر نرم افزارها روندشون همینه . وقتی کابل usb/midi رو وصل کردین باید وارد قسمت midi setup بشید و ورودی و خروجی میدی نرم افزارتون رو بذارید روی مدل کیبوردتون که اسمش اونجا هست . مثلا بذارید روی yamaha s670

منظور شما از کابل audio چه نوع کابله؟ باید به کدوم پورت وصل بشه؟ سر و ته کابل چجوری؟

اون نصب درایو هم اگ میشه توضیح بدین
معذرت میخوام که سوالاتم زیاده
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

کابل audio همون کابل 4 فیش بزرگ هست که برای اتصال کیبورد به میکسر و باند استفاده میشه و هرطرفش دوتا فیش بزرگ مونو داره
خروجی line out پشت کیبوردتون رو چک کنید متوجه میشید چه کابلیه
از خروجی line out کیبوردتون به ورودی mic روی لپ تاپ و کامپیوتر و یا ورودی line in روی کارت صدا وصل میشه
درایور رو هم باید وارد سایت یاماها بشین و به صفحه s670 برید . تو قسمت supports باید فایل midi/usb driver for windows رو دانلود و نصب کنید
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
آواتار کاربر
mohamad82
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

Mr.Energy نوشته شده:کابل audio همون کابل 4 فیش بزرگ هست که برای اتصال کیبورد به میکسر و باند استفاده میشه و هرطرفش دوتا فیش بزرگ مونو داره
از خروجی line out کیبوردتون به ورودی mic روی لپ تاپ و کامپیوتر و یا ورودی line in روی کارت صدا وصل میشه
درایور رو هم باید وارد سایت یاماها بشین و به صفحه s670 برید . تو قسمت supports باید فایل midi/usb driver for windows رو دانلود و نصب کنید

من درایو رو دانلود کردم میخوام نصب کنم این ارور میاد

تصویر
goli
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: trumpet
کیبرد فعلی: Yamaha PSR S970
نرم افزار: fl studio & adobe audition
موبایل: Samsung Note3
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

mohamad82 نوشته شده:
Mr.Energy نوشته شده:کابل audio همون کابل 4 فیش بزرگ هست که برای اتصال کیبورد به میکسر و باند استفاده میشه و هرطرفش دوتا فیش بزرگ مونو داره

من درایو رو دانلود کردم میخوام نصب کنم این ارور میاد

تصویر

وقتی کیبورد به کامپیوتر وصله (کیبورد روشن باشه)شروع به نصب نرم افزار کن ببین فرقی میکنه....
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: ایران

پست خوانده نشده

دوست عزیز این خطا مربوط به وصل نبودن کیبرد شما به لب تاپ یا pc شماست. ابتدا کیبردتون رو با کابل وصل کنید و کیبرد رو روشن کنید و درایور مربوطه رو نصب کنید دیگه خطایی ظاهر نمیشه.

بازگشت به “Image Line”

• اطلاعات