KORG PA300

پایین ترین ارنجرهای Pa مثل Pa700- Pa600- Pa50

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

amir_ali
عضو کم کار
عضو کم کار

KORG PA300

پست خوانده نشده

ممنون از پاسختون جناب بهرنگ
من فکر میکنم دستگاه دوباره باید os دستگاه نصب کنم ولی فایل هاش پیدا نمیکنم ظاهر یک فایل نرم افزاری هست که os قبلی پاک میکنه یه فایل os که دوباره نصب میکنیم و یه آپدیت تمام نت گشتم و فقط فایل آپدیت پیدا کردم امکانش هست راهنمایی کنید از کجا میتونم اون دو فایل دیگرو پیدا کنم؟
amir_ali
عضو کم کار
عضو کم کار

KORG PA300

پست خوانده نشده

اجازه بدین مشکلم به شما بگم شاید از os نباشه
مشکل من اینه که دستگاه pa300 من ستهای pa80 که برای pa800 تببدیل شدند رو بدون نقص اجرا میکنن ولی ستهای که با خود pa800 ساخته شدن و ذخیره شدن رو pcm هاش لود نمیکنه حتی ستهای زیر ۲۰ مگ و خطا میده من هرچی گشتم نتونستم مشکلش پیدا کنم فرمت های ست همه یکیه چرا یکی لود میشه یکی لود نمیشه؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

KORG PA300

پست خوانده نشده

amir_ali نوشته شده: شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱, ۶:۲۶ ب.ظ اجازه بدین مشکلم به شما بگم شاید از os نباشه
مشکل من اینه که دستگاه pa300 من ستهای pa80 که برای pa800 تببدیل شدند رو بدون نقص اجرا میکنن ولی ستهای که با خود pa800 ساخته شدن و ذخیره شدن رو pcm هاش لود نمیکنه حتی ستهای زیر ۲۰ مگ و خطا میده من هرچی گشتم نتونستم مشکلش پیدا کنم فرمت های ست همه یکیه چرا یکی لود میشه یکی لود نمیشه؟
همانطور که عرض شد شما نیازی به OS و این داستان ها ندارید. دستگاه شما که PA300 هست برخی ست ها رو پشتیبانی نمیکند و این برای خیلی دستگاه های مدل پایین و ارزان قیمت طبیعی است.
باید یک PA800 گیر بیارید و سمپل ها را تک‌تک اکسپورت کنید و روی PA300 هم تک‌تک در آدرس درست لود کنید و بعد ریتم ها را.

مشکل شما یا با یک ریست فکتوری درست می شود یا دستگاه شما آن فایل را پشتیبانی نمی‌کند.
هرچند از راه دور و ندیده نمیتونیم هیچ چیز را قطعی پاسخ بدیم
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
amir_ali
عضو کم کار
عضو کم کار

KORG PA300

پست خوانده نشده

متشکرم از پاسختون
اول باید افسوس خورد که دستگاه ۲۸ میلیون تومانی جزو دستگاهای ارزان قیمت در کشور ما شده
اما در مورد این مشکل pcm ها بطورت تک به تک هم لود نمیشن و خطا میدن
همان طور که شما فرمودین این دستگاه بسیار امکانات کم و سطح پایینی داره و توانای لود سمپل رو نداره فقط در قالب یک ست و پارتهای pcm لود میکنه یعنی توانایی گلچین ست های سمپل رو خود دستگاه نداره و باید مثل دستگاه های یاماها از یک نرم افزار استفاده کرد که متاسفانه نسخه اصلیش رو نتونستم پیدا کنم و نسخه های کرک شده هم روی ویندوز ۱۰ اجرا نشدن.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

KORG PA300

پست خوانده نشده

بله بحث قیمت و شرایط بازار که جای خود دارد ولی در مقایسه با کیبوردهای سطح متوسطی گفتم که قیمتشون حدود 50 تا 70 میلیون شده.

