چرا شرایط ویژه فقط برای A2000 و Tyros3

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
abbasnaeij
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: sa21
کیبرد فعلی: yamaha s975
موبایل: samsung
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: مازندران -نور

Re: چرا شرایط ویژه فقط برای A2000 و Tyros3

پست خوانده نشده

دوست عزیز کجای سوال من مسخره بود شما پست مارو پاک کن کاربری مارو لغو کن من از کارتون ایراد نمیگیرم ما وقتی جواب قانع کننده ندارم به زور متوسل میشیم تا خودمونو ثابت کنیم حالا شما خودتو ناراحت نکن من تمام پستهای بچه هارو دنبال کردم واز همشون هم ممنونم بابت توجه شون وبی توجهی اقا بهرنگ شما هم سردر سایت قید کنید نماینده فروش --- تا کسی به شما خرده نگیره چرا ااینجوری قیمت گذاری میکنین
اعضای ارشد سایت رو زیر سوال ببرید
این آخرین اخطاره.
آواتار کاربر
مهدی-موزیک
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: casio ctk4000
کیبرد فعلی: کیبوردمون کجا بود!!!
کارت صوتی: ............
میکروفون: ...........
نرم افزار: fl studio
موبایل: galaxy pocket
محل اقامت: خراسان شمالی-اسفراین

پست خوانده نشده

علی میگم من که پول دستم نیست اگه تو پول دم دست داری دو تا وردار.من باهات حساب میکنم.
:)
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

آقای ناییج عزیز
الان چند روزه که هر کدوم از دوستان چندین خط دارن مینویسن و توضیح میدن و دلیل و منطق میارن ولی شما نه جوابی دادید و نه حرفی زدید
وقتی جوابی داده نشه به نظر من یه جور بی احترامی محسوب میشه ! به فرض حتی اگر قانع هم شده باشید و به جوابتون رسیده باشید باز هم باید به خاطر اینکه دوستان (خودم رو نمیگم) به سوال شما بها دادن یه پست (هر چند کوچیک) بزنید و نظر خودتون رو اعلام کنید .. شما بحث و گفتگو رو شروع کردید ولی دیگه جوابی ندادید !
موفق باشید.
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
sahand89

پست خوانده نشده

abbasnaeij نوشته شده:کجای سوال من مسخره بود شما پست مارو پاک کن کاربری مارو لغو کن من از کارتون ایراد نمیگیرم ما وقتی جواب قانع کننده ندارم به زور متوسل میشیم تا خودمونو ثابت کنیم
ببینید عزیز دل، اینجا نه کسی با شما دشمنی داره نه کسی قصد اثبات کردن خودشو به دیگران. مطمئن باشد تا خلاف مقررات سایت رفتار نکنید کاربری شما محفوظ خواهد شد مگر این که خودتون بخوایید.

abbasnaeij نوشته شده: من تمام پستهای بچه هارو دنبال کردم واز همشون هم ممنونم بابت توجه شون
ولی متاسفانه ما هر چی گفتیم و توضیح دادیم شما یا واقعا قانع نشدید یا خودتونو زدید به اون راه. توضیحات واقعا کافی و صریح بود و فکر نکنم کسی قانع نشه. مگر این که فکر و هدف خاصی داشته باشه ...

abbasnaeij نوشته شده: وبی توجهی اقا بهرنگ
هیچ کس به اندازه بهرنگ به فکر این سایت نمیتونه باشه. پس ایشون به پست شما بی توجه نیستن. ولی وقتی میبینن دوستان به حد کافی توضیح دادن و هر کسی هم با این توضیحات قانع میشه، دیگه لزومی نداره بیان و پست تکراری بدن. من دلیل قانع شدن شما رو سر در نمیارم. دوستان خیلی ساده و صریح همه موارد رو توضیح دادن

abbasnaeij نوشته شده: شما هم سردر سایت قید کنید نماینده فروش --- تا کسی به شما خرده نگیره چرا ااینجوری قیمت گذاری میکنین
واقعا خندم گرفت از این حرفتون. ارتعاش فکر کنم تنها سایتی هست که بدون تعصب داره فعالیت میکنه. یه سر به تایپکها برندهای مختلف بزن. کورگ، یاماها، رولند، جی ام و حتی کاسیو. توی هیچ کدوم از نوشته های دوستان به هیچ برندی نه تعصب میتونی پیدا کنی نه مسخره کردن برند مقابل. کاری که توی ساتهائی که نمیتونم اسمشونو ببرم و همه هم میدونن زیاد دیدیم.

