شعر حواست کجاست

نمونه کارهای آهنگ ، ریتم ، تنظیم و مشابه از کاربران

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
alizeus
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: گیتار
کیبرد فعلی: k900
تماس:

شعر حواست کجاست

پست خوانده نشده

[HIGHLIGHT=#ffffff]دقیقا همون میز همون صندلی همون جایی که پاتوق ما دوتاست[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]نشستی با یه آدم ناشناس نمیدونم اصلا حواست کجاست[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]میخواستی به تنهایی عادت کنی چجوری تونستی خیانت کنی[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]عزیزم نمیشد جلو چشم من یکم فاصلت رو رعایت کنی[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]مبارک باشه عشقتون پایدار ولی مثل من اونو تنها نذار[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]فقط خواهشا دیگه از این به بعد قرارای بعدیتو اینجا نذار[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]مبارک باشه عشقتون پایدار ولی مثل من اونو تنها نذار[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]فقط خواهشا دیگه از این به بعد قرارای بعدیتو اینجا نذار[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]واسه آخرین بار میخوام فقط همین جا بمونم نگاهت کنم[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]خجالت نکش روتو از من نگیر بذار تا بتونم نگاهت کنم[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]یه جوری بهم دیگه خیره شدیم که انگار یه عمره مال همیم[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]هوای منو که نداشتی ولی حواست بهت باشه لطفا همین[/HIGHLIGHT]
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “موزیک”

• اطلاعات