چون در مقایسه با یاماها فرمودید یاید عرض کنم سمپل ها و پک ها در یاماها از s670 تا genos همه قابل لود و هستند و مشکلات کرگ را ندارند و فقط اونجا بحث ظرفیت رم دستگاه ها هست.

با احترام ولی پیشنهاد میکنم اگر شرایط و امکانش رو دارید حتما pa300 رو با یک دستگاهی مثل pa800 یا pa700 یا حتی یک یاماها مناسب معاوضه کنید. خیلی محدودیت دارد و قیمتش از تظر من دو برابر ارزش و کارایی دستگاه است.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
amir_ali
عضو کم کار
عضو کم کار

KORG PA300

پست خوانده نشده

متاسفانه یک ماه دنبال a2000 تمیز گشتم ولی نه تنها تمیز که کثیف هم پیدا نکردم از اصفهان تا کاشان و تهران رفتم حتی یک مورد پیدا نکردم زمانی که تصمیم به خرید کیبورد گرفتم pa300 تو تهران ۲۵ میلیون بود زمانی که از پیدا کردن a2000 ناامید شدم pa300 خریدم 28500 خلاصه قسمت نبود
اینم دستگاه بدی نیست با توجه به قیمتش نمیشه توقع زیادی داشت فقط اگر ستهای pa800 اجرا میکرد عالی میشد تو کلیپ های که تو یوتیوب هست دیدم این کارو انجام میدن ولی نمیدونم با چه نرم افزاری
mogharebiali
عضو کم کار
عضو کم کار

KORG PA300

پست خوانده نشده

درود بر دوستان و اساتید محترم
من دیروز بالاخره یدونه pa 300 خریدم از نمایندگی که البته نداشتن از بیرون آوردن و کارتنش یکم پاره بود که گفتن طبیعیه و منم قبول کردم کلاویه ها کاملا تمیز بودن ولی پشت کیبورد اطراف پیچها یکطرفش یه هاله ای داشت که گفتن جای قالبهاست و اگر چندتا بیاریم بازم همینه و دکمه های روی‌کیبورد بعضیاش نور از بینشون بیرون میاد و واقعا توی ذوق‌میزنه واقعا از کیفیتش ناامید شدم ولی پولم همین قدر بود حالا سوالم اینه از دوستانی که این ساز رو خریدن که کلاویه هاش واقعا انقدر صدا میده از اول یا برای من اینجوریه ؟ چون وقتی صدای کیبورد کمه کاملا قرچ وقورچ میکنه و اینکه دکمه های روی‌کیبورد یرای شما هم انگار بعضیاشون سر جاش نیست و لقه و یکم نور از درزش بیرون میزنه؟و اینکه کارتن ساز شما تو چه وضعیتی بود وقتی خریدین؟
mogharebiali
عضو کم کار
عضو کم کار

KORG PA300

پست خوانده نشده

ببخشید یادم رفت اینو بگم که گفتن این ساز اون برچسب‌آبی رنگ کرگ رو نداره روش چون میاد اینجا همشون باز میشه و یه os میخوره که پسوند ir داره و وقتی روشن کردم سازرو دیدم که همینطوره و ورژن os رو که نوشته جلوش یه. Ir اضافه شده روی کارتن هم مهر خورده بود و نوشته بود korg pa 300 persian
نمیدونم جرا ولی هر وقت هرچی میخرم فکر میکنم نکنه دست دوم بوده انداختن بهم تینارو پرسیدم که مقایسه کنم با بقیه ببینم اوضاع چطوره
Sunset
عضو کم کار
عضو کم کار
تشکر کرده: 3 دفعه

KORG PA300

پست خوانده نشده

سلام...شما ساز رو از کجا خریدید؟ کدوم نمایندگی؟ آخه من هم قصد خرید همین مدل رو دارم ولی با حرف های شما نا امید شدم...بدبختی s670 هم پیدا نمیشه...
mogharebiali
عضو کم کار
عضو کم کار

KORG PA300

پست خوانده نشده

سلام داخل پیام خصوصی نوشتم براتون
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری متوسط و پایین تر”

• اطلاعات