دوست عزیز من نمیخوام به شما اهانتی کنم. ولی با این روال که دارین ادامه میدین میترسم دوستان به هویت شما بدبین بشن که نکنه از سهامدارای برندهای دیگه هستین که الان متضرر شدین و اومدین اینجا ...
در ضمن برای بار دوم از شما خواهش دارم موقع درج پست از الفاظ و کلمات مناسب استفاده کنید.
saeid322
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: .........

پست خوانده نشده

ناظم سایت اخطار میده که شما نمی توانید اعضای ارشد سایت را زیر سوال ببرید.مگر چه اشکالی دارد یکی از یکی انتقاد بکنه حال چه درست و یا نادرست،هر شخصی ممکنه اشتباه کنه و یا یک عقیده خاص خودش را داشته باشه، بهتر نیست که اگر اشتباهی کردیم پاسخگو باشیم تا اینکه بخواهیم بر رویش سرپوش بزاریم. اگر من پاسخ گو باشم وجواب کسی که انتقادی از من میکند را به درستی بدهم چه اشکالی پیش خواهد آمد؟ آنوقت قضاوت را به دیگران می سپاریم.همیشه دکمه حذف در دستانمان است به محز اینکه یکی ازمون انتقاد بکنه اونو توهین تلقی کرده وحذف رو میزنیم.دو تا سایت،یکی طرفدارهای کرگ و دیگری طرفدار یاماها، تو سایت کرگیها کیبوردهای یاماها رو میکوبن و مسخره می کنند، و در سایت طرفدارهای یاماها کورگیها را به سخره میگیرن.مگر چه اشکالی دارد که به سلایق یکدیگر احترام گذاشته و در کنار هم به دنبال هدفهایمان بگردیم.فکر می کنید چرا کیبورد در بین هنرمندان موسیقی جایگاه خوبی ندارد؟ شما اگر یک سر به سایتهای معتبر موسیقی سنتی بزنید خواهید دید که در آنجا چه صحبتهای ردو بدل می شود ودر ..... خلاصه دردودلم زیاد شد ببخشید.تا زمانی که این تکفر عوض نشه نگاه جامعه موسیقی نسبت به کیبورد همین خواهد بود.
نوشتن جملات و دیدگاه های سیاسی ممنون
میباشد.
sahand89

پست خوانده نشده

saeid322 نوشته شده:مگر چه اشکالی دارد یکی از یکی انتقاد بکنه حال چه درست و یا نادرست،هر شخصی ممکنه اشتباه کنه و یا یک عقیده خاص خودش را داشته باشه،
انتقاد کردن خوبه ولی منتقد باید اولا شرایطشو داشته باشه و دوما به قصد توهین و اهانت نیومده باشه. منتقد نمیاد همینجوری یکتنه خودشو بزنه به اون راه و هی حرف خودشو بگه. نقد و انتقاد با خراب کردن شخص و شخصیت خیلی فرق داره.

saeid322 نوشته شده:دو تا سایت،یکی طرفدارهای کرگ و دیگری طرفدار یاماها، تو سایت کرگیها کیبوردهای یاماها رو میکوبن و مسخره می کنند، و در سایت طرفدارهای یاماها کورگیها را به سخره میگیرن.
دوست عزیز شما اگه تونستی چهار تا پست توی این سایت پیدا کنی که یک برند رو مسخره کرده باشن یا زیر سئوالش برده باشن، من اصلا از نت میرم بیرون. چرا داری الکی به این ور و اون ور میزنی. کاربرای اینجا تقریبا از تمام برندها کیبرد دارن و همگی باهم و در کنار هم فعالیت میکنن و مسائل و مشکلات مربوط به کیردهاشون رو باهم حل میکنن.

saeid322 نوشته شده:شما اگر یک سر به سایتهای معتبر موسیقی سنتی بزنید خواهید دید که در آنجا چه صحبتهای ردو بدل می شود
اکثر کاربرای اینجا افراد باسوادی هستن. هم از نظر علمی هم از نظر موسیقی. خیلی از دوستان ارتعاشی انگلیسی رو خیلی روان مکالمه میکنن. فیلم همایش هنوز توی سایت موجوده. ببینید دوستان با اون نماینده شرکت چقدر راحت انگلیسی حرف میزنن. پس مطمئن باشید سر به سایتهای خارجی هم میزنن.

