علاقه مندان به کیبردهای KORG

بحث و گفتگوهایی که درباره همه مدل کیبوردهای کرگ عمومیت دارد.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
ramin1358
عضو سایت
عضو سایت
کیبرد فعلی: korg pa80

Re: محلی برای کاربران کیبردهای KORG

پست خوانده نشده

ممنون آقا بهرنگ . برا شما هم مبارک باشه آقا ناصر من آکبندشو خریدم 1140000 ورژن یکه آخه شنیدم بقیه ورژنا خوب جواب نداده البته کارت گارانتی روش نبود . خب ایشالله که نمیگین کلاه سرم رفته:D بین ورژن یک و دو شک داشتم اما بعد از کلی تحقیق ورژن یک خریدم . کاتالوگ فارسیش هم دانلود کردم بیشتر ترفنده تا آموزش ابتدایی . ترفنداش هم خیلی جالبه ولی خداییش میترسم امتحانشون کنم دلم نمیاد رو ارگ نو همچین برنامه هایی پیاده کنم . . ناصر جان تو امتحان کن اگه برنامه هاش قاطی نشد به منم بگو تا ترفنداشو اجرا کنم:D :) درمورد گلچین هم یه چیزایی تو کاتالوگ بود اما صحبتی درباره پاک کردن یه ریتم فلش کارت و ذخیره کردن یه ریتم سمپل دیگه به جای ریتم حذف شده نکرده بود را ستی آقا ناصر تو ترفند ها خوندم که میشه یه ریتم رو از یه آهنگ (اون قسمتی که فقط ریتم خالی هستش ) به عنوان یه سمپل ریتم ار طریق ورودی in pot تو فلش ذخیره کرد . امتحانش هم کردم ولی فلش کارتم جا نداشت تا ریتم سمپل رو ذخیره کنه اگه واقعا بشه این کارو کرد پس تکلیف آکورد چی میشه ؟؟؟
معبودا مرا به بزرگی چیزهایی که داده ای آگاه کن تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را بر هم نریزد
ramin1358
عضو سایت
عضو سایت
کیبرد فعلی: korg pa80

پست خوانده نشده

یه سوال فنی دارم !!!! شما چجوری از نقل قول استفاده میکنین به منم یاد بدین اگه حوصلشو دارین ممنونم:x
معبودا مرا به بزرگی چیزهایی که داده ای آگاه کن تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را بر هم نریزد
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 235 دفعه

پست خوانده نشده

ramin1358 نوشته شده: راستی آقا ناصر تو ترفند ها خوندم که میشه یه ریتم رو از یه آهنگ (اون قسمتی که فقط ریتم خالی هستش ) به عنوان یه سمپل ریتم ار طریق ورودی in pot تو فلش ذخیره کرد . امتحانش هم کردم ولی فلش کارتم جا نداشت تا ریتم سمپل رو ذخیره کنه اگه واقعا بشه این کارو کرد پس تکلیف آکورد چی میشه ؟؟؟
اینیکی رو بیخیال شو هنوز تا به اینجا برسی خیلی راه مونده.برای درک این مطلب قبلش باید کلی چیز دیگه رو بدونی.
این تازه میشه یه فایل Wave ربطی به آکورد نداره و کلی برنامه باید سرش در اورد.
فعلا کارایی های اصلی رو یاد بگیر.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

ramin1358 نوشته شده:یه سوال فنی دارم !!!! شما چجوری از نقل قول استفاده میکنین به منم یاد بدین اگه حوصلشو دارین ممنونم
سمت چپ - بالای هر پست دوتا دکمه هست ، یکیش EDIT هست که برای ویرایش کردن پستت هست. اونیکی رو که بزنی،همون نوشته ها رو برات توی صفحه مخصوص نوشتن میاره که تو میتونی زیرش بنویسی.
AHMAD25
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

باسمام حضوراساتیدمحترم:من برنامه ای دارم که ریتمهای یاماها را به گورگ 80تبدیل می کند.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

AHMAD25 نوشته شده:باسمام حضوراساتیدمحترم:من برنامه ای دارم که ریتمهای یاماها را به گورگ 80تبدیل می کند.
علیک سلام.
جدی میگییییییییییییی...!!!!!!!
خوش بحالت...!
ما نداریم.
حالا منظور شما چی بود؟
یعنی الان ما باید چکار بکنیم که اون برنامه رو دارا بشیم؟
آواتار کاربر
EHSANP800
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: اورگ ده هزارتومانی
کیبرد فعلی: YAMAHA A2000
کارت صوتی: SAFFIRE PRO 24 DSP
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: Adobe Audition- FL Studio
موبایل: نوکیا 630
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند اهنگسازي
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست خوانده نشده

خیلی جالبه اگه بر عکسش بود خوب بود .
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

من منظورم به این دوستمون این بود که خوش بحالت که داری :D .
داری که داری. :(
خوب یعنی چی من دارم!!!!! :|
بهتر اینه که لطف کنید و برای دوستانی که لازم دارند بذارید اگه هم دوست ندارید بذارید، خوب پسبماجه که دارید.
سال نو بر همه مبارک :x
AHMAD25
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

باعرض سلام مجدد:میبخشییدمن سه شرط دارم 1:سمبل صدای سنتور2.آخرین آهنگ استاد بهرنگ{همونی که فیلبداهه زده}3.باید به من یاد بدین که چطوری این نرم افزارو برای دانلود بزارم هر وقت این سهشرط من اماده بشن مندر خدمتم.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

AHMAD25 نوشته شده:باعرض سلام مجدد:میبخشییدمن سه شرط دارم 1:سمبل صدای سنتور2.آخرین آهنگ استاد بهرنگ{همونی که فیلبداهه زده}3.باید به من یاد بدین که چطوری این نرم افزارو برای دانلود بزارم هر وقت این سهشرط من اماده بشن مندر خدمتم.
واقعا نمیدونم بخندم یا گریه کنم!!!!

گلم خوب همون اول میگفتی سمپله رو میخوام...!
سمپل هر صدایی که خواستی که هیچ کیبرد داری نداره من دارم.از جمله همون سنتوره.(البته با اجازه علی جان) سنتوره قیمتش 10000 تومنه اگه خواستی. خوب من Wave ها رو بهت میدم منتها میدونی که باید استاد کار با سمپل باشی که بتونی اونا رو روی کیبردت ارنج کنی و قبلش هم اونا با کامپیوتر ویراش و تنظیم کنی.
شرط اول و دومت که یکی بودن.شرط سومت هم باید همینطوری که در این سایت عضو شدی ، در یکی از سایت های "Share" عضو بشی و از طریق دکمه Upload که در قسمتی در همون سایت هست فایل مورد نظرت رو Choose یا Brows کنی و اون را با دکمه تایید نهایی به اینترنت بفرستی
در نهایت که آپ لود تمام شد یک آدرس (لینک) بتو میده که اون لینک رو برای هر کس بذاری میتونه دانلود کنه
سایت های Share هم توی اینترنت فراوونه. میتونی از دوستانت در بیرون یا توی همین سایت بپرسی.

و اما در مورد نرم افزارت که ادعا کردی داری.
عزیزم مبارکت باشه ولی ارزش زیادی نداره. چونکه:
همین ریتم مدل های مختلف یاماها رو که روی همدیگه اجرا میکنیم به اون کیفیت مدل اصلی اجرا نمیشه دیگه چه برسه به یه مارک دیگه.
همه چیز متفاوته و دقیقا یه ریتم مذخرف بدردنخور تحویل میگیری.صداها-پرکاشن ها-ولوم ها- افکت ها-چیدمان کیت ها-و خیلی چیزای دیگه.
ونکته اصلی تازه اینجاست.
الان دیگه 80درصد ریتم ها با درام کیت های دست چین و سمپل هستن و این یعنی هیچ.یعنی وقتی تبدیلش کنی صدای ریختن ظرف و ظروف آشپزخونه فقط ازشون بیرون میاد.
پس گلم زیاد دلت رو به این نرم افزار خوش نکن.
ولی در مودر سمپل سنتور و باقی اگه خواستی بهم اطلاع بده.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مباحث عمومی”

• اطلاعات