ناظم حق داره هر پستی که خلاف مقررات سایت باشه رو حذف کنه. نمونش همین پست جناب عالی که به نظر من باید حذف بشه. آقای محترم اینجا یه محیط سالم واسه تبادل اطلاعات در خصوص کیبرد و هنر موسیقی هست. لطفا از جملات متناسب استفاده کنید.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

چرا شرایط ویژه فقط برای A2000 و Tyros3

پست خوانده نشده

saeid322 نوشته شده:در مملکتی که کلمه دموکراسی یک حرف کلیشه ای شده وهمگی دم از نداشتن دموکراسی میزنیم،در حالی که وقتی پای خودمان وسط باشه دیگه دموکراسی هیچ معنی نداره.وقتی ما در کمترین حالت تحمل پذیرش انتقاد ویا حتی سوال دیگری را نداریم
شما کی هستی و از کجا هستی و اصلا کارت چی هست؟اینجا چقدر اعتبار دارید؟چقدر از خودتون نمونه و فایل و مطلب برای عموم مجانی گذاشتید؟
به شما بیش از حد آزادی و دموکراسی داده شد که اجازه داشتی توی 4 صفحه هرچی دلت خواست به مدیر و ناظم سایت و خود سایت توهین بکنی.توی هیچ سایتی اینقدر آزادی برای توهین نداری و درجا بدونه تعارف حذف میشی که درستش هم همینه. شما حتی در حد کاربران ویژه هم نیستی که اینقدر ادعا داری.
من فقط خواستم همه ببینند اگر چنین کاربرانی حذف نشوند چقدر پاشون رو از گلیمشون دراز تر میکنند.

شما اگر دوباره هم متولد بشی و هر روز زندگیت رو یک مقاله بزنی و یه فایل برای کیبردیست ها بسازی ، نمیتونی به اندازه من و این سایت و پرسنل زحمت کشش به جامعه کیبرد و موسیقی خدمت کنی.
اگر احترام و فرهنگ داشتید ، خیلی با ادب از من سوال میکردی دلیل اینکار چی هست تا با 2تاکلمه بهت بگم.
البته برای من عادی است ادمهایی مثل شما.فقط خواستم همه ببینند تا کجا پیش میروید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

saeid322 نوشته شده:دو تا سایت،یکی طرفدارهای کرگ و دیگری طرفدار یاماها، تو سایت کرگیها کیبوردهای یاماها رو میکوبن و مسخره می کنند
دوتا سایت نیست.حدود 8سایت و 30وبلاگ فقط دارند روی کرگ کار میکنند که خدا بهشون قوت بده.
saeid322 نوشته شده:مگر چه اشکالی دارد که به سلایق یکدیگر احترام گذاشته
این فلسفه یک بهانه شده برای برخی مثل تو.
شماچکار به سلیقه برندها داری؟
مگه شما بحثت سلیقه برندها بود؟
اومدید 2 تا کاربر مشکوک حمله کردید به شخص من وسایت درباره این شرایط ویژه فروش A2000 و تایروس3
والا من جرات نکردم اینهمه شرکت رو سین جین کنم که شما یک ادم بسیار ناشناس به خودت اجازه میدی به همه توهین کنی.
دوستان میتونند بحث رو پیرامون موضوع "تیتر تایپیک" ادامه بدهند.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
abbasnaeij
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: sa21
کیبرد فعلی: yamaha s975
موبایل: samsung
محل اقامت: مازندران -نور

پست خوانده نشده

دوستان ممنون از همتون اینشالا همه قیمتها بیاد پایین تا هر کسی به ارزوش برسه اگه بی احترامی کردم نسبت به هر کدوم از دوستان معذرت میخام منم دوست دارم یه دونه تایروس4 بگیرم به امید خدا اگه قیمتش بیاد پایین حتما میگیرم از همینجا هم میگیرم مطمئن باشید اعتماد من به بچه های سایت بیشتر از دلالهای جمهوریه بازم از توجه همه دوستان ممنونم
آواتار کاربر
atashi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: CASIO sa21
کیبرد فعلی: تایروس 5
موبایل: note 4
محل اقامت: شیراز

پست خوانده نشده

درود....................

منم اگه تایروس 4 پایین اومد حتما میخرم ...از همین جا ........
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات